Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek66

Pytania do Piotrka66

Polecane posty

czy lubisz grać w przygodówki, jak tak to w jakie :happy: .

Czasem pogram, zresztą moją pierwszą ukończoną grą było... Wacki: Kosmiczna Rozgrywka (co można sprawdzić w tekście dotyczącym pierwszej ukończonej grze przez redaktorów). Grałem też w The Longest Journey i jej sequel. Choć dialogów było bardzo dużo, nie zraziło mnie to. Wręcz przeciwnie. :)

Czemu przenieśli Twój temat do działu "Goście redakcji" skoro masz tytuł Redaktora?

To pewien błąd, pomyłka. Wkrótce zostanie to naprawione. :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że interesujesz się klimatami fantasy, jesteś obeznany (lub czy wogóle słyszałeś) w świecie Warhammera jeśli tak to czytałeś serię "Zabójca ....." (w miejsce kropek wstaw Troli,Wampirów,Giagantów itd. :) ) o Gotreku i Felixie ???? Jest jedną z lepszych w świecie Warhammera.

Jeśli wogóle lubisz s-f to jakie?? Takie hardkorowe jak Star Wars czy Star Trek, Mass Efect czy taki leciutki Cyber Punk ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że interesujesz się klimatami fantasy, jesteś obeznany (lub czy wogóle słyszałeś) w świecie Warhammera jeśli tak to czytałeś serię "Zabójca ....." (w miejsce kropek wstaw Troli,Wampirów,Giagantów itd. :) ) o Gotreku i Felixie ???? Jest jedną z lepszych w świecie Warhammera.

Jeśli wogóle lubisz s-f to jakie?? Takie hardkorowe jak Star Wars czy Star Trek, Mass Efect czy taki leciutki Cyber Punk ????

O świecie Warhammera słyszałem, ale nie miałem okazji się z nim zetknąć. Zazwyczaj książki oparte na jakimś systemie RPG są - lekko mówiąc - nie najwyższych lotów. Ale skoro polecasz, to może się skuszę, bo nie ma to jak klasyczne fantasy. :) Co do sci-fi - raczej hardkorowe. Co prawda, Star Treka nie znam (tak, tak, wiem wstyd, ale ja jestem z tych osób, które nie lubią zaczynać czegoś od środka, a do nadrobienia miałbym sporo), ale jestem fanem Mass Effecta i lubię SW. Podobała mi się także seria powieści o Enderze. :)

Cześć :)

Wiem, że nie przywiązujesz dużej wagi do muzyki, ale jeśli czegoś słuchasz to co w radiu leci, czy jednak coś wybierasz?? :)

Pozdrawiam :D i Wesołych świąt :)

Jeśli już, to słucham tego, jak leci w radiu. :)

Pozdrawiam i wesołych świąt. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłeś Mass Effect 1-2? Jeśli tak jakie masz wrażenia po przejściu tych gier, która z części Efektu masy jest według Ciebie najlepsza?

Tak, ukończyłem obie części. Przede wszystkim - Mass Effect to seria gier, która dawno mnie tak nie wciągnęła. Rzadko kiedy też śledzę informację o danej produkcji z takimi wypiekami na twarzy, jak w przypadku Efektu Masy. Według mnie, lepsza jest "dwójka", głównie chyba dlatego że jeszcze bardziej postawiono na fabułę. Do dziś mam w pamięci ten niezwykle epicki finał w bazie Zbieraczy. Naprawdę, takiej różnorodności i współpracy całej ekipy w końcówce się nie spodziewałem. Choć sama ostatnia walka nieco mnie rozczarowała - nie sądziłem, że ludzki Żniwiarz będzie tak słaby. Ale już się nie mogę doczekać "trójki". :)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grałeś kiedyś w jakąkolwiek grę z serii The Elder Scrolls? Co o nich sądzisz

2. Wolisz tryb single czy multi?

3. Jaką grę z konsol chciałbyś najbardziej ujrzeć na PC.

PS. Jeśli pytania były, to przepraszam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro polecasz, to może się skuszę, bo nie ma to jak klasyczne fantasy.

no naprawdę polecam jesli już zaczniesz to oczywiście od początku czyli od Zabójcy Trolli wg mnie z całej serii może nie jest najlepsza ale na 2 miejscu.

Zgadzam się że takie książki są zazwyczaj denne, już mnóstwo razy sie na takich przejechałem :P

Wiem że do tego jest odpowiedni dział ale może byś mi polecił jakąś książkę fantasy którą czytałeś i Ci się podobała ?

