Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Problemy z kompem - zwieszki, restarty i inne cuda

Polecane posty

Włożyłem kośc ram w inny slot płyty głownej ale taktowanie nadal to samo probowalem na innym kompie i mozna ustawic tam 400 Mhz na moim nie.dlaczego nie rozumiem.Wiem ,że płytka taka szybkość obsługuje.Asus p4p800-x chipset:intel865 s.478.Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna Sprawa:

Mam kłopoty z uruchomieniem większości nowych gier. Uruchamianie HoMM V dochodzi do momentu pojawienia sie ekaranu z napisem HoMM V i jakims rysunkiem w tle, potem komp sie resetuje. Podobnie ma się sprawa z Lineage 2. Jedynie Guild Wars mi dobrze chodzi:/ Kłopoty zaczeły się po uruchomienu dema F.E.A.R. Odtwarzała się animacja na silniku gry (pierwsze uruchomienie), w pewnym momencie komp sie zresetował, i demo juz nie chciało zadziałać tylko restartowało komputer.

Mój system:

Windows XP Professionnal SP 1

Mój sprzęt:

Asrock K7S8X

GeCube Radeon 9550 XT

AMD Athlon XP 2500+ Barton

512 MD DDR 1

Zasilacz:

Megabajt MGB-350ATXP4

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem...

Pojawia się gdy gram w nowsze gry...

po 25 minutach gry zacina się dźwięk tak jak porysowana płyta CD AUDIO, obras przyspiesza 2x dra się dobrze, ale słycha wciąż to samo

np. hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,hej,ehj, wciąż ten sam dźwięk nawet jak grę wyłączę!!!

PROSZĘ O POMOC!!! :( :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Ostatnio, komp mi szaleje i to bardzo dziwnie. W sumie to pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Zacznę od początku.

Ostatni zmieniałem oprogramowanie z XP na 98. W sumie mam starego kompa i na XP trochę zwalnie. Postanowiłem więc zmienić system na 98. W sumie to standardowa operacja, ale z moim kompem no to różnie bywa. Więc sformatowałem dyski na fat32. Wszystko cacy. Win98 jużsię wgrywa i przyszło mi kompa restartować. Nacisnąłem Enter i komp się zgaśł (jak przy restarcie) poczym wyskoczył komunikat "boot failur insert system disc" - coś w tym stylu. Wcale mnie to nie ruszało bo już tak mi się czasem zdażało i wystarczyło tylko wyłączyć kompa w tadycyjny sposób za pomocą włącznika. Kompa zgasiłem i włączyłem ponownie. Wszystko cacy, pokazuje dyski, pamięć i napędy przechodzi do ładowania danych i kicha nic się nie wyświetla poza małym białym paskiem migającył w górnym lewym ekranie. Już nie wiem co zrobić. Muślę, ze padł mi dos i będzie trzeba nawy wgrywać, a nie mam dostępu. Pomocy!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od kompa - duron 1ghz, 256 ram, geforce 2 mx400 (stery 71.64), płyta soltek SL-75JV zasilacz ModeCom 300w

moj problem nie jest jakis moze tragiczny, no ale powaznie utrudnia zycie;]

otoz tak gdzies przy 80% filmow i wikeszosci gier komp poprostu sie wiesza lub bluescreenuje. Wezmy za przyklad morowinda - gra przez tydzien chodzi normalnie , potem ktoregos dnia wywala 5 bleuscreenow w czasie 10 minut i znowu chodzi normalnie;]. Ale np taki tony hawk najczesciej nie wytrzymuje 10 minut i nie ma "normalnych" okresow tylko caly czas sie wiesza.Co do filmow to albo taki twardy zwis ze nawet myszka sie nie rusza no albo bluescreen;/.

