Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek66

Pytania do Piotrka66

Polecane posty

Weź Ty tu wchodź czasem ^^ Wyskrobałeś trochę czasu na przeczytanie Zabójcy Trolli ??? Ostatnio dużo byków robisz w newsach.... naprawdę. Czujesz się trochę jak celebryta ?? W końcu ludzie zadają Ci pytania i stawiają Cię (mniej niż więcej no ale jednak) na równi z CormaCiem i Ghostem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wsadzą do niej Normandię. A ty co byś zobaczył w niej?

Pozdrawiam. ;)

Chciałbym zobaczyć Normandię, tak. Choć szczerze mówiąc... nie wiem, czy rzeczywiście będzie dla niej miejsce. Obym się mylił, ale wygląda na to, że większość czasu spędzimy na naszej kochanej Ziemi. :(

Która część z serii GTA jest wg. ciebie najlepsza?

Zaskoczę... GTA II! :)

Weź Ty tu wchodź czasem ^^ Wyskrobałeś trochę czasu na przeczytanie Zabójcy Trolli ??? Ostatnio dużo byków robisz w newsach.... naprawdę. Czujesz się trochę jak celebryta ?? W końcu ludzie zadają Ci pytania i stawiają Cię (mniej niż więcej no ale jednak) na równi z CormaCiem i Ghostem ^^

Wybacz - czas, czas, czas. Ciągle go brak. :) To tyczy się zarówno książki, jak i "wchodzenia" tutaj. Ostatnio (no dobrze, nie ostatnio, miesiąc temu) miałem sesję egzaminacyjną. A to niełatwy orzech do zgryzienia. Praca tutaj to pikuś w porównaniu ze studiami. :) Co do byków - rozumiem, że czytając newsy może się tak wydawać. Biorąc pod uwagę jednak liczbę dziennych newsów (przy dobrych "żniwach" potrafię dobić do 20), ich częstotliwość nie jest już tak wielka. Staram się zawsze wszystko sprawdzać. :) A czy czuję się celebrytą - kurczę, nigdy tak o sobie nie myślałem. Chociaż faktycznie, może inni mnie tak mogą postrzegać. Miłe, choć cztery lata temu nie spodziewałbym się, że będę częścią tego wszystkiego. :)

Co zabrał byś ze sobą na bezludną wyspę?

Lubisz zwierzęta?/Opiekujesz się jakimś?

Czy również jesteś wielkim pożeraczem pizzy jak większość redaktorów CDA ?:)

AD 1: Musi być jedna rzecz? Jeśli nie - dziewczynę ukochaną (gdybym ją miał... ale przecież abstrahujemy), jakąś przenośną konsolkę, TV, generator prądu, X360/PS3 lub PC-ta... i łącze do internetu. :)

AD 2: Lubię, ale obecnie nie mam swojego zwierzaka. Szkoda.

AD 3: Zastanawiam się, jak odpowiedzieć. Marketingowo, czy szczerze? W pierwszym przypadku, by nie psuć wizerunku, powiedziałbym, że tak. :) A w drugim - lubię, ale nie jadam zbyt często. :D

A na koniec - nie zrażajcie się tym, że rzadko odpisuję. Po prostu brak czasu. Piszcie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania w miarę możliwości.

P.S.: Mam teraz ja do was pytanie. Jak podobał się Wam mój debiut na łamach pisma w numerze z podsumowaniem roku? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe, choć cztery lata temu nie spodziewałbym się, że będę częścią tego wszystkiego.

Domyślasz się ile osób z tego forum lub czytelników CDA chciałoby tak powiedzieć o sobie? ;)

P.S.: Mam teraz ja do was pytanie. Jak podobał się Wam mój debiut na łamach pisma w numerze z podsumowaniem roku? smile_prosty.gif

Nawet nie zauważyłem tego ;P

Ale - podobał się, podobał się.

