Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek66

Pytania do Piotrka66

Polecane posty

Anime? To może zacznę od zejścia z tematu i polecę TTGL - najbardziej epickie anime jakie widziałem :) Zaczyna się niepozornie a kończy... "łojacię!". Polecam.

Było pytanie o ulubione gatunki to może ja się zapytam o ulubione tytuły :=) Jakie i czy w ogóle są? Grywasz może czasami w Left 4 Dead albo Team Fortress 2? Bądź co może inne tytuły, które są w stanie zabrać kilka minut z szalenie napiętej doby (praca swój czas zajmuje). ARMA2 może? Trafiłem na fana symulacji wojennych czy nie? ^^

Generalnie nie słuchanie muzyki wynika z niechęci, braku zainteresowania czy braku czasu? ^_^ A może wszystko po trochu?

Poza tym studia - jak widzę - politologia/dziennikarstwo. Również chciałem/myślę nad tą drogą edukacji, ale są pewne komplikacje... Tak czy inaczej, powodzenia.

Ave Satana! (bo za dużo "Pozdrawiam" to nie zdrowo ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś może kiedyś "Kroniki smoczej lancy" (przede wszystkim mam na myśli cztery główne tomy)? Jeśli tak to co o nich sądzisz? Bo mnie osobiście (a ja również sporym fanem twórczości Tolkiena jestem) podobały się nawet bardziej od "Władcy pierścieni", no może wyłączając ostatni tom, który zakończył się dość płasko i nieciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Puław (no ok, obecnie z Lublina, ale Puławianin ze mnie z dziada pradziada ;))

Fajnie wiedzieć, że ktoś z bliskich mi stron (no i obecnie z tego samego miasta) pracuje w CDA :)

Jako że to dział pytań: Może piwko w Lublinie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się tego nazbierało w dwa dni. A początkowo myślałem, że nikt tu nie będzie zaglądał...

Anime? To może zacznę od zejścia z tematu i polecę TTGL - najbardziej epickie anime jakie widziałem :) Zaczyna się niepozornie a kończy... "łojacię!". Polecam.

Nie, nie oglądałem. A mógłbyś podać pełny tytuł tego anime? Bo może będzie ciekawe. :)

Było pytanie o ulubione gatunki to może ja się zapytam o ulubione tytuły :=) Jakie i czy w ogóle są? Grywasz może czasami w Left 4 Dead albo Team Fortress 2? Bądź co może inne tytuły, które są w stanie zabrać kilka minut z szalenie napiętej doby (praca swój czas zajmuje). ARMA2 może? Trafiłem na fana symulacji wojennych czy nie? ^^

Wiesz, ja jestem typem człowieka, który nie lubi ponownie czytać/oglądać/grać w książki/filmy/gry, z którymi już miał do czynienia. Owszem, czasem zdarzają się wyjątki (jak trylogia LoTR). W Left 4 Dead nie grałem, choć kupiłem go niedawno (w trakcie wyprzedaży na Steamie). Jak już chyba tu gdzieś pisałem, wolę bardziej grać samotnie, w tzw. "singla". Najbardziej ulubione gry to Mass Effect, Dragon Age, Assassin's Creed. Ciepło też wspominam... Wacki: Kosmiczną Rozgrywkę, moją pierwszą grę jaką tak naprawdę przeszedłem. I w sumie pierwszą kupioną. I kto by pomyślał, że nabyłem ją wraz z CDA? :)

Generalnie nie słuchanie muzyki wynika z niechęci, braku zainteresowania czy braku czasu? ^_^ A może wszystko po trochu?

Nie, nie niechęci. Raczej braku zainteresowania. Jak pisałem, czasem coś tam posłucham, ale nie przywiązuję do tego większej wagi.

Poza tym studia - jak widzę - politologia/dziennikarstwo. Również chciałem/myślę nad tą drogą edukacji, ale są pewne komplikacje... Tak czy inaczej, powodzenia.

Jeśli akurat to Cię interesuję, to radzę się nie poddawać. :) Lepiej robić w życiu to, co się lubi, prawda? :)

Czytałeś może kiedyś "Kroniki smoczej lancy" (przede wszystkim mam na myśli cztery główne tomy)? Jeśli tak to co o nich sądzisz? Bo mnie osobiście (a ja również sporym fanem twórczości Tolkiena jestem) podobały się nawet bardziej od "Władcy pierścieni", no może wyłączając ostatni tom, który zakończył się dość płasko i nieciekawie.