Edit: Korzystam z okazji bo widze że wszedłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grałeś kiedyś w jakąkolwiek grę z serii The Elder Scrolls? Co o nich sądzisz

2. Wolisz tryb single czy multi?

3. Jaką grę z konsol chciałbyś najbardziej ujrzeć na PC.

PS. Jeśli pytania były, to przepraszam :).

1. Niestety nie grałem. Ale chyba będę musiał nadrobić. :)

2. Zdecydowanie single. :)

3. Żadnej. Powód? Bo mam obie konsole. :)

Ale skoro polecasz, to może się skuszę, bo nie ma to jak klasyczne fantasy.

no naprawdę polecam jesli już zaczniesz to oczywiście od początku czyli od Zabójcy Trolli wg mnie z całej serii może nie jest najlepsza ale na 2 miejscu.

Zgadzam się że takie książki są zazwyczaj denne, już mnóstwo razy sie na takich przejechałem :P

Wiem że do tego jest odpowiedni dział ale może byś mi polecił jakąś książkę fantasy którą czytałeś i Ci się podobała ?

Edit: Korzystam z okazji bo widze że wszedłeś :)

Na pewno się im przyjrzę. :) A z fantasy... nie zaskoczę pewnie, bo godne polecenia to Władca Pierścieni, Wiedźmin i może seria Skrytobójcy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU nie pozdrowiłeś !!!

A jeszcze jedno pytanie: Na jaką grę najbardziej czekasz ???

No i drugie :P : Grałeś w MGS ? jakąkolwiek część ??

Łatwiej byłoby napisać na jaką grę NIE czekam... Przyszły rok zapowiada się znakomicie - Mass Effect 3, Wiedźmin 2, Dragon Age II, Bulletstorm, Uncharted 3, Batman: Arkham City... Eh, żeby tylko czasu starczyło na wszystko. :)

Pozdrawiam,

Piotrek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli czekasz prawie na wszystko :) Nie odpowiedziałeś mi na 2 pytanie...... :huh:

Wybacz - skleroza. :) W żadnego MGS-a nie grałem. Jako że nie mam PS2, a zaczynanie serii od środka na PS3 (MGS 4) w przypadku takiej serii byłoby nie na miejscu. :)

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mimo wszystko w 1 można zagrac na PS3 :) no ale dobra tam :P

Interesujesz sie anime (nie, nie jestem wszechwiedzący przeczytałem to w profilu) Widziałeś moze Vampire Hunter D: Bloodlust, Ninja Scroll ??? Co sądzisz o 1 i 2 :) jak widziałeś oba to który wg Ciebie lepszy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mimo wszystko w 1 można zagrac na PS3 :) no ale dobra tam :P

Interesujesz sie anime (nie, nie jestem wszechwiedzący przeczytałem to w profilu) Widziałeś moze Vampire Hunter D: Bloodlust, Ninja Scroll ??? Co sądzisz o 1 i 2 :) jak widziałeś oba to który wg Ciebie lepszy ?

Owszem, można. Ale nie ma kiedy - teraz "męczę" Asassin's Creed: Brotherhood. :) A obu pozycji nie widziałem.

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konsolę?Jeśli tak to jaką?

Wolisz grać na PC,czy na konsolach?

Pozdrawiam

Mam, X360 i PS3. Na czym wolę grać? Jest to mi obojętne, zależy po prostu od gry. :)

Siema. :D

Widziałem, że lubisz Mass Effect a więc stąd pierwsze pytanie: kupujesz kolekcjonerkę trójki?

Drugie: czytałeś jaką książkę Stanisława Lema?

To na razie tyle.

Pozdrawiam,

Metal rulez! :D

Biorąc pod uwagę, że kupiłem kolekcjonerkę "dwójki", EK trzeciej części też pewnie kupię. :) Co do Lema - czytałem. W podstawówce jedną lekturę ("Bajki robotów"). :)

Pozdrawiam,

Piotrek. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:Czy wiesz moze cos na temat hitmana 5?Bo ostanimi czasy przecieki/newsy/informacje na temat hitmana cos zanikły.Pamietam ostatni news na stronie około 2 miesiace temu:( Jak myslisz czy zostanie on wogole wydany czy po prostu te arty z mezczyzna łysym odwroconym do tyłu w tle płomieni:) to były tylko spekulacje?

Dzieki za odpowiedz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...