komunikate na niebieskim ekranie sa naprawde rozne - oto niektore z nich

***stop: 0x0000008E (0x80000003,0x804E20F8,0xf9e50e40,0x0000000) i czasem na gorze pisze PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA lub IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL lub tez (chyba najczesciej) nv4disp.dll (sterownik?) - adress BF0E46B7 base at BF012000,DateStamp 424ddded

help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wtrącę na chwilkę- jakiś czas temu pisałem o tym, że mi się komp wiesza i nie wiem o co chodzi. Myślałem- wirus, Windows, sprzęt. A tutaj... laptop mi się po prostu przegrzewał :D Morał- zanim będziecie się rzucać i prosić o zamknięcie w domu bez klamek, najpierw sprawdzcie, czy macie dobre chłodzenie w kompie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem uzytkownikiem systemy operacyjnego windows Xp Profesional service Pack 2 i poprawki autopatchcer 2005.

Gdy wlanczam PC,wszysko idzie sprawnie az do czasu wczytywania systemu(ta windosowska ikinka na czarnym tle a pod nia niebieski pasek ktory sie przemieszcza)Ten pasek goni z 5-10minut,czasami system sie zaladuje a czasami poprostu przestaje gonic i wtedy juz nic nie pomoze oprucz resetu(reset nieraz musze wykonac pare razy). Dodam ze gdy komp ma dobry dzien to sie wlancza od razu normalnie w pare sekund.

Komp jest nowy,w systemie jeszce nic nie skopalem (chociarz bawilem sie w rejestrze jak juz wystapil problem,zmienialem wartosci itp,ale nic nie pomoglo.)Czy format cos tu pomoze czy oddac kompa na gwarancje,ewentualnie sprawdzic jakas czesc czy jest dobrze podpieta??

Acha jak wczytuje ten system to dioda od HDD caly czas sie swieci,czy to wina dysku??

Moj PC

Zasilacz Chiftec 450W

Dysk MAXTOR 160Gb

Procesor Athlon 3200

Karta graficzna Geforce 6800GS

Plyta glowna Gigabyte Pro Sli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wic chciał bym sie dowiedziec z czego moze wynikac zrzucanie pamieci masowej próbowałem odnalezc odpowiedz na to pytanie we wczesniejszych postach ale nie dało rady bo blad nastapił znowu i mi sie komp zresetował :/

prosze o odpowiedz albo strone na której moge znalezc odpowiedz z góry dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu PL -> czy w czasie pracy systemu, gdy już się włączy, są jakieś problemy? przeskanuj antywirem z aktualnymi bazami danych. przeskanuj programem ewido. wrzuć log z hijack this, tak prewencyjnie. na razie tyle, zobaczymy co z tego wyniknie.

Kejn -> wejdź tutaj http://www.microsoft.com/whdc/devtools/deb...installx86.mspx, pobierz debugging tools for windows, zainstaluj. odpal go (windbg), kliknij menu file -> open crash dump i przejdź do tego katalogu windows (lub tam jest katalog minidump) z plikiem dmp (z resztą w treści komunikatu powinna być podana ścieżka). otwórz go (jeśli jest ich więcej to ten ostatni) i wygenerowany raport wklej tutaj. może to coś pomoże.

zrób test pamięci programem memtest86 (pobierasz obraz płytki, wypalasz na cdrw i bootujesz z płyty komputer). pozwól programowi potestować pamięć kilka godzin (najlepiej ponad 5).

napisz też od kiedy występuje problem i czy robiłeś coś, co mogło spowodować jego pojawienie się.

---[edit]---

poprawa odnośnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy system sie właczy nie wystepuja zadne problemy,wszystko chodzi plynnie etc.Przeskanowalem tez tak jak kazales programem ewido,niestety nic nie znalazlo,skanowalem tez Kasperskym ale efekt byl ten sam.Co do programu hijack this to ponizej zapodaje log.