BTW Nawet nie zauważyłem że odpisałeś. :P

A no i czemu jesteś w "Gościach Redakcji"??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe, choć cztery lata temu nie spodziewałbym się, że będę częścią tego wszystkiego.

Domyślasz się ile osób z tego forum lub czytelników CDA chciałoby tak powiedzieć o sobie? ;)

P.S.: Mam teraz ja do was pytanie. Jak podobał się Wam mój debiut na łamach pisma w numerze z podsumowaniem roku? smile_prosty.gif

Nawet nie zauważyłem tego ;P

Ale - podobał się, podobał się.

BTW Nawet nie zauważyłem że odpisałeś. :P

A no i czemu jesteś w "Gościach Redakcji"??

AD 1: Fakt, to prawda. Domyślam się, że sporo. Ale powiem wam jedno: to nie jest taki łatwy chleb, jak wielu myśli. :)

AD 2: Możliwe. Bo byłem tam w zasadzie "dopięty" do głównego tematu. :) Następnym razem będę lepiej widoczny. Obiecuję! :)

AD 3: Powiedzmy, że to wina zawirowań, hm... technicznych. :)

Pozdrawiam,

Piotrek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki masz stosunek do gier Lego ? Podobają Ci się czy nie za bardzo ?

2. Jakie jest twoje ulubione danie z kuchni polskiej ?

3. Posiadasz w domu jakąś edycję kolekcjonerską gry w domu ?

4. Wymarzony samochód / motocykl to...

5. Jeśli wyjdzie film Mass Effect - a mam taką nadzieję - to czy przejdziesz się na niego do kina ?

6. Grywasz w jakieś gry planszowe ? Monopoly, Scrabble albo coś innego ?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Dawid :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Polską jaki ci się kraj podoba* i czy ten kraj będzie który chciałbyś zwiedzić ?

*A może i nie podoba :P

Odpowiem znanym, polskim przysłowiem - cudze chwalicie, a swego nie znacie. ;)

Nie denerwuja Cie czeste pytania o to samo? Jak jest tylko 6 stron a nie 66 i mozna je w 15min. przeczytac.

Tak, może to czasem irytować. Choć staram się wyjaśniać w takich przypadkach, że odpowiadałem już na to pytanie. Liczę na to, że takie sytuacje nie będą częste...

Niedawna afera związana z atakiem na PSN jakoś nie odrzuciła cię od grania na konsoli Sony? ;)

W wyniku remontu w domu, ostatnio nie miałem w ogóle czasu grać na PS3. Ba, dopiero dziś ja podłączyłem po ponad miesięcznej przerwie. Aczkolwiek przyznam, że padłem ofiarą hakerów (ktoś korzystając z mojego maila założył konto na Battle.necie w moim imieniu. A że myślałem, że to mail od BF-a [w rozgardiaszu pomyliłem nazwy...], kliknąłem. Na szczęście konto już usunięte).

1. Jaki masz stosunek do gier Lego ? Podobają Ci się czy nie za bardzo ?

2. Jakie jest twoje ulubione danie z kuchni polskiej ?

3. Posiadasz w domu jakąś edycję kolekcjonerską gry w domu ?

4. Wymarzony samochód / motocykl to...

5. Jeśli wyjdzie film Mass Effect - a mam taką nadzieję - to czy przejdziesz się na niego do kina ?

6. Grywasz w jakieś gry planszowe ? Monopoly, Scrabble albo coś innego ?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Dawid :)

Ad. 1: Tak, podobają mi się. Choć na razie grałem tylko w Star Warsy. Ale nadrobię to.

Ad. 2: Hmm.... bigos, gołąbki... ogólnie polskie jedzenie złe nie jest. :)

Ad. 3: Wiedźmina 2 i Mass Effecta 2. :)

Ad. 4: Nie mam.

