Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Error 404!!

Raze Diamondback vs. Logitech MX510

Polecane posty

Dobra, zglosilem "usterke" mojej podkladki SteelPad 3S do serwisu. Tylko kurcze mam problem. Tu macie napisana instrukcje:

1. Dołącz do urządzenia oryginał Karty Gwarancyjnej, a także wszystkie akcesoria

zakupione w komplecie z urządzeniem (kable, zasilacze, sterowniki, itp.);

2. Dołącz na osobnej kartce dokładny opis usterki (ew. wydruki, skany,

komunikaty zgłaszane przez system operacyjny, korespondencję e-mail'ową, itp.) z

adresem zwrotnym i numerem telefonu.

3. Zabezpiecz sprzęt na czas transportu (najlepiej w oryginalnym opakowaniu).

Multimedia Vision nie odpowiada za uszkodzenia spowodowane nieodpowiednim

zapakowaniem sprzętu.

4. Umieść w widocznym miejscu na paczce Numer Zgłoszenia Reklamacyjnego.

5. Wypełnij czytelnie i dokładnie (drukowanymi literami) list przewozowy.

6. Prawidłowo przygotowany sprzęt należy dostarczyć do Autoryzowanego Serwisu

osobiście lub wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS "General Logistics

Systems" - dawniej Szybka Paczka (infolinia: 0 804 262 262; http://www.gls-poland.com)

W przypadku wysyłki sprzętu na koszt MMV za pośrednictwem innego przewoźnika,

Multimedia Vision zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia przesyłki.

Tylko do cholery, jak ja mam nadac ta paczke? Kurier po to do mnie wpadnie czy kij? Mam zadzwonic do tej firmy kurierskiej i powiedziec zeby przyjechal i zabral? Koszt oczywiscie pokrywa MMV, wiec ni cholery nie kapuje tego:) Pierwszy raz zglaszam reklamacje wiec... Pomocy!

Troche offtop ale dotyczy zestawu Razer Diamondback + SteelPad 3S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie wybrał MX510. Miałem kiedyś tąmyche, teraz się przesiadłem na topowego G7. Mysz, bynajmniej mi, bardzo dobrze leży w dłoni, w przeciwieństwie do Diamondbacka. Poza tym posiada osiem całkiem nieźle rozłożonych przycisków. Za minusy uznał bym materiał, z jakiego zrobiona jest obudowa myszy(szybko się brudzi) oraz umieszczenie klawisz do przełączania sie pomiędzy oknami w Windows(musiałem unosić dłoń, żęby na niego trafić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem do wyboru mx510 i razera gralem na obu i mx bije tego razera po pysku na twarz imo :wink: (mowie o diamondbacku)

chociaz to moze bylo spowodowane ze mam dosc duza reke a razer taki malutki :roll:

jesli macie kase to widzialem na allegro sprzedawali uzywane emiksy 510 za ko 100 zl, polecam :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do użytkowników Logitech MX518. Jak rozmieszczone jest te 8 przycisków? bo w internecie są oczywiście tylko fotki myszki z lewej strony. Chodzi o to czy przyciski są po obu stronach myszy? I które są programowalne, tak żeby można ich było używać w grach? I w sumie podobnie pytanie do użytkowników Diamondbacka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...