Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Error 404!!

Raze Diamondback vs. Logitech MX510

Polecane posty

A ja mam inny problem - jak ustawic zeby przyciskiem 4 cofalo sie strone do tylu a 6 do przodu przewijalo?
zainstalować sterowniki tak do USB jak i do mychy {domyślam się że mysz na USB bo te na PS/2 odrazu mają taką funkcjonalność tych przycisków nawet bez sterów}

PS cofanie się do tyłu to podążanie do przodu chyba ? bo tak się chyba powinno interpretować podwójne zaprzeczenia :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem posiadaczem myszki "Logitech MX518" i jestem z niej zadowolony. Szczególnie podoba mi się możliwość zmiany "rozdzielczości" optycznej myszki w grach za pomocą jednego guziczka. Jest to baaardzo przydatne. I sama myszka nie jest już taka "garbata" jak poprzednie modele (MX 510, itp.). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce sie poradzic znawcow oraz zadac kilka pytan. Najpierw przedstawie sytuacje:) Wlasnie doszla paczka z Razerem Diamondbackiem w zestawie z podkladka SteelPad 3S.

1) Podczas instalacji sterow do Razerka na samym koncu pokazuje sie komunikat "Failed"... Moj windows to XP SP2, reszte kompa chyba nie ma nic do rzeczy.

2) Technika zakladania slizgaczy. Mam po prostu udciac kwadracik, pozniej nakleic na oryginalny padsurfer myszy i ladnie nozykiem ze strugaczki odciac wystajace kawalki?

Co do pierwszego problemu... Moge wejsc w ustawienia razerka, ale nie moge wlaczyc ikony systemowej:] Czy zapewne owe ustawienia nie dzialaja. Co robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, ze sterami sobie juz poradzilem. Sciagnalem z netu najnowsze i poszlo bez problemu. Co do slizgaczy, odcialem tak na oko kwadracik, nakleilem i odcialem skalpelem reszte:) Bardzo niezdarnie mi to wyszlo i wyglada "kiczowato" a wcale nie odczowam roznicy (w koncu Razer ma teflonowe slizgacze) w ruchach myszy po podkladce.

Jesli uwazasz ze lepiej jest jak sie nie odcina wystajacych slizgaczy to tak zrobie:)

BTW - jak mi sie skoncza ow slizgacze mozna to gdzies dokupic do danej podkladki? Mam jeszcze spory kawalek, ale tak na przyszlosc sie pytam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim Razerze moze nie ma roznicy bo Razer jest leciutki i slizgacze maja latwiutki zywot. Ja testy przeprowadzilem na moim czolgu Logitechu MX1000 (z akumulatorem w srodku, dla mnie to jest swietna mysz do grania nie moge sie wczuc w takie leciutkie mychy) Dopiero po zamontowaniu slizgaczy w takiej myszy i po paru dniach grania w CS wychodzi ktore slizgacze sa lepsze! Testowalem obydwa i zdecydowane lepsze sa Miceskatezy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop duzo słychac, że te co poleca Fatal1ty są dobre.

Ale róznica nie jest chyba zbyt wielka - następnym razem moze je kupie to sie wypowiem :P

Ale na tych specjalnych do Logitecha (bo te dołączone z podkładką to shit) nie ma zastrzeżen - slizg perfekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ok... ale musze jeszcze napisac ze ja mam lepsze testy ze wzgledu na to ze gram na duzo ciezszej myszce niz Ty i po moich testach kupuje juz tylko Miceskatezy... kosztuja 33zl dwie sztuki (na dwa przyklejenia) wiec jest to cena bardziej atrakcyjna niz Icematow... a na mojej myszce lepiej wypadaja Miceskatezy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam najtańszą myszkę na rynku i sprawuje się doskonale od 7 lat. Nie mam "nieodskakujących" klawiszy, wystarczy ją czasem wyczyścić. Po co mi droższa, skoro nawet nie zauważę, że lepsza... :?:

Serdecznie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Human - tez bym tak zareagowal... Mam Razera, i jak mialem na informatyce do czynienia z jakas szajska kulkowa myszka to mnie cholera brala... To mnie reka bolala od jej ksztaltu, to kursor sie zacinal i tyle...

Phonenyx - zagraj choc raz na Mx518 lub Razerze Diamondback to poczujesz roznice i nie bedziesz pisal takich glupot...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wami. Pomogłem kilku osobom, dla jednej napisałem nawet skrypty. Nie uważam tego za offowanie, ale jeśli wy tak sądzicie, to szkoda mi was.

A o myszcze napisałem, jako że uznałem całą gadkę za nieco bezsensowną... Po co komu myszka za kilkaset złotych, skoro ta tańsza jest równie dobra? Czy nie nazywano by was czasem w latach '70 bananowymi chłopcami?

Wymieniacie informacje: myszka blablabla pracuje idealnie, jest cośtamcośtam. Napisałem to samo. Ale o starym sprzęcie. Cały topic jest więc offem? To może poproszę o usunięcie...

Serdecznie pozdrawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...