Ad. 5: Tak, pójdę. Prince of Persia obejrzałem, to tym bardziej ME. :)

Ad. 6: Niestety nie. Bo przecież sam nie będę grał. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Polską jaki ci się kraj podoba* i czy ten kraj będzie który chciałbyś zwiedzić ?

*A może i nie podoba :P

Odpowiem znanym, polskim przysłowiem - cudze chwalicie, a swego nie znacie. ;)

Patrz, a myślałem, że powiesz: "Wolę polskie g... w polu, niż fiołki w Neapolu" ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier planszowych (monopol, scrabble) są wersje "PeCetowe" możesz pograć z "komputrem". Nie wiem jakim cudem nie dostajesz "szału" jak ludzie mają 2 posty wyżej jakie masz konsole, a tu leci pytanie "masz jakieś konsole jak tak to jakie?" jak ktoś ma 6 stron tematu to co tak ciężko poczytać(ludzie!)?

Adzior Piotrek wyszukuje jakieś takie bardziej znane (kulturalne?) :D

A oto moje jakże zacne pytanie/a

Kiedy dostałeś/kupiłeś nowy komputer?

Skoro oglądałeś Death Note to czy popierasz śmierć L* dla mnie to był "koniec" DNi , choć obejrzałem do końca i nadal oglądam gdy mam czas.

Czy w najbliższym czasie ukarze się twoja "czcionka" w piśmie ?

*L - jak dla mnie tylko on mógł pokonać Kirę ehhh..

[Edit] Właśnie naszła mnie myśl:

Wspominałeś już o kultowym anime Dragon Ball oglądałeś na RTL7 ?

Twoja ulubiona postać z DB ? Jako, że Goku główny bohater lubię go ale jednak Vegeta :P

Co uważasz o fanowskiej sadze GT ?

Pozdrawiam,

Dawid. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adzior - lubię zaskakiwać. Dobrze o tym wiesz. :) Poza tym, prywatnie tzw. substancją fizjologiczną - fachowo zwaną kałem - obrzucać się możemy. Ale nie publicznie. Tyle razy Ci powtarzałem... :)

Co do gier planszowych (monopol, scrabble) są wersje "PeCetowe" możesz pograć z "komputrem". Nie wiem jakim cudem nie dostajesz "szału" jak ludzie mają 2 posty wyżej jakie masz konsole, a tu leci pytanie "masz jakieś konsole jak tak to jakie?" jak ktoś ma 6 stron tematu to co tak ciężko poczytać(ludzie!)?

Adzior Piotrek wyszukuje jakieś takie bardziej znane (kulturalne?) :D

A oto moje jakże zacne pytanie/a

Kiedy dostałeś/kupiłeś nowy komputer?

Skoro oglądałeś Death Note to czy popierasz śmierć L* dla mnie to był "koniec" DNi , choć obejrzałem do końca i nadal oglądam gdy mam czas.

Czy w najbliższym czasie ukarze się twoja "czcionka" w piśmie ?

*L - jak dla mnie tylko on mógł pokonać Kirę ehhh..

[Edit] Właśnie naszła mnie myśl:

Wspominałeś już o kultowym anime Dragon Ball oglądałeś na RTL7 ?

Twoja ulubiona postać z DB ? Jako, że Goku główny bohater lubię go ale jednak Vegeta :P

Co uważasz o fanowskiej sadze GT ?

Pozdrawiam,

Dawid. :)

Ad. 1: Nowy, czy w ogóle? Nowy kupiłem w październiku 2009 roku.

Ad 2. Tak, popieram. Było to odejście od schematu - "dobrzy wygrywają i jest happy end". Anime to wielokrotnie mnie zaskoczyło. Takich zwrotów akcji, jak śmierć L, się nie spodziewałem. Choć przyznaję - manga i anime powinny zakończyć się właśnie na śmierci L, bo fragmenty z jego następcami były jakieś takie na siłę dodane. Eh. :/

Ad 3. Tak, oglądałem na RTL 7. W ogóle spór nad "fajnością" Goku i Vegety przypomina mi dzisiejszy konflikt pomiędzy fanami CoDa-a a BF-a, czy pomiędzy "wyznawcami" opcji politycznych. Odpowiem dyplomatycznie: obaj mi się podobają. :)

Ad 4. Nie była zła. Choć nie była przez fanów robiona, a przez wytwórnię, która miała prawa do marki. Fanowską nazwałbym AF.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej przeglądarki korzystasz?