Nie czytałem, ale skoro mówisz, że "Kroniki..." klimatem zbliżone są do trylogii Władcy Pierścieni... samym tym już mnie zainteresowałeś. :) Chyba będę musiał nadrobić zaległości.

Czy uważasz kupno iPada za dobry wydatek?

Nie wiem, bo nigdy nie miałem go w rękach. Ale myślę, że jeśli posiadasz PC i smartphon, to iPad nie jest Ci do szczęścia potrzebny. Wiele funkcji można przecież uzyskać na takim telefonie pod kontrolą Symbiana. Ja sam często wieczorami przeglądam internet z mojej Nokii 5530. I nie narzekam. A oferuje ona jeszcze wiele innych opcji.

Podasz swoj PSN? Masz BF:BC 2/RDR?

Pozdrawiam :D

Podawanie publicznie swojego PSN nie byłoby chyba mądrym wyjściem. :) Bad Company 2 mam na PC, choć jak pisałem wyżej, za multi nie przepadam. w RDR jeszcze nie miałem okazji zagrać.

1. Komu kibicowałeś podczas mistrzostw?

Nie miałem jakieś konkretnego faworyta. Ale w półfinale i samym finale kibicowałem Hiszpanii. Wolę ich od Niemców czy Holendrów, którzy... wydają mi się jacyś nieprzyjemni (co Holendrzy potwierdzili w spotkaniu finałowym). :)

2. Podoba ci się cykl wiedźmiński? Jakie jest twoje ulubione opowiadanie?

Tak, przeczytałem całą sagę wiedźmińską. Ulubione opowiadanie? Cała seria. :)

3. A Trylogia husycka, co o niej sądzisz?

Nie czytałem.

4. Czytasz Kinga?

Nie. Powód? Nie lubię horrorów...

Widzę, że jesteś z moich terenów, miło :) Co prawda mieszkam w Dęblinie, ale w Końskowoli mam rodzinę.

Nie wiem o co Cie spytać, więc - byłeś kiedyś w Dęblinie?

Kto wie, może znam Twoją rodzinę? Końskowola to małe miasteczko. :) Co do pytania - nie byłem w Dęblinie. :)

Witam,

Czytałeś "Miecz Prawdy"?

.

Nie.

Dostałeś kiedyś mandat?

Nie, nie jeżdżę samochodem.

Ulubiony teleturniej?

Nie mam ulubionego, jednak ciepło wspominam teleturniej z Hajzerem - "Idź na całość". Eh, to były czasy...

Podoba Ci się mój nick?

Pozwól, że zrzucę na to pytanie zasłonę milczenia...

Pozdrowienia z Puław (no ok, obecnie z Lublina, ale Puławianin ze mnie z dziada pradziada ;))

Fajnie wiedzieć, że ktoś z bliskich mi stron (no i obecnie z tego samego miasta) pracuje w CDA :)

Jako że to dział pytań: Może piwko w Lublinie? ;)

Może się powtórzę - ale kto wie, może się znamy? A jeśli chodzi o propozycję - nie mieszkam w Lublinie, a w Końskowoli. :)

No to ja zadam ci pytanie Piotrku.

Jak to możliwe że dostałeś się do redakcji ? :P

Było to jedno z pierwszych pytań, jakie mi zadano. :) Odsyłam więc na pierwszą stronę wątku. :)

I witam nowego redaktora. ;) Gdzie wóda na powitanie ? :D

No wiesz... nie deprawujmy młodzieży, która zagląda na to forum. :)

Podobają Ci się polskie seriale komediowe (Świat Według Kiepskich, 13 posterunek, Miodowe Lata...)?

Najbardziej chyba z wymienionych lubię Miodowe Lata. Za każdym razem, gdy oglądam ten serial, budzi on we mnie skojarzenia... z Flinstonami. Karol - Fred, Norek - Barney. Nie wiem, ale niewykluczone, że twórcy się wzorowali na tej kreskówce (ciekawostka: Miodowe Lata to polska wersja amerykańskiego serialu o podobnym tytule). Czasem obejrzę też Kiepskich - tak, może to wydawać się dziwne, ale choć serial ten nie jest najwyższych lotów, działa jak typowy "odmóżdżacz". Z innych polskich seriali komediowych oglądam też Ranczo.

