• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

421 postów w tym temacie

Z chęcią bym pograł ale nie wiem jak dokładnie prze TCP/IP grać

0

Ja bardzo chętnie bym pogłał (praktycznie w każdy dzień tygodnia :P) ale jest jeden problem-ja mam HoMM3 z dodatkami (PL), ale tą "pierwszą" edycję (tą z 1999r. wydaną na nasz rynek przez IMGroup (Cenega) i nie wiem czy ta wersja będzie chodziła w parze z tą wydaną przez CDProjekt.Prosiłbym o szybką odpowiedź :)

0

Ech...ze mną to na bank możecie pograc bo mam AB,SOd tylko podstawkinie ale zapewne i kilku z was tez nie

:wink:

0

Ech...ze mną to na bank możecie pograc bo mam AB,SOd tylko podstawkinie ale zapewne i kilku z was tez nie:wink:

To w takim razie jak grasz, skoro expansion packów nie da się zainstalować bez podstawki?? 8)

0

Ja chetnie zagram jutro w ZWYKLEGO HOMM 3. SoD szlag trafił ;(. mniej wiecej o 10 jak ktoś chętny: gg 4844090

0

Z chęcią zagram w polską wersje HoMM SoD. Piszcie na gg: 3439572.

0

Soreks za offtopa ale mialem nie za dobry kontakt z gierrka.Gralem z 4 lata u kumlpa wlasnie w 3 czesc.Teraz sam z nudow nabylem trojke po polsku.Moze mi ktos polecic jakies dobre FAQI albo strony o HoMMIII???Szukalem of koz na googlach ale pelno badziewi z forum mi wyskakuje a nie tego szukam.

0

A ja mam propozycję nie do odrzucenia - w najbliższym czasie, kiedy tylko Chimek będzie wolny od egzaminów, jak sam rzekł, zagrajmy sobie w kombinacji ja i on w sojuszu przeciwko Wam wszystkim :) Jeżeli ktokolwiek ma ochotę wkroić mi w dupsko (a nie wątpię, że jest tu takich mnóstwo), proszę bardzo. Spróbować w końcu nigdy nie zaszkodzi :twisted: Ale czy się uda, to już jest osobna kwestia ;)

Więc któż by miał ochotę na partyjkę albo dwie? Najlepiej oczywiście SoD, ale AB też nie pogardzim :)

0

Noooo, to mi się podoba! Bardzo chętnie zagram, pytanie tylko: kiedy? Mogę raczej cały czas, co nie znaczy że będe zarywać nockę jak przy premierze :lol: . Gdy tylko termin zostanie ustalony, natychmiast włączam się do gry!

0

Luuuuuudzie, naprawdę nie chcecie grać w HOMM3? No dalej, nikt nie zgłasza posta, czyli mam myśleć, że macie w d** herosów? Dalej, piszcie!

0

Luuuuuudzie, naprawdę nie chcecie grać w HOMM3? No dalej, nikt nie zgłasza posta, czyli mam myśleć, że macie w d** herosów? Dalej, piszcie!

Spokojnie, poczekamy, aż Chim wygospodaruje trochę czasu i na pewno się gracze znajdą ;)

0

Hmmm,a jakby tak krótka partyjka bez Chimka? :lol: No pliiiz, jedna szybka mapka!

0

Ja mam H3, ale w tej chwili tylko edycję z Ekstra Klasyki, czyli wszystko w jednym na 2 CD... Z tego co pamietam nie mogłem grac w sieci z posiadaczami innych edycji...

Miałem kiedyś wszystko w oddzielnych pudełeczkach, ale jak to w życiu bywa - zostały same pudła :]

Mała, szybka mapka :)? Nie, lepiej wziąc XXL i grac 2 dni >:]

0

Hmmm,a jakby tak krótka partyjka bez Chimka? :lol: No pliiiz, jedna szybka mapka!

