• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

421 postów w tym temacie

No dobra, takiego tematu nie ma (chyba ze jestem niewidomy :P), wiec takowy zakladam.

Allanon i Ja zamierzamy łoić ostro w HOMM3 - wszelkie chetne osoby niech zglaszaja sie tutaj. Gramy generalnie w weekendy od rana do nocy, a w dni powszednie pewnie jakos od popoludnia do nocy.

WAZNE!!

Aby z nami grac trzeba miec HOMM3+SoD w wersji ANGIELSKIEJ! HOMM niestety sprawdza poprawnosc wersji. Ale spoko - to sie zmieni, jak kupie sobie ten nowy HOMM, w wersji polskiej. No i zawsze mozna grac tez beze mnie :P

Najblizsza gra - jutro - od kiedy wstaniemy, az do momentu pojscia spac :twisted:

0

Ja! Ja! Ja! Tylko ja mam polską wersję... Ale spróbować zawsze można nie? Poza tym Chimku możesz rankiem skoczyć do Empiku i za 20 złotych zdobyć wersję spolszczoną :D

0

Ja też :D

Radyan: Możemy zagrać dzisiaj. Ja też mam wersję PL. Więc jak coś - zgłoś się na GG. Aaa... i jak pojawią się dziwne napisy - wpisz "Word";] Blok antyspamowy

0

Okej - juz kupilem sobie polskie HOMM - zlota edycja, wydane przez Ubisoft. Teraz chyba wszyscy mamy takie same wersje gry. Jak mowie - zglaszajmy sie najlepiej dzien-dwa przed samym graniem, bo ja w sumie gram non-stop z Allanonem i glupio bedzie przerywac gre, bo jedna osoba sie dolacza. Aha, na bank bedziemy grac w weekend - czyli sobote i niedziele, na tygodniu to pewnie popoludniami. Kto chetny - topic jest :)
0

O, ja bym chętnie zagrał. Ale jak już to w weekend, ew. w piątek po godz. 16. Mam wersję PL.

0

Dobra - wiec wielki meczyk ustalony jest na niedziele.

Sklad jak na razie to:

Chimaira

Allanon

Amadrienia

Diakon (chyba)

Jak sie Pandrodor chcesz to sie zalapiesz :)

Poza tym jeszcze dwoch moich kumpli byc moze. Wiec mapka bedzie rzeznicka.

Poza tym ja gram tez w sobote - jesli ktos chce sie dolaczyc - pisac na forum(zagladam zawsze) lub na gg sie zglaszac. Na bank bede gral ja i Allanon.

0

Ooo !

I ja mogę zagrać, posiadam polską wersję językową :P

Jesli chodzi o jutrzejszy dzien to zdecydowanie odpada... w sobotę jestem wolny więc moge grac od switu do zmierzchu i jeszcze dluzej ^^

By the Way : gramy z dodatkiem Shadow of Death? Ja osobiscie wolalbym Armageddon's Blade...

0

All >>> Ale niektórzy mają tylko jeden dodatek... Kupiłem jak była w extra grze (nie mylić z extra klasyką) z SoD'em. Jak dla mnie AB odpada. Ale one się chyba nie wykluczają? Bo kiedyś grałem (przez sieć) z kumplem, który miał oba...

0

Mozna sie dolaczyc ??? Tez mam polska zlota edycje. Mowcie kiedy gramy na gygy bo zadko wchodze na forum ostatnio. (jestem na niewidocznym)

0

Demilisz informuje, że własnie wrócil do domu i jest na Neostradzie. aden palant z eMule nie bedzie mu przeszkadzal w grze. HoMM 3 ZE przyjechalo ze mna, wiec mogę grać.

0

Ok, jak mniemam bedziesz caly dlugi weekend w domu? Czyli meczyk mozemy zagrac i dzisiaj - w niedziele, tak tez i w poniedzialek. Hm, chyba w sumie w sprawie szczegolow moze sie zgadamy via gg.
0

Dokladnie, w domu jestem do środy. W środę kolo poludnia wracam do Koszalina.

0

Kurde ja mam tylko H3+AB wiec z wami nie pogram :(

0

Kto chce się umówić na maeczyka w Herosów?Mogę zagrać w Sod,AB lub zwyczajni.Mogę zagrać prawie zawsze.

0

Złota Edycja zakupiona :D

Więc mogę we wtorek zagrać o każdej porze. Czekam na chętnych.

0

A ja mam tylko H3-dodatki! Ale na kolni podobno mają być kompy z netem+ H3-ZE, to sobie może pogramy.

Leftjack-> jade 13.07 do Kortowa pod Olsztynem, to może sie jakoś spotkamy?

0

Kto ze mną zagra w Heroes3 Armageddons Blade przez TCP/IP ??

0

Ja mam złotą edycję. Jeśli tylko wersja będzie się zgadzać to mogę grać.

Ktoś jeszcze chętny??

0

Ja nie sciagałem zadnych paczy , mam czysciutkie Armaggdons Blade.

0

Jeśli ktoś chętny to służe...graniem :wink:.

Mam Shadow of Death, w polskiej wersji, bez patchów. Walić na gg !

0

i ja moge z wami sieknac zawsze i chetnie tez mam HOMM 3 Zlota edycje tylko kiedy ;]

0

Ja moę też grać. Terminy: popołudniowe środy. Mapę się ustali, gram na AB, SoD lub podstawkę. Jest ktoś chętny?

0

Ja moge grac posiadam i angielską i polską wersję gry więc łatwo mi się będzie dostosować, termin: każdy

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.