Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Matheos

Magic the Gathering: Duels of Planeswalkers

Recommended Posts

Witajcie Planeswalkerzy!

Chciałbym się dowiedzieć ilu użytkowników CDA ma grę, o której mowa w tytule. Interesuje mnie to gdyż wpadłem na szalony pomysł stworzenia Turnieju CD-A w MtG:DoP.

Jest ktoś na tym forum lub ktoś zarejestrowany na Facebooku, kto byłby chętny na jakieś rozgrywki?

Dzięki możliwości jaką stworzył mi Steam i Wizardzom z Wybrzeża będę mógł wreszcie z kimś pograć nie wyjeżdżając z mojego miasta do Gdyni lub Gdańska oddalonych odpowiednio o 25 km i o 42 kilosy, tym bardziej gdy pracuje się i muszę dojeżdżać 16 kilosów naszymi kochanymi PKSami ;D

Link to comment
Share on other sites

Noo... to widzę że trafiłem. Fajnie, fajnie. Yilmaz a ty masz Planeswalkerów? Jeśli ktoś jest chętny pograć podaję nazwę profilu na Steamie: Ravenz10 (lub znajdźcie jako Blood Raven, mój avek to czarny kruk na krwistym tle). Zapraszam do rozgrywki, i polecam wszystkim którzy lubią gry karciane - żeby zapoznali się przynajmniej z demem MtG:Duels of Planeswalkers.

Link to comment
Share on other sites

No, wczoraj rozegraliśmy z Mayronem pierwszy trójmecz. Moja niepełna Hands of Flame (9/20 kart odblokowanych) przeciwko jego Pełnej talli Mind of Void (Biało-Niebieska). Rozgrywka była bardzo zacięta, jednak zakończyła się pełnym sukcesem (3:0) któregoś z nas, ale którego? Pytanie2: Jakie decki z gry lubicie - i którymi gracie?

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...