Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Recommended Posts

Czyli teraz może być tylko lepiej, tak? :tongue: No to dobrze, bo nie jestem wielkim fanem wyścigów motocyklowych :confused: .. Pocieszam się tym, że są jeszcze inne pełniaki.. Jutro się przekonam co tam jeszcze dobrego ma dla mnie nowy numer CDA :biggrin:

Jak dla mnie bomba! Już od dawna chciałem sie poscigac na motorkach atu przychodzi takie CDA i spełnia marzenia :tongue: Szkoda jedynie ze po angielsku, ale cos za cos :sleep: Teraz bedzie już tylko lepiej, a i zreszta ten pełniak wcale zły nie jest, w dodatku stosunkowo nowy. Ja tam sie ciesze.

Jak dla mnie na razie marnie, gdyż nie lubię wyścigówek. Fajnie by było, gdyby puścili na covera Onimushe 3. Jakoś ostatnio mam na nią chęć, jednak w sklepach oczywiście nie ma. Tak samo było wcześniej u mnie jak chodzi o Devil May Cry'a 3, który do cda nie wpadł, więc, znając życie, to Onimushy nie będzie. Ale pomarzyć zawsze można..xD

Edited by Agreel

Ja mam niestety utrudniony dostęp do CDA bo aktualnie przebywam w Chicago ale naszczęście kolega 29 lipca jedzie do Polski to dam mu 6$ i mi kupi następny numer ;)

Zamiast połówki na łeb wolałbym dostać porządną gierę ;)

Edited by klopki

Ja tam nie narzekam być może mi się spodoba tak jak Superstars V8 Racing i będę w to grał długo. :P Z koncertu życzeń to chciałbym Soulstorma bo antologie mam albo jakieś RPG gdyż ten gatunek uwielbiam ewentualnie jakąś dobrą przygodówkę. :)