Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciej Nowak

PS2

Polecane posty

No sprawa wygląda tak, że planuję sobie kupić ps2 (już chyba 4 raz :) ) i jestem lama, bo ponieważ dlatego, że nie wiem czy wejdzie pod mój TV :rolleyes: to tak, wrzucam zdjęcia. (nie najlepszej jakości, bo robione komórką.) Sorry za bałagan na biurku, ale przecież jest on znakiem firmowym gracza, ajj? :)

http://yfrog.com/5b20100120266j

http://yfrog.com/9g20100120267j

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie podłączyłem jeden chinch do euro w telewizorze (zwykłe wejście zajęte przez DVD), a dwa od audio do kina domowego (całe szczęście dało się rozkleić kabelki). Co do jakości obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń (32' kineskop 50Hz PAL) a dźwięk jest bardzo dobry no i w pro logicu :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się zastanawiają nad kupnem PS2, Niech kupują bez wachania,(jak im tak zależy, chyba że głowią się na xboxem lub gamecubem) ja od 2004 roku na to sie starałem a dopiero w 2009 dostałem

Nie mam dużo gier, ale to się zimieni, z chcią bym kupił Vice City Stories lub Lirbety City Vice City Stories, bo w Empiku buraki ciągle mają niedostępny a do Media marteku nie będe jechał, a na Allegro nie chce płacić za przesłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CobraCommander - VCSi LCS są niestety IMHO słabsze od poprzedników, choć wciąż są grami wartymi polecenia. Co do płacenia za przesyłkę, zastanów się czy i tak cię to przypadkiem taniej nie wyjdzie niż zakup w empiku/MM (ja osobiście doliczam jeszcze cenę biletów autobusowych i czas stracony na dotarcie do sklepów), poza tym, nigdy nie masz gwarancji, że do owych sklepów gra jeszcze wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np Pendrive ? ale jak tego nie wiem, bo sam chciałbym przenieść save z kompa do PS2, bo nie chce mi się teraz przechodzić całego Gran Turismo 4, :P te Coffee Breaki mnie dołują, a już chciałbym pojezdzić np BMW V12 LMR na Corte Azur :), puki co jedzczę ztuningowaną Primerą :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jest dobrych gier co-op na PS2? Pamiętam, że grałem tylko w Obscure II, który był niezły. Jeżeli znacie jakieś dobre tytuły na dwóch graczy czy co-opa to chętnie posłucham. Nie mówię tu o Tekkenie 5 czy Mortal Kombat Armageddon, bo te już mam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Simpsons Game, jest jedną z tych fajniejszych gier na PS2. Kolorowa grafika, śmieszne scenki, a także nawiązania do filmów, seriali, konol.

Tak, konsol kto grał ten zna ten morderczy poziom :P Nazywa się Game Over zapewne nie bez powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak producentom będzie się to opłacało tzn gry będą znikały z półek. Ja mam nadzieję, że jak najdłużej, bo PS2 nadal jest bardzo popularną konsolą. Niektóre serie wychodzą nadal np FIFA, a pozostałe niestety tylko na nowsze platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serie wychodzą nadal np FIFA, a pozostałe niestety tylko na nowsze platformy.

Wychodzą tylko na nowsze, ponieważ PS2 nie obsługuje Pixel Shader, więc nie opłaca im się niektórych gier na nie wydawać. Fifa czy Pro Evo nie straszą według mnie grafiką na PS2, ale jak się grało w CoD WaW, to wyglądało prawie jak CoD 2.

Check. Czyli ci Simpsonowie są z co-opem? Dobry jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serie wychodzą nadal np FIFA

4 marca miał premierę najnowszy Silent Hill i dostępny jest tylko na PS2, Wii i PSP. Właściciele PC-ów i najnowszych konsol tym razem muszą obejść się ze smakiem. ^^ Także nie jest źle, chociaż większość pojawiających się produkcji to konwersje z X360 lub PS3 i z reguły są uboższe od wersji na te konsole (nie tylko graficznie). Szkoda, ale z drugiej strony nie ma się co dziwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...