Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

Wczoraj kupiłem Soul Calibura 3, :P z małą pomocą pracownika mediamartetu, i muszę powiedzieć nie zawiodłem się

Pykam sobie w PS3 w Uncharted Umong Thiefs, i gdy odeszłem patrzę na półeczkę grami na PS2, pal licho nie ma żadnego Naruto, no nic już miałem wrócić do przerwanej rozgrywki gdy miły pracownik pyta

-Może pomóc ?

-w sumie tak, znajomy mnie się pytał o jakąś bijatykę czy mam, ale ja tam szukam jakiejś gry akcji dla siebie

po czym pracownik sięga po Soul Calibura 3

-Może to dobra bijatyka, i wielke tempo akcji

i tak wziołem, i nie pożałowaem kiedy grałem, tylko 4 postacie mi (chyba) zostały do odblokowania, bo mam 4 puste sloty i nie wiem jak je zapełnić, bo 2 sloty są na memorki, jeden na Random, a drugi na bonusowe postacie,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do korzystania z "Network adaptera" potrzebna jest jakaś płyta?

Kiedy wkładam płytę z "Van Helsingiem" z "CD-Action" film co prawda uruchamia się, ale zamiast w wielu kolorach uruchamia sie w odcieniach zieleni(jak każdy inny film).Czy da się to naprawić?

Słyszałem, że PS2 "czyta" gry z PSX. Z ciekawości chciałem sróbować i nie zadziałała. W opcji Browser było napisane disk error, czy jakoś inaczej. Czy da się to rozwiązać,czy może na PS2 działają tylko nie które gry z PSX?

Czy jest jakaś inna możliwość podłączenia dysku niż poprzez Network Adapter?

Jak zrobić gameplay na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay - kup sobie kamerkę.

Co do filmu to nie wiem dlaczego u mnie jest wszystko w porządku, masz może coś uszkodzone, ale zapewne da się to naprawić.

Gry z psx - u mnie chodzą jak marzenie, może coś jest uszkodzone, albo coś jest nie tak z grami, a jak chcesz żeby gra ci się zapisała to kup sobie memory stick z psx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gra z PSX'a (lub inaczej z pierwszego Playstation) musi być oryginalna - inaczej nie pójdzie. Co prawda jest sposób na odpalenie "pirata" z PSX'a na PS2 (nieprzerobionym) ale to nie to forum :P (poszukajcie na YT filmik, to zobaczycie - działa).

No i wiadomo, że karta z PS2 nie zapisze save'ów z PSX. Musi być karta z "szaraka" 1MB oryginalna, ewentualnie karta warez (dostępna m.in. na Allegro).

A do Network adaptera nie ma płyty. Starsze wersje (tzw. fat) nie były standardowo wyposażone w LAN, można było dokupić NA (płyta była niejako w komplecie). Obecne PS2 slim są już domyślnie wyposażone w port LAN, więc i płyta nie jest potrzebna. Jedynie, gdybyś chciał grać po sieci to musisz zarejestrować dany numer MAC karty sieciowej Twojej konsoli (numerek jest w komplecie dokumentacji) - tworzysz konto, gdzie podajesz swoje dane (lub nie :D) oraz numer MAC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą Koksiarz nie zgodzę, mam ps2 fat i gierki z psx chodzą mi znakomicie.

No to zwracam honor i przepraszam, ale ktoś mi mówił lub czytałem że właśnie na Facie gry z PSX nie działają, może poprostu masz nowszą wersję fata, albo ktoś mi bajkę wkręcił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z tobą Koksiarz nie zgodzę, mam ps2 fat i gierki z psx chodzą mi znakomicie.

No to zwracam honor i przepraszam, ale ktoś mi mówił lub czytałem że właśnie na Facie gry z PSX nie działają, może poprostu masz nowszą wersję fata, albo ktoś mi bajkę wkręcił.

Nowszą wersję, raczej wątpię, gdyż ps2 kupiłem góra rok po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay - kup sobie kamerkę.

Co do filmu to nie wiem dlaczego u mnie jest wszystko w porządku, masz może coś uszkodzone, ale zapewne da się to naprawić.

Gry z psx - u mnie chodzą jak marzenie, może coś jest uszkodzone, albo coś jest nie tak z grami, a jak chcesz żeby gra ci się zapisała to kup sobie memory stick z psx.

O jaką konkretnie chodzi kamerkę o taką którą podłącza się bezpośrednio do konsoli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio kupiłem w media markecie Soul Calibura 3, naprawdę dobra byjatyczka, nie ma dla mnie żdanych wad, poza skróconym trybie Tales of Souls, ale tam jest taki ficzer że wybierasz co twoja postać ma zrobić i wybierasz drogę np wyrusz drogą Lądową lub Morską.

Może kupię need for speeda undergrunda 2, na PC mam i mnie się spodobał, ale nie wiem czy w wersji PS2 jest Split Screen, bo fajnie by się grało na dwóch z kolegą lub bratem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, choć jednak odstaje nieco od VCS - brak pojazdów latających, możliwości pływania (choć motorówki są) czy przejmowania interesów. Zakończenie nieco rozczarowujące - spodziewałem się czegoś większego. Ale ogólnie rzecz ujmując to dalej jest GTA - mnóstwo wyrazistych postaci, ogromne miasto i masa różnorodnych zadań. Fabuła bardzo ciekawa, sterowanie dość intuicyjne. Dobry wybór ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też dodać że grafika w poruwaniu z GTA San Andreas trochę wybrzydła :P, w końcu nie ma co się dziwać konwersja z PSP, ale nie jest tragicznie na pozomie kaszanek

Poruwanie Kurumy z GTA 3 a LCS

http://www.igcd.net/vehicle.php?id=2564&width=1680 GTA 3

http://www.igcd.net/vehicle.php?id=3461&width=1680 GTA Liberty City Stories (choć nie wiem czy screen jest z werji na PS2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś coś powiedzieć o Gta Liberty City Stories na ps2, właśnie sobie zamówiłem i chciałbym coś wiedzieć o tej, z góry dzięki za odpowiedź :wink:

Poszukaj mojego posta gdzies tam wszystko napisałem, ale powiem ci jeszcze raz. Gra jest naprawde świetna, może nie ma motorówek czy samolotów, ale to jest wciąż GTA i jest wciąż dobre jak inne GTA.

@UP co do tej Kurumy to raczej nie jest z LCS ta druga, samochody w LCS są bardziej lśniące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikaz512 mam Call of Duty World at War na PS2 i niestety nie ma zombie moda, wersja na PS2 jest ogólnie mocno zubożona, a według mnie Call of Duty 3 jest o niebo lepsze, gra jest starsza od WaW ale grafika i grywalność są o wiele lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ma tą konsole w wersji slim, lecz nie gram na niej prawie wcale.

Raptem mam na nią tylko kilka gier.

Najwięcej czasu spędziłem na niej przy GTA San Andreas (gra życia :D) i przy NFS Pro Street.

Myślę nad zakupem na nią jakiejś gry mógłby ktoś polecić co fajnego?

Najlepiej jakaś strzelanka....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam jedno pytanie. Otóż mam dwa pady, Dualshocki, lecz z wejściem USB. W konsoli mam też dwa wejścia USB i tutaj pytanie: czy będzie czytało te pady, jeśli podłączę je pod USB?

EDOIT: Dobra, już wiem. Proszę łaskawego moderatora o usunięcie tego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...