• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
galileo01

Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.

11203 postów w tym temacie

Tak to już jest. Skleroza, człowiek się starzeje itp. Przypomniałem sobie ostatnio pewną grę, ale za $#&@$# nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu. Jest ona na szczęście dość charakterystyczna. Otóż cały jej sens polega na tym, że buduje się mosty (wiadukty), po których potem przejeżdża pociąg. Jeśli przejedzie i się nie wykolei, to misja zaliczona. I tak przez kilkadziesiąt poziomów. Grafika kiepściutka, demko było w CDA jakiś czas temu. POMOCY bo mam straszną ochotę sobie w nią zagrać a nie pamiętam jak ona się nazywa :twisted:

0

Mam takie pytanie do moderatorów tego działu, a własciwie propozycje.Czy istnieje opcja, żeby przykleić ten temat,

bo ostatnio zaczyna pojawiać się coraz więcej podobnych postów, typu "zapomniałem tytułu gry".

0

Mam takie pytanie do moderatorów tego działu, a własciwie propozycje.Czy istnieje opcja, żeby przykleić ten temat,

bo ostatnio zaczyna pojawiać się coraz więcej podobnych postów, typu "zapomniałem tytułu gry".

Popieram , bo co jeden temat zostanie zamknięty przez moderatora , to zaraz pojawia się inny z pytaniem o nazwę innej gry .

0

Tak to już jest. Skleroza, człowiek się starzeje itp. Przypomniałem sobie ostatnio pewną grę, ale za $#&@$# nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu. Jest ona na szczęście dość charakterystyczna. Otóż cały jej sens polega na tym, że buduje się mosty (wiadukty), po których potem przejeżdża pociąg. Jeśli przejedzie i się nie wykolei, to misja zaliczona. I tak przez kilkadziesiąt poziomów. Grafika kiepściutka, demko było w CDA jakiś czas temu. POMOCY bo mam straszną ochotę sobie w nią zagrać a nie pamiętam jak ona się nazywa :twisted:
ona ma na imię Ponifex!!!!!!!
0

Hmmm... a moim zdaniem ten temat jest dość potrzebny: zwróćcie uwage na to, że ludzie często zapominają tytułu gry i chcą ją odnazleżć. A gdzie indziej mają to zrobić jak nie tu, w czymś w rodzaju "pomocnej dłoni"?

1

ona ma na imię Ponifex!!!!!!!

Ale się nakartkowałem :) i chyba niepotrzebnie, bo już Przeciekowiec napisał dobrze. Sam się w to zagrywałem, aż do momentu kiedy się zniechęciłem :)

"...demko było w CDA jakis czas temu." - Dokładnie w numerze 70 tj. LUTY 2002 . A tytuł gry PONTIFEX : BRIDGE BUILDER. Demo drugiej części pt PONTIFEX II jest w numerze 81 tj. SPECJALNY XIII 2002.

0

Jest jeszcze "Bridge Construction Set". Bodajże rozwinięta wersja Pontifexa. Więcej opcji i te sprawy :)

0

Od pewnego czasu zastanawiam się nad tytułem pewnej gry. Pamiętam, że ma ona już kilka ładnych lat... Przejdźmy do meritum - gierka trochę podobna do PacMan'a(ale z rzutem izometrycznym). Siedziało się pewnym "ludzikiem" na śrubokręcie i "jeździło" po całej planszy odkręcając śruby. Jeśli coś Wam się przypomni, to piszcie!

0

Jeżeli ten "ludzik" był fioletowy, to jedyne, co mi przychodzi do głowy, to: Gubble 2 (może też jedynka, ale na oczy jej nie widziałem)

Zgadza się... gra z ludzikiem na śrubokręcie to GUBBLE 1 i 2! Colidor.

0

gralem w to kiedys. ale tytulu nie pamietam. poszukam cos to mzoe mi sie przypomni. napewno bylo demo w jakims CDA. tylko ze ja od 1997 kupuje cda to bedzie ciezko :P

mi sie wydaje ze bylo to jakos tak w coverach niedaleko pro pinball- timeshock!. tylko jesli ktos bedzie tego szukal to niech pamieta ze na jednym z coverow znajdowal sie wirus :]. a mianowicie jakas szara okladka a na nim chyba bylo demo motocrosa jakiegos. a pelnawersja byla zdaje sie jakiejs samolotowki.

0

Kurde, była sobie kiedyś taka fajna gierka... Leciało się takim stateczkiem kosmicznym po "paskach" i trzeba było dolecieć/dojechać do samego końca zanim skończy nam się tlen lub paliwo... Te oczywiście można było czasami doładować jeżeli jechało się po pasku dobrego koloru... Były też paski spowalniające, dające przyspieszenie... Tylko po nich dało się oczywiście "jeździć" no a stateczkiem leciało się cały czas do przodu, dało się tylko skręcać i skakać. Widok zza statku. Grafika - hy hy hy, ale gierka grywalna była... Pamięta ktoś tytuł?

