• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
    • yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/
galileo01

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

11455 postów w tym temacie
Dnia 20.01.2018 o 16:12, Blackhand napisał:

Ewentualnie Warlords z numerkiem powyżej 2, bo ta to chyba w 1994 czy jakoś tak powstała, a przed Warlords Battlecry ta seria była turówką w stylu HoMM. (no, może jeszcze Etherlords, ale to nie takie znowu stare, poza tym to taki miks HoMM i M:TG).

wielkie dzięki :brawa:

0

@goliat Z identycznych założeń wychodzi Tasty Blue, ale ta gra powstała w okolicach 2015 r...

0

@Spooky Albert

To nie ta gra, pozycja, którą wspominam miała bardziej poważniejszą oprawę, chociaż robioną w 2D.

0

Dnia 21.01.2018 o 14:39, Blackhand napisał:

@kaczmar227

Pewnie Dink Smallwood >klik<. A najlepsze, że jest dostępna jako freeware >klik<. A jak nie, to mi się jeszcze trochę End of Twilight kojarzy, choć to nie bardzo RPG.

Dnia 21.01.2018 o 23:11, goliat napisał:

@kaczmar227

To na pewno był Dick Smallwood, było kiedyś w pełnej wersji w CDA i ograłem ją z przyjemnością. O ile pamiętam w początkowej lokacji, czy w rejonie domu bohatera można było strącać żołędzie. 

Ja w każdym razie szukam gry, gdzie kierujemy początkową małą rybką, zjadamy mniejsze od nas i musimy uważać na większe. Wiem, że gra pojawiła się w gdzieś w początkach istnienia Steama, były kiedyś dawno temu opisywana w CDA w gronie najciekawszych gier niezależnych na platformie Valve.

Dziękuję Wam bardzo, to Dink Smallwood :)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.