Skocz do zawartości

Mass Effect 2 -Sieć Cerberusa


Tiloren

Polecane posty

Udało mi się właśnie aktywować Sieć Cerberusa na swoim koncie BioWare w którego już wcześniej używałem do Dragon Age'a. Zarejestrowałem do tego swój egzemplarz gry i rozpocząłem pobieranie dostępnych dodatków. Trochę tego było udało się je bezproblemowo pobrać i zainstalować. Gdy uruchamiam grę pojawia mi się informacja:

Nie udało się uwierzytelnić zawartości do pobrania. Zaloguj się do Sieci Cerberusa z konta, na którym dokonano zakupu zawartości do pobrania. (a poniżej cała lista dodatków)

No i teraz na prawdę już nie wiem co robić, jak klikam w menu głównym by połączyło mnie z Cerberusem piszę mi że nie ma połączenia z internetem, to samo ze sklepem EA w opcjach.

Ktokolwiek może pomóc? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że pomimo tego komunikatu połączenie z internetem jest jak najbardziej aktywne, tak? W takim przypadku problem wydaje się co najmniej dziwny, może to było chwilowe zerwanie połączenia?

Z własnego doświadczenia powiem, że powinno to wyglądać tak: ściągasz dodatek, instalujesz, uruchamiasz grę (po czym pojawia się komunikat o konieczności potwierdzenia oryginalności dlc), z menu gry logujesz się na swoje konto i to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem, tak jakby gra nie widziała połączenia do internetu. W pojawiającym się przed uruchomieniem gry menu startowym klikam zawartość do pobrania i tam automatycznie trafiałem na swój profil połączony z kontem Dragon Age. Tam dodałem klucz aktywacyjny Cerberusa i za rejestrowałem grę. Trochę mnie też zastanawia że jak wejdę w zakładkę moich gier DA jest podświetlony na żółto i mogę na niego kliknąć aby wejść w swój profil z tej gry podczas gdy ME2 jest na szaro i nic z tym zrobić nie mogę :/ Trochę tak szkoda mieć poważnie okrojoną grę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...