Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GriX

Gęsia Skórka (1995-1998)

Polecane posty

Ta wejściówka była zaprawdę epicka, to się nazywa prawdziwe budowanie klimatu grozy i niepokoju u odbiorcy... Już za chwilę, mili widzowie, strach wam włosy zjeży na głowie... i lecieliśmy z koksem, a że nie wszystkie odcinki były mega straszne to nagle ten klimat się ulatniał. Ogólnie dobrze wspominam ten serial, fajne wspomnienia, a odcinek, który chyba najbardziej zapadł mi w pamięć to Straszliwa maska. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak raz z kuzynami oglądałem ten film a później nie mogłem zasnąć :) Najbardziej w pamięci utkwił mi odcinek z kukłami, nie mam pojęcia czy był on najstraszniejszy bo nie oglądałem tego serialu od kilku lat. Oczywiście niektóre odcinki były żenujące, np z ziemniakiem zabójcą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam. To chyba była najgorsza rzecz jaka mnie w dzieciństwie spotkała. Kiedyś, wieczorem wszyscy byli na zewnątrz, a ja w domu oglądałam To. Po pierwszych 5 minutach wyskoczyłam na dwór i nie wróciłam do domu sama, nie mogłam. Ale przyznaję, że teraz nawet bym go obejrzała, choćby dla odświeżenia pamięci:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i gówniarz jestem, ale ja to ogląłem na Jetixie jak miałem z 6-7 lat. Rok 2003-2004 chyba było. Bardzo się bałem, ale mimo to zawsze oglądałem. A propos da się to teraz gdzieś oglądać? Pamiętam coś [może spoiler, a może nie] Takiego dzieciaka, co chyba komiksy lubił. I takiego potwora, gumowego, śliskiego o ze szlamu, w komiksach wyczytał i ten po mieście grasował [tyle] było coś takiego? Po 10 latach dalej pamiętam, tak się bałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jedyny serial z dzieciństwa, który aż tak mi utkwił w pamięci. Do końca życia chyba nie zapomnę czołówki i tego zielonego napisu Goosebumps. Pamiętam, że zawsze się bałam tego serialu. Dziwiłam się, ze rodzice pozwalali mi to oglądać. Ostatnio własnie udało mi się obejrzeć jeden odcinek i nie wiem czego się bałam, naprawdę nie wiem. Momentami to te "efekty" są aż śmieszne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zawsze bałem jak go oglądałem. Może nie bardzo bałem, ale dreszczyk w niektórych odcinkach był. Miłe wspomnienia mam z nim - no i też warte odnotowania jest to, że serial w którym bohateriami głównymi była młodzież nie był idiotyczną Disneyowską pseudokomedią z aktorami kreowanymi na bożyszczy nastolatek :) Teraz już takich nie robią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...