Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

A to w takim razie ps2 wystarczy. Gry są tańsze niż np. na ps3 a i grafa też nie najgorsza. Konsola też za dużo nie kosztuje ( tylko jak się do pada przyzwyczaisz to później może ci zbrzydnąć granie na myszce i klawiaturze :tongue: , mój kumpel tak miał ale zawsze można sobie pada do PC kupić). Ale poczekaj z decyzją, niech się ktoś bardziej "ogarnięty" w konsolach wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na grafice , chcę zabawy , coopa i frajdy z kolegami przy konsolce :D

Ooo... te wymagania zapewne spełni z nawiązką... więcej imprezowej frajdy to tylko z Wii, ale koszty są nieporównywalnie większe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakoś wybitnie ogarniętego się nie uważam, ale PS2 to wciąż fajna konsolka ;). Choć swoją niedawno sprzedałem i teraz mam PS3, ale zabawa z kumplami, szczególnie w Tekkenie 5 była przednia. Jeśli nie zależy Ci tak na wysokiej rozdzielczości tekstur, a na grywalności to kupuj i to jeszcze przed weekendem majowym - będziesz miał co robić :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii jest bardzo fajne , ale koszty są takie same jak przy xboxie i ps3 :/ ... A ps2 ma gry na imprezy ( tekken chociażby ; ) , są tanie i dają mnóstwo frajdy , co jak dla mnie jest super sprawą . Taki turniej PES'a lub Tekken'a da nam niesamowitą zabawę ! :D . Czyli nie pozostaje mi nic innego jak zakupić tą czarnulke ;D . A wy chcielibyście sobie teraz kupić ją czy jesteście już pr0 ub3r hardcorzy i gracie na x0 i ps3 ?

~EzioPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja w FPS-y na padzie gra się kiepsko bo mają mało precyzję a w tych grach liczy się szybkie zaliczenia porządnego headshota. Ale o wiele lepiej gra się na konsolach i na padzie w gry sportowe, samochodówki i bijatyki. Dużo moich znajomych mówi po zagraniu jeden raz, np. w PES-a na konsoli, że gra się strasznie nie wygodnie, ale prawda jest taka, że po paru meczach zuważa się sporo zalet gry na padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam gadacie głupoty, jak się człowiek nauczy grać na Padzie w FPS'y to tez może być PR0. Choć nie gra się tak dobrze jak na PC. Na początku też lamiłem, ale później jak się wziąłem to zacząłem rzeźnić. Kwestia przyzwyczajenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Miałem na myśli, że na padzie raczej nie da się strzelić przeciwnikowi w ułamku sekundy prosto w oko tak jak za pomocą myszki (oczywiście żeby opanować takie coś na kompie też trzeba sporo ćwiczyć), ale da się grac równie komfortowo. Myślałem bardziej o tym, że np. w jakichś mistrzostwach (CS itp.) lepiej startować z myszą w łapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na PS2 dominują bardziej Bijatyki i Gry Sportowe w które gra się bardzo łatwo na Padzie i nie wymagają zbytnio jakiejś dłuższej nauki. Warto dodać że PS2 (jak to ktoś wspomniał) to konsola na imprezy , różnego rodzaju Sing Star itp. , ja swojego PS2 kupiłem rok temu w wakacje i nadal nieźle się na nim bawię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak kupiłem ps2 rok po premierze, a zaraz po tym nowego kompa, i praktycznie nie używałem ps2 ( od czasu tylko pograłem w Tekkena ), ale pod koniec 2009 roku kupiłem około dwudziestu gier na tą konsolkę. Wszystkie gry były spoko, ale na początku nie byłem przyzwyczajony do gier FPS i TPP, za to teraz chętniej gram w strzelanki niż w bijatyki lub sportówki ( nie licząc gier z wrestlingiem w roli głównej ). Na komputerze gra się lepiej w strzelanki, ale jak poćwiczysz na padzie to też możesz być PRO!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem posiadaczem PS2 w sierpniu ubiegłego roku. Jestem bardzo zadowolony, konsole odpalam góra 3 dni w tygodniu. Nie zachwyca grafiką, ale nie jest też tak źle jak posiadasz TV CRT. Na PS2 można pograć w takie hity jak BLACK czy GOW, które mają bardzo ładną grafikę jak na tą konsole.

PS2 można wybrać, gdy nie zbyt się dużo gra, bo wtedy PS3 czy XBOX 360 po prostu by się kurzyły :tongue:. Plusem też dla PS2 są tanie gry (premiera gry na PS3 = 4 gry nowe na PS2). Szkoda, że producenci gier już zapominają o tej wspaniałej konsoli z której można by było jeszcze dużo wyciągnąć, ale trzeba się z tym pogodzić są NEXT'GENY i nic się już na nie można poradzić tylko zamienić PS2 na nowszy produkt :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również od niespełna pół roku posiadam nówkę PS2 slim. I nie żałuję wydanych pieniędzy. Wiem, że nextgeny teraz rządzą ale mi w zupełności wystarczy. Tyle tytułów z poczciwego PSX'a ma kontynuację (Gran Turismo, Tekken, Metal Gear Solid, Final Fantasy) że mam w co grać - to głównie dla tych gier kupiłem konsolę. Tym bardziej, że tak samo jak poprzednik załączam konsolę 2, 3 razy w tygodniu.

Jednakże coraz bardziej kłócę się z myślami nad kupnem PS3, szczególnie po ostatnich zapowiedziach na E3 i pokazie Portal 2 :tongue:.

Dla tej gry warto będzie się przesiąść. Ale wszystko w swoim czasie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się jeszcze w dzisiejszych czasach zainwestować w PS2? Na Allegro chodzą po bardzo przyzwoitych cenach.

Jaki kabelek najlepiej aby grać na monitorze? I czy w ogóle takie granie ma sens?

Nie mam super mega wypas telewizora więc w moim wypadku lepiej byłoby grać pod monitorem ale mało o tym wiem. Czy ktoś mógłby mnie oświecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się jeszcze w dzisiejszych czasach zainwestować w PS2?

Jeśli nie przeszkadza Ci grafika, a cenisz sobie grywalność - to czemu nie? Biblioteka gier na PS2 jest ogromna, do tego całe mnóstwo produkcji wyszło tylko na tę konsolę (nie tak jak teraz, gdy jakieś 90% hitów jest dostępnych na trzy platformy). Najlepiej zapoznaj się ze spisem gier (w szczególności tych najlepszych) i sam zadecyduj.

Nie mam super mega wypas telewizora

Na PS2 najlepiej się gra na zwykłym CRTku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie czysto teorytyczne pytanie, otóż może się okazać że wyłuskam 100 złociszy i takie proste pytanie: uda mi się wyrwać w tej cenie Playstation 2 jakieś sprawne z padem SONy, itd. bo bym sobie ostro pogierczył w god of war 2 , i może sprzedał od razu jakby nie wypaliło. Nie żebym na allegro nie patrzył, ale co innego zerknąć, a co innego wyłapać okazję, tudzież osobę która szybko sprzeda, zalega itd. wiecie o co mi chodzi. :tongue:

Up_

Widać że ta "cholerna" konsola nigdy nie osiągnie odpowiedniej ceny dla mnie. Już od 4 lat planowałem jej kupno, w 2006 jeszcze trzymała się pięknie , no ale dziś to już zainwestowałem w PC bo imho tylko taka używka wchodzi w grę. To poszukam jeszcze. Dzięki za odpowiredź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...