Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

Właśnie - Mayron ma rację... Może ci, którzy mają 3.1, niech ściągną patcha, to i my sobie pogramy... Moglibyście nawet to dla mnie zrobić w ramach zrekompensowania mojej wczorajszej bezinteresowności (a pewnie, że będę to wypominać ;) )

Tak poważnie, ściągnięcie łatki jest o wiele prostsze, niż polowanie na starą wersję, więc... no właśnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem łate 3.1 -> 3.2 , ale nie wiem czy na polską wersję gry będzie się dało ją zainstalowac. Niech ktoś to sprawdzi...Ja mam 3.2 wiec nie wgram i nie sprawdzę niestety.

http://www.strategyplanet.com/homm/bastards/patches.html

http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroes.../downloads.html

Kategoria SoD ofcoz. Jest także łata 3.0 -> 3.2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem łate 3.1 -> 3.2 , ale nie wiem czy na polską wersję gry będzie się dało ją zainstalowac. Niech ktoś to sprawdzi...Ja mam 3.2 wiec nie wgram i nie sprawdzę niestety.

http://www.strategyplanet.com/homm/bastards/patches.html

Kategoria SoD ofcoz. Jest także łata 3.0 -> 3.2.

No to co - trzymamy 'kciócky', żeby na wersji PL też działało... :)

MasterioN -> przeczytaj kilka wcześniejszych postów z łaski swojej... ci, którzy mają wersję 3.2 nie mogą grać online z tymi, którzy mają 3.1, więc najrozsądniejsze wyjście to ściągnięcie przez posiadaczy wersji 3.1 patcha, umożliwiającego kompatybilność z wersją 3.2. Czy teraz pojąłeś ogrom kwestii niezgodności wersji? Pfff... I nie gorączkuj się tak, bo brzmisz, jakbyś miał biegunkę i chciał uzyskać odpowiedzi na swoje pytania przed kolejnym sprintem do królewskiego siedziska... ;)

No cóż, pozostaje tylko poczekać, aż pościągacie łatki, sprawdzić, czy podziała i... organizujemy następną partyjkę (tym razem obowiązkowo z Chimkiem w składzie :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga ludziki -> sprawdzajcie zawsze, czy przypadkiem wasz firewall nie blokuje połączenia H3. To dotyczy zarówno stawiających serwer jak i dołączających. Kwiatki w stylu "nie mozna znalesc adresu IP" nie zawsze dotyczą tylko problemów z wersją gry, czy dostawcą internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP:home edition i wystarczyło wejść w "panel sterowania" i kliknąć na "Zapora systemu Windows". Można sobie tam wszystko ustawić. Jeżeli masz antywirusa z firewallem należy w jego ustawieniach wyłączyć firewalla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przełożyć jutrzejszą partyjkę for all na piątek wieczór, jeśli wolno. Chyba, że będziecie grać beze mnie, Mayrona i Tsenia, bo musimy dokończyć swoją sesyjkę i z tegoż powodu uczestniczyć w zapowiadanym meczu dla wszystkich ;)

To co - piątek, 20.00? :)

Btw - wyłączając mnie i Chimka jest jeszcze 6 miejsc, więc miło by było, gdybyście zaznaczyli swoją chęć do gry (dlaczego znowu ja się zajmuję bzdetami organizacyjnymi?! Chim, to Ty tu jesteś ważny, a nie ja! :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie (jeśli są tu jeszcze jakieś oprócz mnie), na chwilę obecną w meczu '4 all' grać zamierzają:

1. Ja oczywiście

2. Tsenio

3. Matata

4. Mayron

Jeszcze 3 miejsca, bo dla Chimka jedno się grzeje na wszelki wypadek (nie wiem, czy gra, czy nie... :( )

No i koniecznie ściągnijcie nieszczęsny patch :P

MasterioN -> Zabiłeś mnie. Jak to - w co? Oczywiście, że w Shadow Of Death, co było już kilkakrotnie wspominane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam jest oczywiście chętny, o ile uda mi sie wkoncu ściągnąc ten patch.

Swoją drogą wydaje mi sie bardzo dziwne, bo przecież łatka 3.2 zaiwera to samo co 3.1 tylko drobne zmiany w spolszczeniu. Nie miałbym wątpliwości gdyby ktoś z 3.1 nie mógł się połączyć z 3.2. No ale dobra, postaram sie ściągnąć wkońcu tą łatkę.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, Raziel, miło, że grasz ;)

MasterioN -> mam Cię brać poważnie czy raczej trochę mniej? Bo na razie oscyluję przy 'trochę mniej'...

Ok, dołączając Raziela i biorąc pod uwagę MasterioNa, jest jeszcze jedna miejscówa - ale wolałabym już zamknąć nabór, bo czekanie, aż 8 graczy wykona ruch, może doprowadzić do szewskiej pasji... chyba, że ktoś będzie bardzo zdesperowany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...