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 21:43:59, on 2006-06-22

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:WINDOWSSOUNDMAN.EXE

C:PROGRA~1WapsterAQQAQQ.exe

C:PROGRA~1INCRED~1binIMApp.exe

C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:Program FilesOperaOpera.exe

F:DownloadhijackthisHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

O4 - HKLM..Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM..Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM..Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM..Run: [sW20] C:WINDOWSsystem32sw20.exe

O4 - HKLM..Run: [sW24] C:WINDOWSsystem32sw24.exe

O4 - HKLM..Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM..Run: [NeroFilterCheck] C:WINDOWSsystem32NeroCheck.exe

O4 - HKCU..Run: [sTYLEXP] C:Program FilesTGTSoftStyleXPStyleXP.exe -Hide

O4 - HKCU..Run: [AQQ] C:PROGRA~1WapsterAQQAQQ.exe

O4 - HKCU..Run: [incrediMail] C:PROGRA~1INCRED~1binIncMail.exe /c

O8 - Extra context menu item: &Add animation to IncrediMail Style Box - C:PROGRA~1INCRED~1binresourcesWebMenuImg.htm

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:PROGRA~1MICROS~2OFFICE11EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:PROGRA~1MICROS~2OFFICE11REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:Program FilesCommon FilesInstallShieldDriver11Intel 32IDriverT.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

O23 - Service: StyleXPService - Unknown owner - C:Program FilesTGTSoftStyleXPStyleXPService.exe

Ps;Ja osobiscie wątpie ze to wina zlosliwego oprogramowania.Jutro najwyzej zrobie format,ale strasznie mi sie niechce bo mam strasznie duzo softu do wgrywania(zajmnie mi to pol dnia),mam nadzieje ze cos poradzicie i odbedzie sie bez reinstalki :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy system sie właczy nie wystepuja zadne problemy,wszystko chodzi plynnie etc.Przeskanowalem tez tak jak kazales programem ewido,niestety nic nie znalazlo,skanowalem tez Kasperskym ale efekt byl ten sam.Co do programu hijack this to ponizej zapodaje log.

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 21:43:59, on 2006-06-22

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

C:WINDOWSSystem32smss.exe

C:WINDOWSsystem32winlogon.exe

C:WINDOWSsystem32services.exe

C:WINDOWSsystem32lsass.exe

C:WINDOWSsystem32svchost.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:WINDOWSsystem32spoolsv.exe

C:WINDOWSExplorer.EXE

C:WINDOWSSOUNDMAN.EXE

C:PROGRA~1WapsterAQQAQQ.exe

C:PROGRA~1INCRED~1binIMApp.exe

C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

C:WINDOWSSystem32svchost.exe

C:Program FilesOperaOpera.exe

F:DownloadhijackthisHijackThis.exe

R0 - HKCUSoftwareMicrosoftInternet ExplorerToolbar,LinksFolderName = Łącza

O4 - HKLM..Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM..Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM..Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM..Run: [sW20] C:WINDOWSsystem32sw20.exe

O4 - HKLM..Run: [sW24] C:WINDOWSsystem32sw24.exe

O4 - HKLM..Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:WINDOWSsystem32NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM..Run: [NeroFilterCheck] C:WINDOWSsystem32NeroCheck.exe

O4 - HKCU..Run: [sTYLEXP] C:Program FilesTGTSoftStyleXPStyleXP.exe -Hide

O4 - HKCU..Run: [AQQ] C:PROGRA~1WapsterAQQAQQ.exe

O4 - HKCU..Run: [incrediMail] C:PROGRA~1INCRED~1binIncMail.exe /c

O8 - Extra context menu item: &Add animation to IncrediMail Style Box - C:PROGRA~1INCRED~1binresourcesWebMenuImg.htm

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:PROGRA~1MICROS~2OFFICE11EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:PROGRA~1MICROS~2OFFICE11REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:Program FilesMessengermsmsgs.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:Program FilesCommon FilesInstallShieldDriver11Intel 32IDriverT.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:WINDOWSsystem32nvsvc32.exe