2.Korzystasz z komunikatorów internetowych?

3.Którego pełniaka dołączonego do cda uważasz na najlepszego?

4.Słuchałeś kiedyś muzyki Daft Punk? Jeśli tak: co o niej myślisz?

5.Które Final Fantasy uważasz za lepsze?

6.Kupisz NGP? Ups, przepraszam: PS Vita?

7.Co wolisz? Na Luzie czy Action Redaction?

8.Dlaczego nie piszesz tekstów do cda na stałe? Lubie twoje newsy - chciałbym poczytać twoją publicystykę. (Tak, wiem że w tym numerze będzie twoja publicystyka, ale będzie jej więcej?)

9.Co sądzisz o polskich grach? Którą uważasz za najlepszą? (niech zgadne - wieśka dwójke :wink:

POZDRAWIAM!!! jeśli jeszcze rat to napiszesz to ja :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Z jakiej przeglądarki korzystasz?

2.Korzystasz z komunikatorów internetowych?

3.Którego pełniaka dołączonego do cda uważasz na najlepszego?

4.Słuchałeś kiedyś muzyki Daft Punk? Jeśli tak: co o niej myślisz?

5.Które Final Fantasy uważasz za lepsze?

6.Kupisz NGP? Ups, przepraszam: PS Vita?

7.Co wolisz? Na Luzie czy Action Redaction?

8.Dlaczego nie piszesz tekstów do cda na stałe? Lubie twoje newsy - chciałbym poczytać twoją publicystykę. (Tak, wiem że w tym numerze będzie twoja publicystyka, ale będzie jej więcej?)

9.Co sądzisz o polskich grach? Którą uważasz za najlepszą? (niech zgadne - wieśka dwójke :wink:

POZDRAWIAM!!! jeśli jeszcze rat to napiszesz to ja :rozpacz:

1. Do tej pory korzystałem z Firefoxa, ale ostatnio przerzuciłem się na Chrome'a. Znacznie lepsza i szybsza. Czasem w ruch pójdzie też Opera. :)

2. GG i Skype.

3. W pełniaki jakoś... nie gram. :P

4. Muzyki nie słucham w ogóle. Chyba o tym gdzieś już tu pisałem. :)

5. Nie miałem okazji w żadną zagrać. :/

6. Kupiłbym. Ale to zależy od wielu czynników. :)

7. To i to.

8. Bardzo miło mi to słyszeć. :) No, to nie zależy też całkiem ode mnie. Ale postaram się coś częściej pisać. :)

9. Polskie gry nie są złe. Owszem, oba wieśki lubię. Ale dwie części CoJ-a też (o The Cartel się nie wypowiadam, bo jeszcze nie grałem. Ale z tego, co czytam, to serce mi się kraje :(). A Bulletstorm też był niezły. A i zapomniałbym - Wacki też. :)

A jak podobał Wam się mój ostatni tekst w piśmie? No i "Pamiętnik newsmana" na stronie?

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst w piśmie był bardzo dobry. :) Widać, że poświęciłeś trochę czasu przygotowując go. ;)

Pamiętnik newsmana czytało się przyjemnie i mogłem się w spokoju śmiać z niektórych komentarzy pod tekstem ;) Ale ja i tak uważam, że to fajna fucha :D

Czytasz lub czytałeś takie czasopisma jak PSX Extreme lub NEO+? :D

Bo ja PSX Extreme mam wszystkie numery :D (niestety nie mogę powiedzieć tego o CDA :ninja: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...