Jump to content
Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Recommended Posts

Uf!

Dobrze że zajrzałem do tematu, jak wcześniej pisałem chętnie wezmę udział w porachunkach z mafią, podbiel pisał coś w połowie grudnia że start dopiero po nowym roku, także myślałem, że jestem zapisany ;). Możecie mnie zapisać, aczkolwiek miejcie trochę wyrozumiałości, gdyż pierwszy raz w TO zagram :P.

No to jako tako mam komplet na SWMafię 2, która ruszy 8.01.2012 - w któryś dzień (jutro, może jeszcze dziś) rozlosuję role i w niedzielę się widzimy na starcie :)

I myślałem o jakimś urozmaiceniu gry np. 2 morderców lub pomocnik morduja, ale nic nie przyszło mi do głowy. Jakieś propozycje czy zostajemy przy starych, dobrych zasadach ?

Edited by daveNWN

Morderca już wie, że będzie mordował a gliniarz tropił - czyli role rozlosowane. Zabawę rozpoczniemy w niedzielę w godzinach popołudniowych. Dla biorących udział pierwszy raz w zabawie TUTAJ zasady. Więc życzę powodzenia i Niech Moc Będzie z Wami :starwars:

Edited by daveNWN

Jeżeli są chętni na "sesyję" to ogłaszam, że niedługo po sesji Dave odbędzie się moja najgenialniejsza, tak nudna jakiej jescze nie było "sesyja" FM. Wszystkich chętnych zapraszam do zapisywania się. Więcej szczegułów na moim blogu.

:admin_twisted:

Dobra to już mam kogoś:

1.Maliniorz

2.orzelek18

3.Kiro12

4.Braveheart1992

5.pikaz512 (odpisał w zaproszeniu na PW)

Edited by wrestlfan

Już napisałem wrestlfanowi na PW, że chyba się zgłoszę, tak więc potwierdzam decyzję w temacie. Zaklepuję także prawo do wycofania się - wiecie, szkoła i różnie jest z czasem.

Edited by Kiro12

Miało być popołudniu, ale jest już teraz -> Drugi sezon SWM wystartował ;) Post otwierający jest już tam gdzie jego miejsce. Tym razem nie bierzemy udziału w Wojnach Klonów, lecz w wyścigach ścigaczy -> http://www.youtube.com/watch?v=FUsltuNO6l8.

Życzę miłej zabawy i powodzenia ''miastu'' oraz mordercy :)

Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

3. mister155

4. Maliniorz

5. Pawello12

6. podbiel

7. Kaktus.

8. thefiend2

9. Sooko

10. Mejk

11. Hrissgel

12. BigDaddy

Kolor czerwony = RIP

Dawno nie brałem udziału w żadnej sesyjsce więć Wrestlfanie jęśli nie masz nic na przeciw zgłaszam się jako czwarty uczestnik :wink:

Edited by Braveheart1992

Powiedzmy, że dzień będzie się kończył o 19:00, więc do Dobranocki macie czas na głosy :)

Albo i później, bo zanim wrócę z uczelni to będzie pewnie 21.

Edited by daveNWN

Przenosze liste:

1.Maliniorz

2.orzelek18

3.Kiro12

4.Braveheart1992

5.pikaz512 (odpisał w zaproszeniu na PW)

6.podbiel (odpisał w zaproszeniu na PW)

7.Pawello12

8.Maniek213

Edited by wrestlfan

Niedługo po sesji Dave'a to znaczy może jakoś tak na początku lutego? :tongue: Bo akurat wtedy mam ferie zimowe, więc mógł bym się spokojnie zapisać.

Trochę przedłużę czas na oddanie głosu do jutrzejszego poranka, bo dopiero co wróciłem z zajęć i jestem lekko zdruzgotany i rozjechany przez zaistniałą sytuację :/ - zero weny twórczej a nie chcę wrzucać badziewnego tekstu. Sorki jeszcze raz za naciąganie czasu i apeluję do reszty o oddanie głosu. Śpijcie dobrze :P Rano będzie znowu was mniej - może.

Edited by daveNWN

Z grona graczy wypadli: podbiel i Pawello12 a ja zapraszam na kolejne głosowanie. Tym razem wpis bardzo krótki.

Lista graczy ->

1. MrYoshi

2. HrymiMakos

3. mister155

4. Maliniorz

5. Pawello12

6. podbiel

7. Kaktus.

8. thefiend2

9. Sooko

10. Mejk

11. Hrissgel

12. BigDaddy

Kolor czerwony = RIP

Zaraz będe próbował coś wymyślić. Szkoda tylko że, jak zwykle mozna powiedziec, duża część graczy się nie udziela. Jak zwykle można powiedzieć, a szkoda, myślałem że tym razem będzie inaczej...

@Hrissgel - dzięki za wyręczenie ;) Na głosy czekam do ranka dnia jutrzejszego.

Edited by daveNWN

Dotychczas głosy oddało tylko 3 graczy a to jest za mało, aby podjąć decyzję. Czekam jeszcze na głosy do popołudnia, aż wróci większość ze szkół.

No to mamy ledwo 4 głosy - czekam do 21:00 i wrzucam kolejny odcinek, bo nie można tury ciągnąć w nieskończoność.

Taka sytuacja jest niezbyt wygodna. Można by nagiąć trochę zasady i przynajmniej powiedzieć kto tak na prawdę nie gra. Wygląda to teraz tak, że już parę razy pojawiły się poszlaki wskazujące na gracza który jest w ogóle nie jest aktywny i gdy pojawia się moment oddania głosu nie wiadomo na kogo się zdecydować. Bo raczej nikt nie zagłosuje na kogoś kto może po prostu olewa grę.