0

Kurde, była sobie kiedyś taka fajna gierka... Leciało się takim stateczkiem kosmicznym po "paskach" i trzeba było dolecieć/dojechać do samego końca zanim skończy nam się tlen lub paliwo... Te oczywiście można było czasami doładować jeżeli jechało się po pasku dobrego koloru... Były też paski spowalniające, dające przyspieszenie... Tylko po nich dało się oczywiście "jeździć" no a stateczkiem leciało się cały czas do przodu, dało się tylko skręcać i skakać. Widok zza statku. Grafika - hy hy hy, ale gierka grywalna była... Pamięta ktoś tytuł?

bosh przez 2 godziny szukałem tej dyskietki na której miałem tą gre bo była naprawde wciągająca, znalazłem i ... nie działa dyskietka :/ no i również przyłączam się do pytania o nazwę jako że chcę ją odnaleźć i spowrotem wrzucić na starego kompa [służącego obecnie tylko za magazyn dla starych gier]

ale piszę głównie z innego powodu - była kiedyś [ok 1997] gra w której jeździło się motocyklami, z tego co pamiętam to w demku można było jeździć ścigaczami tylko ale w full były też chyba motocrossy, gra bodaj od Sierry albo Nikomi (czy jakoś tak), kiedyś w jakimś markecie widziałem też ustawione "motocykle" na których po wrzuceniu monety można było w to grać :D - pamięta ktoś tytuł ? bo naszło mnie ostatnio coś coby zarzucić to sobie :D

0

(...)Widok zza statku. Grafika - hy hy hy, ale gierka grywalna była... Pamięta ktoś tytuł?

No to to pewnie jest Sky Roads. Tylko, że to jest naprawdę baaardzo stara gierka. Chociaż nie pamiętam, żeby były tam jakieś paski spowalniające, czy przyspieszające... I jeszcze potem wyszedł dodatek: "Sky Roads: Xmass".

0

_Rincewind -> wielkie dzięki!!! Właśnie skończyłem sesyjkę z tą grą po znalezieniu jej w przepastnej głębi internetu ;)

Paski są: spowalniające (ciemnozielone), przyspieszające (jasnozielone), wybuchające (czerwone/różowe), oraz doładowujące (niebieskie)...

0

Ja mam odwrotny problem: znam tytuł gry, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Chodzi mi o Virtua Fighter 2. Czy wie ktoś może skąd (jeśli w ogóle) można ją pobrać?

0

Ja mam odwrotny problem: znam tytuł gry, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć. Chodzi mi o Virtua Fighter 2. Czy wie ktoś może skąd (jeśli w ogóle) można ją pobrać?

Virtua Fighter 2 raczej darmowe nie jest, więc trudno byłoby skądś ściągnąć :). W Action Plus tysiąc lat temu chyba było jako pełna wersja, ale głowy nie dam sobie uciąc.

0

Virtua Fighter 2 nie jest jeszcze darmowy , więc trzeba jeszcze parę miechów poczekać i na pewno będzie dostępny na takich serwisach , jak na przykład www.the-underdogs.org . Virtua Fighter 1 ( choć ma 10 lat ) też jest tylko do kupienia , choć nie sprzedawał się zbyt dobrze .

0

ja to tak wlasciwie nigdy nie widzialem gry na oczy, nawet nie wiem czy taka jest :D . W kazdym badz razie poszukuje gry, strategii, w ktorej ustalamy plan bitwy, wszystko od podstaw, a nastepnie ogladamy jak sie owa bitwa toczy. Jest taka gra?

0

Chyba to jest Shogun:Total War i jego seqele i kontynuacje.

0

Nie jestem pewien na 100%, ale podobny w zalozeniach byl Warhammer: Dark Omen. Gra juz leciwa, lecz godna polecenia.

0

ale piszę głównie z innego powodu - była kiedyś [ok 1997] gra w której jeździło się motocyklami, z tego co pamiętam to w demku można było jeździć ścigaczami tylko ale w full były też chyba motocrossy, gra bodaj od Sierry albo Nikomi (czy jakoś tak), kiedyś w jakimś markecie widziałem też ustawione "motocykle" na których po wrzuceniu monety można było w to grać :D - pamięta ktoś tytuł ? bo naszło mnie ostatnio coś coby zarzucić to sobie :D

Moto Racer ?

0

szukam tytulu gry jakiej samochodwki w ktorej mozna by jezdzic normalnie czyli przestrzegac znakow itp jesli ktos zna taka gre to niech mi napisze

0

Zobacz gre Driving School 3D.Tylko możesz mieć problem z jej znalezieniem, bo z tego co ja pamiętam, to ją ściągnąłem jako abandonware, czyli dostępną za free.Lecz nie pamiętam z jakiej strony.Ale poszukaj, bo nawet fajna giera.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   1 użytkownik