Masz jakiegoś zwierzaka?

Miałem. Psa rasy pindżer (taki malutki). Niestety kilka lat temu doświadczył jednak niemiłego bliskiego spotkania z samochodem... :(

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie oglądałem. A mógłbyś podać pełny tytuł tego anime? Bo może będzie ciekawe. :)
Oj, wierz mi, że jest :) Pełen tytuł brzmi Tengen Toppa Gurren Lagann. Luźne, polskie tłumaczenie to Przebijający Niebiosa Gurren Lagann. Seria ma 27 odcinków, ale w nich jest akcji więcej niż w typowym, iluś setnym tasiemcu. Drobny spoiler ^^ - Infinity Big Bang STORM!

I generalnie szkoda, że nie grywasz po sieci w pewne tytuły, czasami nawet stworzone do tego, bo miło by było zmierzyć się z kimś z redakcji :) Ale rozumiem - każdy gra jak chce. Pozwolę sobie tylko dodać, że jednak kampanie w Left 4 Dead nie są identyczne dzięki "dyrektorowi AI" ;) Co prawda lokacje się nie zmieniają, ale położenie zombie bądź spawn Tanka już tak... choć czasami jego pozycja jest niesamowicie wredna.

[edit] Tak jest. Poddawać się nie miałem zamiaru :=)

King? Najlepsze jest to, że nazywany królem horrorów najlepsze powieści pisze... właśnie z innych gatunków. Szalenie polecam Zieloną Milę oraz Skazani na Shawshank - chociaż wersja filmowa była odrobinę lepsza, IMO. Tak więc polecam nie unikać go. Potrafi pisać horroru, imo, ale w swoim repertuarze ma tez przyjemniejsze pozycje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I generalnie szkoda, że nie grywasz po sieci w pewne tytuły, czasami nawet stworzone do tego, bo miło by było zmierzyć się z kimś z redakcji :) Ale rozumiem - każdy gra jak chce. Pozwolę sobie tylko dodać, że jednak kampanie w Left 4 Dead nie są identyczne dzięki "dyrektorowi AI" ;) Co prawda lokacje się nie zmieniają, ale położenie zombie bądź spawn Tanka już tak... choć czasami jego pozycja jest niesamowicie wredna.

Na pewno spróbuję. Skoro mam obie części na Steamie, grzechem byłoby nie pobrać ich i nie sprawdzić. :) Kto wie, może przekonam się do sieciówek? Ale na pewno nie w najbliższym czasie - ostatnio mam sporo roboty, dodatkowo szykuję się do urlopu. Ale po powrocie sprawdzę. :)

King? Najlepsze jest to, że nazywany królem horrorów najlepsze powieści pisze... właśnie z innych gatunków. Szalenie polecam Zieloną Milę oraz Skazani na Shawshank - chociaż wersja filmowa była odrobinę lepsza, IMO. Tak więc polecam nie unikać go. Potrafi pisać horroru, imo, ale w swoim repertuarze ma tez przyjemniejsze pozycje ^^

Wiesz, jakoś utarło się, że King to głównie powieści będące horrorami. Nie wiem, może kiedyś przeczytam, którąś z jego książek. ;)

Miło wspominasz czasy podstawówki /gimnazjum?

Niestety niezbyt miło. Odetchnąłem, gdy przeniosłem się do LO i na studia. ;)

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Ja jestem w trakcie "przenosin" do LO i także liczę na "oddech" świeżości, bo zatęchłe gimnazjum źle na mnie działało... :confused:

Przy okazji zapytanie:

Teksty "do pisma" muszą przejść przez łapy naczelnym, korektorowi czy komu tam jeszcze. A Twoje newsy? Ktoś je sprawdza nim pójdą na stronę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Ja jestem w trakcie "przenosin" do LO i także liczę na "oddech" świeżości, bo zatęchłe gimnazjum źle na mnie działało... :confused:

To zależy od liceum. Jeśli jest na poziomie, to znajdą się w nim inteligentne osoby. ;) A przynajmniej bardziej dojrzalsze niż w gimnazjum...