O23 - Service: StyleXPService - Unknown owner - C:Program FilesTGTSoftStyleXPStyleXPService.exe

Ps;Ja osobiscie wątpie ze to wina zlosliwego oprogramowania.Jutro najwyzej zrobie format,ale strasznie mi sie niechce bo mam strasznie duzo softu do wgrywania(zajmnie mi to pol dnia),mam nadzieje ze cos poradzicie i odbedzie sie bez reinstalki :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu tepa pisania zopomiałęm napisac ze jest to laptop wiec jak sie nie myle to mogłem go lekko przeciazyc urzywajac gry Diablo :D

A problem wystepuje od jakiegos tygodnia dosc czesto wczesnie był ale bardzo rzadko :)

ps:link przekierowuje do zupełnie czegos innego:)(moze jak bys przecinek usunął na koncu to by było git)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu mam dość sporo problem z kompem. Pisałem na kilku forach internetowych, ale tak właściwie nikt nie potrafił mi pomóc. Najpierw dane komputera:

Płyta główna: Intel Rock Lake D865PERL

Pamięc RAM: 2x 256MB PC3200 DDR SDRAM

Karta Graficzna: NVIDIA GF6600GT

Monitor(nie wiem, może się przyda :P): LF FLatron ez T710BH

Chodzi o to, że od czasu do czasu komputer mi się zawiesza. Gram/gadam/nieważne co robię, on w pewnym momencie przestaje reagować. Widzę normalnie ekran, ale nic się nie dzieje. Po chwili ekran staje się czarny i muszę wyłączać kompa. Z reguły, gdy po takiej sytuacji staram się go uruchomić, nic się nie dzieje. Komputerr działa, ale ekran pozostaje czarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft ® Windows Debugger Version 6.6.0003.5

Copyright © Microsoft Corporation. All rights reserved.

Loading Dump File [C:WINDOWSMinidumpMini062206-05.dmp]

Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are available

Symbol search path is: *** Invalid ***

****************************************************************************

* Symbol loading may be unreliable without a symbol search path. *

* Use .symfix to have the debugger choose a symbol path. *

* After setting your symbol path, use .reload to refresh symbol locations. *

****************************************************************************

Executable search path is:

*********************************************************************

* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *

* *

* The Symbol Path can be set by: *

* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *

* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *

* using .sympath and .sympath+ *

*********************************************************************

Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 2

*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe

Windows XP Kernel Version 2600 (Service Pack 2) UP Free x86 compatible

Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTS

Kernel base = 0x804d7000 PsLoadedModuleList = 0x8055a420

Debug session time: Thu Jun 22 22:12:38.534 2006 (GMT+2)

System Uptime: 0 days 0:13:30.099

*********************************************************************

* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *

* *

* The Symbol Path can be set by: *

* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *

* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *

* using .sympath and .sympath+ *

*********************************************************************

Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 2

*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe

Loading Kernel Symbols

................................................................................

................................................

Loading User Symbols

Loading unloaded module list

...........

Unable to load image tcpip.sys, Win32 error 2

*** WARNING: Unable to verify timestamp for tcpip.sys

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for tcpip.sys

*******************************************************************************

* *

* Bugcheck Analysis *

* *

*******************************************************************************

Use !analyze -v to get detailed debugging information.

BugCheck 100000D1, {73696c5e, 2, 0, 85668a68}

***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.

*************************************************************************

*** ***

*** ***

*** Your debugger is not using the correct symbols ***

*** ***

*** In order for this command to work properly, your symbol path ***

*** must point to .pdb files that have full type information. ***

*** ***

*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***

*** contain the required information. Contact the group that ***

*** provided you with these symbols if you need this command to ***

*** work. ***

*** ***

*** Type referenced: nt!_KPRCB ***

*** ***

*************************************************************************

*** WARNING: Unable to verify timestamp for NDIS.sys

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for NDIS.sys

*** WARNING: Unable to verify timestamp for psched.sys

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for psched.sys

*** WARNING: Unable to verify timestamp for GCXXNet.sys

*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for GCXXNet.sys

Probably caused by : GCXXNet.sys ( GCXXNet+4eb3 )

