• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
galileo01

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

11203 postów w tym temacie

Witam! Poszukuję gry o zombie. Chyba taka typowa kioskówka, ale wyróżniała się tym, że reklamowała tryb 3D i w pakiecie były tekturowe okulary. Była w rzucie izometrycznym, pierwsza plansza była na stacji benzynowej a druga w szpitalu (gdzie chyba ratowało się gościa na wózku ale nie jestem pewien). Z tego co pamiętam była dosyć trudna, ale możliwe, że po prostu nie umiałem w nią grać. Ktoś coś?

0

Witam. Od jakiś 5 lat co jakiś czas szukam pewnej gierki, a mianowicie gra była zręcznościowa, gracz wcielał się w postać górnika, który musi przedostać się z jednej strony mapy to drugiej. Górnik chcąc przedostać się na drugą stronę musiał "przekopywać" się przez bloki ziemi. Przeszkodami jaki napotykał było np odblokowywanie źródła lawy które później "goniło" gracza. Na niektórych poziomach trzeba było zbierać coś ala klucze nie pamiętam dokładnie, aby odblokować drzwi, które umożliwiają przejście na dalszą część tego samego poziomu. Kamera w grze była rzucona wprost na planszę z widokiem lekko z boku. Grafika była taka lekko kreskówkowa kolorowa, ani trochę nie realistyczna. Gra raczej nie była jakąś wielką produkcją, możliwe nawet że miałem ja z CDActionu. Odnoścnie tytułu to jestem w stanie przypomnieć sobie tylko niektóre słowa jakie wydaje mi się, że były (Starałem się wyszukać na wszelkie sposoby wpisując każdą kombinację ale nic nie znalazłem): "Davy, Jones, jewellery, Joe" . Mam nadzieję, że ktoś ją rozpozna. Pozdrawiam

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz