Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Heroes of Might and Magic 3

Polecane posty

No dobra, takiego tematu nie ma (chyba ze jestem niewidomy :P), wiec takowy zakladam.

Allanon i Ja zamierzamy łoić ostro w HOMM3 - wszelkie chetne osoby niech zglaszaja sie tutaj. Gramy generalnie w weekendy od rana do nocy, a w dni powszednie pewnie jakos od popoludnia do nocy.

WAZNE!!

Aby z nami grac trzeba miec HOMM3+SoD w wersji ANGIELSKIEJ! HOMM niestety sprawdza poprawnosc wersji. Ale spoko - to sie zmieni, jak kupie sobie ten nowy HOMM, w wersji polskiej. No i zawsze mozna grac tez beze mnie :P

Najblizsza gra - jutro - od kiedy wstaniemy, az do momentu pojscia spac :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Ja! Ja! Tylko ja mam polską wersję... Ale spróbować zawsze można nie? Poza tym Chimku możesz rankiem skoczyć do Empiku i za 20 złotych zdobyć wersję spolszczoną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej - juz kupilem sobie polskie HOMM - zlota edycja, wydane przez Ubisoft. Teraz chyba wszyscy mamy takie same wersje gry. Jak mowie - zglaszajmy sie najlepiej dzien-dwa przed samym graniem, bo ja w sumie gram non-stop z Allanonem i glupio bedzie przerywac gre, bo jedna osoba sie dolacza. Aha, na bank bedziemy grac w weekend - czyli sobote i niedziele, na tygodniu to pewnie popoludniami. Kto chetny - topic jest :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wiec wielki meczyk ustalony jest na niedziele.

Sklad jak na razie to:

Chimaira

Allanon

Amadrienia

Diakon (chyba)

Jak sie Pandrodor chcesz to sie zalapiesz :)

Poza tym jeszcze dwoch moich kumpli byc moze. Wiec mapka bedzie rzeznicka.

Poza tym ja gram tez w sobote - jesli ktos chce sie dolaczyc - pisac na forum(zagladam zawsze) lub na gg sie zglaszac. Na bank bede gral ja i Allanon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo !

I ja mogę zagrać, posiadam polską wersję językową :P

Jesli chodzi o jutrzejszy dzien to zdecydowanie odpada... w sobotę jestem wolny więc moge grac od switu do zmierzchu i jeszcze dluzej ^^

By the Way : gramy z dodatkiem Shadow of Death? Ja osobiscie wolalbym Armageddon's Blade...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...