Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

A jak myslicie: ile jeszcze czasu będą wychodziły gry na ps2?

Pewnie do puki sony nie przestanie sprzedawać konsoli8. Jakiś czas temu wydali oświadczenie w którym stwierdzili że PS2 będzie wpierane przez następny rok, co nie znaczy że nie mogą tego okresu przedłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest dobrych gier co-op na PS2? Pamiętam, że grałem tylko w Obscure II, który był niezły. Jeżeli znacie jakieś dobre tytuły na dwóch graczy czy co-opa to chętnie posłucham. Nie mówię tu o Tekkenie 5 czy Mortal Kombat Armageddon, bo te już mam ;).

Ja ci jeszcze podam dla mnie fajną grę z co-op mianowicie The Warriors, naprawdę świetna gra, hooliganka, coś jak GTA (ale masz tylko "sektory" a nie całe miasto), okradasz sklepy, auta, wymuszasz haracze, pomagasz kumplom. Są też tryby jak walka uliczna 9vs9, grę możesz przechodzić w co-op jak i sam. http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5056

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 jest dużo fajnych gierek w które fajnie się gra :D

Ja osobiście polecam DBZ:Budokai Tenkaichi 3 << Świetna bijatyka dla 2 osób , masa ataków,combosów i kombinacji , masa postaci + transformacje jak to w DBZ :P

Kolejna oczywiście Fifa (gra dla fanów Sportu) , też idzie fajnie pograć na 2 Pady :P

Hmm ost. nabyłem jeszcze Naruto Ultimate Ninja 4 ale powiem szczerze że gra nudzi się po tygodniu , no chyba że ktoś uwielbia przygody Naruciaka to posiedzi trochę dłużej (w grze można grać Duelki , przechodzić wątek główny , oraz wiele innych rzeczy)

Szykuje się jeszcze do kupna gry Soul Calibur III < jest to bijatyka w której posługujemy się bronią biała , sam miałem okazje w to pograć u znajomego i powiem że wygląda całkiem nieźle

no a poza tym polecam Tekkena 5 , Mortal Combat gry warte uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadaczy PS2. Mam krótkie pytanie które sklasyfikować można to "noobowskie" czy polecacie PS2 jako konsola przyjemniejsza w graniu od PSP ??? Co może mi jeszcze ta konsola zagwarantować ? Nie ukrywam że chciałbym mieć więcej fajnych i długich gier typu God of War 2 , interesują mnie ciekawe i ładnie prezentujące się gry, w które mógłbym zagrać we 2 osoby, ale z kobietą, więc odpadają sportówki i krwawe crapy, oczywiście bijatyki wchodzą w grę.

Czy PS2 jest lepszą że się tak wyrażę konsolą nastawioną na granie ?? Zależy mi na grafice, czy jest ona lepsza niż na PSP ?

Z góry dzięki. Jeśli zdacie test podeślę może jeszcze jakieś pytanie... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecał bym PS2. Ta konsola ma więcej zdecydowanie lepszych gier, grafiką i dźwiękiem również wygrywa z PSP. Do tego pad od PS2 jest zdecydowanie wygodniejszy niż to co nam oferuje PSP, jeden analog jest jedną z jej największych ułomności. Poza tym na przenośnej konsolce raczej sobie nie zagrasz w dwie osoby. Jeśli chodzi o gry dla dwóch osób to polecił bym Tobie: Tekkena, SingStara, Guitar Hero, Buzza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w porządku, bo na większości screenów z gamespot grafika na PS2 wygląda bynajmniej brzydko. Każda z pixelowatą grafiką, typu Prince of Persia czy Star Wars Battlefron 2, także trochę się obawiam. Mam też pytanie: czy na nieprzerobionej da się oglądać jakoś filmy Avi , czy tylko na przerobionej ??? Słyszałem o jakimś programie i sposobie wypalania tych fimów, możliwe że to dałoby radę , oczywiście z racji tego że jest to długie i wyczerpujące. Tak mi się wydaję. Nie ukrywam że gdyby konsola potrafiła odtworzyć format takich filmów konsola dostałaby wielkiego plusa od każdego z domowników. :laugh:

A to tylko szukaj wolnego TV.

W sumie to ja lubię gry typu F.E.A.R, Gothic, Fifa, PES, Wiepout, jakieś FPS wyścigi, bijatyke tylko tekkena lubie.

A czy Motorstorm na PS2 jest grą fajną ? Bo to jedna z nowości.

Dives

A ty nadal masz PSP czy już nie ? A może PS2 ??? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli miałbyś przyrównać grafikę o gier PC to nadal grafika na PS2 wygląda ładbie ? To znaczy jak wygląda takie Call of Duty 3 lub inne gry ? Fajnie to wygląda, bo jeśli grafika stoi na niezłym poziomie to biorę bez oporu jakiegoś, po prostu domownicy mówią że jeśli to jest stare a grafika koślawa i mam ją na obecnym kompie co mam z integrą pokroju gothic 1 to rzeczywiścoe chyba się nie opłaca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak, są gry które mają grafikę po prostu brzydką. Są gry które mają okropną, ALE są gry które grafikę mają supermegahiperbombową jak na czarnulkę. Taki BLACK ma tak śliczną grafikę (wiem co mówię bo mam), możesz rozwalać otoczenie. GoD of WaR 2 też grafika super (też mam). Wiadomo że nie ma takiej gry na PS2 która ma grafę jak GTA 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę największy mankamentem grafiki na Ps2 jest rozdzielczość, co można w sporym stopniu zniwelować grając na telewizorze CTR. Desing i wykonanie gier (oczywiście nie wszystkich, ale na pewno dużej części) jest bez zarzutu, animacje są ładne, tekstury wyraźne. Jak już napisali koledzy powyżej produkcje takie jak GoW i Black nawet dzisiaj świetnie się prezentują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem God of War 2 . Ta gra mnie miażdży , stąd taka ślina na tę konsolę. Zresztą miałem ją dostać w 2006 roku już, no ale nie będę tylko w gow-arał więc muszę się zastanowić ile takich gier by przeszło. A Fifa, Wipeout, Motorstorm Arctic Edge , Need For Speed, Prince of Persia, Star Wars. Czy uważacie że tam grafika też wygląda fajnie , Call of duty 3 , GTA San Andreas.