Never, never, bez Chimcia nie ma :P

A tak poważnie, to... teraz nic, tylko się zgadać i grać, panowie, grać, boć oto Chim strikes back i nie widać żadnych przeciwwskazań... przynajmniej ja nie widzę, ale ja ślepa sklerotyczka, więc... ;)

0

Oj, nieeeee... mogę zawsze - tylko nie najbliższe piątek, niedziela i poniedziałek za tydzień... no, chyba, że zagracie beze mnie (przypuszczam, że chętnie) :P

0

no, chyba, że zagracie beze mnie (przypuszczam, że chętnie) :P

Nie chrzań :P

Ja mogę codziennie (popołudniu, wieczorem), tylko mi napiszcie jakie macie wersje H3 żebym sobie nadziei nie robił zbyt dużej. Jeżeli nie edycje z klasyki to odpadam na 90% ;/

0

Ja mam aktualnie zainstalowanego Heroes III w wersji podstawowej, czyli czysty Heroes, pierwsza wersja - bez dodatków, oczywiście PL.

Jeśli jest ktoś zainteresowany grą, proszę pisać na prv.

0

no, chyba, że zagracie beze mnie (przypuszczam, że chętnie) :P

Nie chrzań :P

Dobra :P

A co do wersji... ja mam RoE i AB PL oryginalnie, jeszcze z czasów, kiedy na gry były wieeelkie, cieszące oczy pudła :P Natomiast SoD przyplątał mi się z eXtra klasyki... no to co - zmówmy się wreszcie na jakiś konkretny termin, wersję, graczy i mapę, co...?

0

Z chęcią bym pograł ale nie wiem jak dokładnie prze TCP/IP grać

Info for all.

Klikasz na "Multiplayer", potem na "TCP/IP". Potem

a) jeśli zakładasz grę, klikasz na 'host', a potem wybierasz mapke itp. Musisz podać koledze adres IP (on będzie na górze napisany, w trakcie zakładania sesji HOMM)

B) jeśli dołączasz się, klikasz na "search" i wpisujesz numer IP, który podał kolega. Jeśli się podłączysz - jest ok. Jeśli nie - nie ma co dalej próbować;]

Pomaga też wciśnięcie F4 - gra wtedy działa w okienku i można gadać via gg i tak dalej.

---

Info nr 2. Ja posiadam Złotą Edycję HOMM III - czyli RoE,AB,SoD w jednym packu. Nie pamiętam jaka to wersja, ale najlepiej mieć taką samą jeśli chce się grać. No i oczywiście i tak jest to metoda prób i błędów, gdyż niektóre połączenia inetowe się wzajemnie nie wykrywają :)

0

Skoro już wszyscy wszystko wiedzą, to może męska decyzja, kto gra, a kto nie i demokratyczna decyzja co do mapki - ja bym optowała za jakąś XL-ką... ;)

0

No dobra to tak -> Edycja z Extra Klasyki (bo innej nie mam ;P), termin - tak jak pisałem - codziennie. Mapa ? Zależy od liczby osób, moze byc L lub XL , mi to naprawde obojętne.

Pytanie tylko , czy yennefer będzie mogła dołaczyc na swojej starej, pudełkowej wersji :/ Niby żadnych patchy nie było do H3, ale jednak może wywalic błąd, że wersję się nie zgadzają.

0

Pytanie tylko , czy yennefer będzie mogła dołaczyc na swojej starej, pudełkowej wersji :/ Niby żadnych patchy nie było do H3, ale jednak może wywalic błąd, że wersję się nie zgadzają.

SoD mam z extra klasyki, o ile dobrze pamiętam... taak, dobrze pamiętam. Nie powinno być problemów (mam nadzieję), o ile gramy przez SoD...

0

No to powinno byc ok, zobaczymy. Pozostaje kwestia godziny (jesli dzisiejszy dzien pasuje) ja obstawiam 18:oo lub pozniejszą. Czasem popoludniu znikam na trochę, a nie chcę wyskoczyc w srodku gry z tekstem "Sry, musze isc..." :P

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.