Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek66

Pytania do Piotrka66

Polecane posty

To szczerze mówiąc przypadek. Wszystko zaczęło się od moich początków w sieci, kiedy jako nieopierzony użytkownik zakładałem konto na swoim pierwszym w życiu forum. Nie miałem pomysłu na nick i tak wpisałem "Piotrek66". I od tamtej pory zostało tak - po prostu przyzwyczaiłem się do niego. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z CDA zaczęła się dość przypadkowo. Kiedyś pracowałem dla innego serwisu (ze względów oczywistych pozwólcie, że nie podam jego nazwy ;)). Pewnego dnia brat, który mieszka we Wrocławiu udał się do redakcji, ponieważ chciał wziąć udział w konkursie na skórkę graficzną dla forum. Poprosiłem wtedy, by wziął jedną z moich recenzji i oddał szanownym redaktorom do oceny. Nieoczekiwanie okazało się, że tekst był bardzo dobry i zaproponowano mi współpracę przy stronie. :) Od tamtego czasu serwis się bardzo rozwinął, a ja nie wyobrażam sobie innego zajęcia. ;)

Na co dzień, gdy mam wolny czas, to oczywiście gram. ;) Ale też czytam książki, czy oglądam filmy. Muzyki jakoś nie słucham. Nie znaczy to, że jej nie lubię - po prostu nie mam ulubionego gatunku, czy zespołu. Mógłbym bez niej żyć. ;)

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie masz jeszcze avatara i masz tak mało postów? Czemu ten temat powstał tak niedawno skoro grupę Redaktorzy masz już od jakiegoś czasu? Nie widziałem Twoich artykułów w samym magazynie, czy pisujesz w ogóle do cda czy też działasz na samej stronie? Piszesz sporo newsów, płacą Ci za same newsy? Pewnie niezbyt dużo ;) Widzę, że profil tez masz zupełnie pusty, czy masz zamiar go uzupełnić? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatara nie mam, bo jakoś dotąd nie trafiłem na fajny obrazek, z którego mógłbym zrobić avatara. Postów mam mało, bo często nie ma czasu, by pisać na forum. ;) Profil być może kiedyś uzupełnię. ;) Na razie pisuję tylko na stronę. ;)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak późno pokazałeś się na FA jako redaktor, wcześniej chyba nie miałeś tej rangi o ile się orientuję?

Zajmujesz się tylko newsami na głównej czy do samego pisma coś robisz?

EDIT:@DOWN - No tak, trochę źle ten post zrozumiałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sugeruje dodać "Pozdrawiam" do sygnaturki to nie będziesz musiał tego pisać za każdym razem ;)

Czy oprócz pisania newsów do portalu, masz jeszcze jakieś dodatkowe uprawnienia, związane z tytułem "Redaktor"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracę z CDA rozpocząłem wraz ze startem poprzedniej wersji strony. Czyli gdzieś w połowie sierpnia 2008 roku. Jakby więc nie patrzeć, czeka mnie niedługo mały jubileusz. ;)

Pozdrawiam.

P.S.: Nie mogłem się powstrzymać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś, że czytasz książki. Czy mógłbyś napisać o tym trochę więcej ? Jakie gatunki czytasz i czy dużo tego czytasz ? A tak przy okazji - czy czytałeś sagę pt. "Wiedźmin" i cykl "Bohaterowie umierają" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Periados - to taka mała miejscowość w województwie Lubelskim, koło Puław (słynnym z Instytutu Weterynarii). Studiuję na Międzyuczelnianym Instytucie Dziennikarstwa i Nauk Społecznych im. Melchiora Wańkowicza w Lublinie.

@waw1233 - głównie czytam książki z gatunku fantasy (bardziej preferuję tą jego klasyczną i oklepaną wersję - z elfami, krasnoludami, itd) lub sci-fi. Czasem jednak zdarzy się powieść z innego gatunku, która przypadnie mi do gustu (tak było np. w trakcie edukacji w L.O.). Wiedźmina znam - szczerze mówiąc, zachęciła mnie do niej produkcja naszego rodzimego CD Projekt RED. ;) "Bohaterowie umierają" nie czytałem. Mógłbyś mi coś więcej o tym opowiedzieć? Bo tytuł brzmi ciekawie (ale pamiętajmy, że nie wolno oceniać książek po okładkach).

@Pumba - najbardziej lubię gry TPP (strzelanki, zręcznościówki) i sportówki (FIFA). Czasem pogram w jakiegoś FPS-a, najmniej trawię RTS-y. W MMO nie gram, choć kiedyś próbowałem sił w trialu Guild Wars. Ale ogólnie - jestem typem "singla". :) Muzyki nie słucham, o czym pisałem parę postów wcześniej.

@Roni13321 - jasne. Przecież nie jestem taki stary, poza tym wszyscy tu przecież jesteśmy jak jedna wielka rodzina. :) Sportu nie uprawiam... z pewnych powodów. Jeśli śledzicie newsy na stronie (nie zawsze związanych z grami), to się domyślicie z jakich. :)

@brylant - wiesz, to zależy od dnia. Raz ciekawych newsów może być, jak na lekarstwo, a innym razem jest bardzo dużo roboty (jak np. w weekend przed targami E3). Jeśli chodzi o bardziej szerszą współpracę z redakcją - plany może i mam, ale to nie tylko ode mnie zależy. :) A Smugg... myślicie, że gdybym wiedział, to bym wam powiedział? :) Nie jestem samobójcą (to oczywiście żart). ;)

Pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...