Black też fajnie wygląda, tekken 5. A rozdzielczość jak mówicie że kamufluje się dobrze na CRT lub czuje się jak ryba w wodzie to bardzo dobrze :tongue: Bo tylko takie mam odbiorniki , jeden 20 drugi 26 cali. Tylko mam pytanie: mam złącze SCART oraz w jednym z TV dodatkowo wyjście (chinch ?) żółty i biały. Jak podłącze 2 kable do tego to będzie działać wszystko ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co gorzej ? O to czy będzie działać nie mam się co obawiać, bo już tak podłączałem PSP i działało. Natomiast gra na niecałym ekranie + niska rozdzielczość = nie dało się grać dłużej.

Wydaje się Wam w porządku ta aukcja, czy ten sprzęt jest nowy bo ten koleś cos kreci trochę.

http://www.allegro.pl/item984694898_nowa_p..._2gry_gwar.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem God of War 2 . Ta gra mnie miażdży , stąd taka ślina na tę konsolę. Zresztą miałem ją dostać w 2006 roku już, no ale nie będę tylko w gow-arał więc muszę się zastanowić ile takich gier by przeszło. A Fifa, Wipeout, Motorstorm Arctic Edge , Need For Speed, Prince of Persia, Star Wars. Czy uważacie że tam grafika też wygląda fajnie , Call of duty 3 , GTA San Andreas.

Black też fajnie wygląda, tekken 5. A rozdzielczość jak mówicie że kamufluje się dobrze na CRT lub czuje się jak ryba w wodzie to bardzo dobrze :tongue: Bo tylko takie mam odbiorniki , jeden 20 drugi 26 cali. Tylko mam pytanie: mam złącze SCART oraz w jednym z TV dodatkowo wyjście (chinch ?) żółty i biały. Jak podłącze 2 kable do tego to będzie działać wszystko ??

God of War 2 Fajna bardzo fajna i polecam PS2 i wszystkie Części GoW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2 trzyma się dobrze, mimo swojego wieku. Każdy to może potwierdzić, a najlepsze na to przykłady to wymieniane już wcześniej God of War 2, Okami, Black, no i w sumie Shadow of the Colossus (grałem, polecam!).

Poza tym nie ma to jak na imprezie odpalić Singstara, Guitar Hero albo Wormsy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę, ale jak ktoś lubi starsze perełki sprzed lat to niech ma, mój kuzyn sobie na święta bożego narodzenia kupił i jest zadowolony chociasz jego brat wolał PS3 lub Xboxa 360, ale on odpowiedział że chciał coś starszego i z opcją działania wstecz, bo z tego wiem PS3 nie ma opcji wstecz a jak ma ale niektóre modele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem ps2 od ubiegłego święta bożego narodzenia i muszę powiedzieć że konsola zdała test :) Jest mnóstwo świetnych gier . Black nie za bardzo gustuje w fps ale ta gra mistrzostwo i ta muzyka mmm. I oczywiście legendarna już gra na ps2 czyli God Of War to dopiero cudo! A po za tym jeszcze pykałem swego czasu w Medal Of Honor Vanguard po Polsku! ;) tak samo Ojciec Chrzestny. I jeszcze coś nie za bardzo lubuje serie GTA lecz... LIberty City Stories od razu mi przypadło do gustu. Choć ps2 już dawno wyszedł to warto zakupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jak masz te 400 zł to się zastanów. Mam mniej więcej podobny budżet, i zdecydowałem że znacznie lepiej będę się bawił przy PC, bo nie powiesz mi chyba że gry typu Oblivion, Wiedźmin, PES 10, NFS, z PS2 dorówna tym grom z PC. Oczywiście konsola sama w sobie jest fajna, sam wahałem się między PS2 a PC. Także zastanów się czy za tę kwotę nie dołożysz karty graficznej i np. ramu i nie zagrasz w taki hity. Jednak technologia idzie na przód i to co kiedyś szokowało i cieszyło osiągniesz na zwykłym biurowym PC. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) . Mamy rok 2010 ( jakby ktoś nie wiedział ;D ) i rządzą teraz X0 , PS3 i PC'ty ... Ceny są wysokie , bo producenci gier uważają , że każdy szasta pieniędzmi na gry :/ . Tak patrząc na to wszystko , to naszła mnie jedna myśl .... Czy warto kupić starą, dobrą czarnulkę w tym czasie ? Do tego czasu ułożyłem plusy tego zakupu , ale minusy jakoś mi nie wbiły się do główki ;) :

Plusy

- Cena konsoli ( od 250 zł )

- Masa gier

- Grafika niezbyt powalająca , ale również dobra ;)

- Tanie gry i dodatki

- Nie wymaga super nowoczesnego telewizora

- Idealne na imprezy ( coraz częściej balujemy z kolegami i to świetny dodatek do imprez ; )

A wy co myślicie o kupnie tej konsoli akurat teraz ? Czy opłaca mi się ją kupić ? Proszę o waszą opinię ^^

~EzioPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...