Skocz do zawartości
gangheroni

World Of Tanks

Polecane posty

Wpisuj mnie - Ortheon. Gra super ;D Jeśli to ważne to aktualnie jeżdżę PzKpfw 35(t) potem zamierzam kupić Hetzera i tak lecieć do Ferdynanda (Kiepskiego ;D)

Też miałem taki zamiar. Miałem nawet PzKpfw 38(t) i prawie całego expa na Hetzerka, jednak zrezygnowałem na rzecz dążenia do Tygryska :D. Nick: rabbit413

Sama gra jest wyśmienita :). Co prawda teraz artyleria ma zbyt dużą moc wg mnie, jednak to zmieni się, gdy ludzie zaczną grać ciężkimi czołgami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dochłapałem Hetzera i gra się zmieniła - większość lekkich czołgów z przodu może mi porysać pancerz, trzeba tak manewrować by być zawsze ustawionym do przodu ;) Arty rzeczywiście wymiata, ale wystarczy żeby udało się ją zajść z tyłu i pif paf arty nie ma. Szkoda tylko iż większość postanawia atakować ją od przodu dając jej łatwy cel. Oraz uciekać tyłem gdy strzela do ciebie 3-4 czołgi....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na wspólną grę.

Matison - tymczasowy dowódca PzKpfw III Ausf. A wkrótce PzKpfw III :P

Moim zdaniem po kupieniu czołgu generacji 3 dopiero zaczyna się zabawa ale zrąbali to że Lekki czołg stoczy bój z ciężkim generacji 6 czy nawet 7 (jeszcze się nie spotkałem) i nie ma żadnych szans nawet trafienie w dupę mało daje. Co z tego że uszkodzisz takiemu silnik jak on zara się obróci da ci z laczka w mordę i po tobie :P

Edytowano przez Matison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wpiszcie i mnie, narazie zaczynam, ale może dziś, może jutro będę miał Havy i chyba dopiero sie zacznie zabawa :D narazie jak mnie wysyłają moim poczciwym Lee na Tygryski to robie za scouta :P

EDIT: Aha mój nick taki jak tu: Boromirek.

Edytowano przez Boromirek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowódca T-34, KW i jakichś gorszych niemieckich i ]ciach] czołgów cptMatt melduje chęć grania!

Amerykańskich czołgów. Jako, że pierwszy raz zostajesz za upomniany za obraźliwe określenie o innej nacji, to kończy się tylko na upomnieniu... Ale następnym razem poleci ost. Być może i urlop. Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram także od dłuższego czasu i chciałbym zaprosić chętnych do klanu Tanker można pisać do mnie w grze gdyż zajmuje się rekrutacją mój nick w grze to Phoenixcorp najczęściej jestem w godzinach 18-23. Pozdrawiam

Edytowano przez Phoenixcorp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram i mam takie pytanko, za czasów bety był taki moment że miałem gre po polsku, tzn nawet załoga mówiła naszym językiem. Ostatnio ściągłem grę ze stronki oficjalnej i mam po angielsku, a w opcjach nie ma opcji zmiany języka :D Da się ustawić jakoś polską wersję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...