Przy okazji zapytanie:

Teksty "do pisma" muszą przejść przez łapy naczelnym, korektorowi czy komu tam jeszcze. A Twoje newsy? Ktoś je sprawdza nim pójdą na stronę?

Nie będę robił z tego tajemnicy. ;) Każdy news sprawdzany jest przez Huta i to on daje pozwolenie na ich publikację.

Jeżeli lubisz zręcznościówki, to na pewno grałeś w Raymana. Która

częśc najbardziej Ci się podobała?

Choć lubię zręcznościówki, w Raymana nie grałem (wiem, wstyd :().

Lubisz bardziej przy grze się odstresować, czy preferujesz produkcje z epicką fabułą?

Zdecydowanie bardziej zależy mi na fabule. Owszem, rozgrywka jest ważna. Ale bez fabuły... To dlatego nie gram w sequele nim nie pogram w pierwowzór (nawet jeśli jest on gorszy od kontynuacji). Wolę sam naocznie doświadczyć fabuły niż czytać jakieś streszczenia w sieci. :)

Pozdrawiam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od liceum. Jeśli jest na poziomie, to znajdą się w nim inteligentne osoby. ;) A przynajmniej bardziej dojrzalsze niż w gimnazjum...

A i owszem, szkoła będzie duża i na poziomie, więc powinno być dobrze.

A Ty też czułeś się "za stary" wśród rówieśników-gimnazjalistów? Bo ja zauważyłem, że chętniej przebywam wśród starszych i wcale nie czuję się między nimi takim szczawiem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej :

Jaka zręcznościówka najbardziej zapadła Ci (Panu? :]) w pamięć?

Jaki tam pan, jestem Piotrek. ;) Jaka zręcznościówka zapadła mi w pamięć? Zdecydowanie seria Prince of Persia. :)

A i owszem, szkoła będzie duża i na poziomie, więc powinno być dobrze.

A Ty też czułeś się "za stary" wśród rówieśników-gimnazjalistów? Bo ja zauważyłem, że chętniej przebywam wśród starszych i wcale nie czuję się między nimi takim szczawiem :wink:

Moi rówieśnicy-gimnazjaliści byli po prostu niedojrzali. I chyba wciąż są tacy - kontakt z nimi praktycznie zerwałem, ale z tego co słyszę, tak jest. Na szczęście ten okres mam już za sobą...

Na koniec jeszcze jedna informacja dla wszystkich. Wyjeżdżam jutro na dwa tygodnie. Początkowo myślałem, żeby zamknąć temat na czas nieobecności, ale zmieniłem zdanie. Zadawajcie pytania, odpowiem na nie jak wrócę... lub gdy będę miał okazję skorzystać z internetu, na co się jednak nie zanosi. :) Proszę więc o cierpliwość i czekać na odpowiedzi. :)

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzyki słuchasz? I jeśli już masz ulubiony gatunek muzyczny to, dlaczego właśnie ten a nie inny?

Lecimy dalej ulubiony film, jeśli byś mógł to wymień 3 tytuły?

Ulubione 3 gadżety, bez których praktycznie nie ruszasz się z domu lub redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzyki słuchasz? I jeśli już masz ulubiony gatunek muzyczny to, dlaczego właśnie ten a nie inny?

Wspominałem, że muzyki nie słucham.

Lecimy dalej ulubiony film, jeśli byś mógł to wymień 3 tytuły?

Hm, głównie oglądam fantasy/sci-fi (możecie nazwać mnie nieczułym, ale nie oglądam żadnych dramatów, czy filmów psychologicznych...).Zdecydowanie "Władca Pierścieni"... jeśli chodzi o pozostałe... to nie zastanawiałem się nad ulubionymi. :)

Ulubione 3 gadżety, bez których praktycznie nie ruszasz się z domu lub redakcji?

Znowu trzy? :) Jedynym gadżetem bez którego się nie ruszam z domu jest telefon. Ale on chyba już nie wpisuje się za bardzo w określenie "gadżet". :)

Grasz w League of Legends, Warcrafta 3 lub jakąkolwiek inną grę sieciową?

Nie, nie gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...