Followup: MachineOwner

---------

kazałes wklejic wiec wklejam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Zaczne od początku. Miałem sobie GeForce 4 MX440 64 MB, 256 MB DDRAM elixira 333MHz. Postanowiłem wymienić te podzespoły na następujące: grafe na Gigabyte ATI Radeon 9600 PRO 128/128 a pamięć na Kingstone 512 DDRAM PC 2700 333MHz.I jest tak, że karta graficzna działa wyśmienicie natomiast pamięć... tu jest gorzej. Mianowicie czasem działa przez (!!!!!) jeden dzień a najczęsciej wcale. Nie mogę wogule kompa włączyć a jak sie uda wejść do windowsa to na chwilke bo sie pojawia tzw blue screen na 0,5 sek i sie resetuje. Zdarzyłem tylko przeczytac coś że mam F8 nacisnąc. A więc chce wejść do awaryjnego ale znów to samo. teraz mam włożoną starą elixira. i chodzi cacy. Czyżby jakiś błąd na kości pamięci? Aha i mam wtedy też jakieś dziwne blędy w WINDOWSIE (jak se udawejść) typu okienko z napisem "Hard error". co tu jest nie tak ???

Parametry kompa:

płyta gł. ASRock K7VT4 -4X

hdd: samsung 40 GB

procek AMD Athlon XP 1900+(1,6 GHz)

zasilacz stary: Megabajt 230 V

no i WIN XP professional z service pack 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu PL -> z jakiej firmy masz grafikę? MSI? śmierdzą mi pliki sw20 i sw24, na necie w paru miejscach poleca się ich usunięcie, a w innych pisze, że jest to właśnie soft od MSI służący do podkręcania. skoro wszystko chodzi dobrze, jeśli już chodzi, to dysk i pamięci są raczej sprawne... zaproponowałbym reinstalację wszystkich sterowników, a jeśli coś podkręcałeś - ustawienie parametrów fabrycznych. może zobacz, czy problem będzie występował przy odłączonym (na czas startu systemu) necie. jeśli to nie wypali, próbowałbym trybu naprawy, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Kejn -> GCXXNet.sys podejrzany plik. wrzuć log z hijack this. napisz też jakiego rodzaju masz net (neo, lan itd). jeśli masz inne pliki dmp to przeprowadź analizę i zobacz, czy problem dotyczy tego samego pliku.

Caer -> tak jak pisze Wolan, sprawdź temperaturyi podaj jaki masz zasilacz (producent, moc).

Corec -> właściwości systemu -> zaawansowane -> odzyskiwanie i uruchamianie / ustawienia -> odznacz "automatycznie uruchom ponownie". teraz bluescreen zostanie i będziesz mógł spisać całą jego treść. spróbuj kość do innego slotu włożyć. przetestuj ją programem memtest86, najlepiej przez kilka godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zrobić bootowalną tyskietkę lub cd. jeśli masz nagrywarkę i wolne cdrw, to pobierz obraz płytki i wypal. jeśli nie masz, to na czystą dyskietkę. teraz odpalasz komputer z takiej płyty lub dyskietki i program się włącza. zapuszczasz test...

... i idziesz spać, a z rana patrzysz jakie wyniki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejn -> GCXXNet.sys podejrzany plik. wrzuć log z hijack this. napisz też jakiego rodzaju masz net (neo, lan itd). jeśli masz inne pliki dmp to przeprowadź analizę i zobacz, czy problem dotyczy tego samego pliku.

łacze mam z orange bezprzewodowe max 214 kb/s

a co do plikówo to pojawiały sie 3:

klif.sys 3/10

ALCXWDM.sys 2/10

GCXXNet.sys 5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...