Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Jeszcze mam taki pomysł na zaczęcie zabawy:

Pewnego deszczowego dnia 11 zwycięzców w konkursie(a 12 to kierowca, też będzie wmieszane) ....(gdzie wykropkowane P_aul wybierzesz co będziesz uważał, jeśli będziesz chciał tego użyć) wyjeżdża na tydzień autokarem do Forumowic Zdroju do luksusowego hotelu. Wysiadło z niego jednak tylko 11 osób. Poszukiwano 12 osobę całą noc i znaleziono go martwego w walizce, na dodatek jego własną. Znaleziono przy nim ...., ...., .... (i coś jeszcze). Okazało się również, że jeden ze zwycięzców jest policjantem. Któż mógł popełnić taką straszną zbrodnię?

Mroczne polowanie czas zacząć

Z tego co widzę wiele osób chce wziąźć udał co oznacza, że dobrze się przyjeło...oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za grę, to była istna przyjemność. Eliminacja Golomana okazała się strzałem w dziesiątkę, mogłem już spać z rybkami po pierwszym dniu. Brawa dla niego za właściwa interpretację zagadki P_aula (tak, nie dokonywałem w niej żadnych modyfikacji).

Bym zapomniał. Jako, że od następnego tygodnia przez długi czas mnie nie będzie, to zgłaszam się jeszcze do tej rundy Mafii.

EDIT:

Brawa jeszcze dla Veldrasha, który wszak źle zrozumiał poszlakę, ale mordercę szybko wytropił ;)

I jeszcze podziękowania dla Jamesa, widzisz, możesz mi zaufać :P

EDIT2:

No i dziękuje wszystkim za gratulacje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem, geniusze, że jestem policjantem :P a wy musieliście wieszać... Swoją drogą, też typowałem niko22, w moim pierwszym i ostatnim głosowaniu, choć do śledzenia podałem P_aul-owi inną osobę. Jak się miejsce znajdzie jeszcze, to się zgłaszam. Nazwijcie to chęcią do życia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zabawa będzie 12 osobowa, to morderca będzie miał trudniejszą drogę do celu, ale jakby wygrał co to by była za satysfakcja. Nowa tura zapowiada się więc jeszcze ciekawiej, powodzenia dla mordercy. Nieźle to zaplanowałeś Niko :)

@down - Twoje rozpoczęcie nie jest złe, trzeba tylko poczekać na opinię P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los bywa, Rorschachu, przewrotny niczym chomiczy kierat. :D

Dzięki niko za gratulacje - szczerze mówiąc, to nie podejrzewałem nawet, że dotrwasz do końca. Myślałem, że Cię rozszyfrują w ostatniej rundzie... A tu proszę, nice surprise from city called "vice". :D

Trzeba będzie cosik dopisać w profilu....

@Morfoneusz: Nie zabieraj P_aulowi jedynej przyjemnej funkcji w tej grze. Sam nie może grać, to przynajmniej sobie popatrzy z moderatorskiego tronu, jak wijemy się z wysiłku przy próbach rozwikłania jego zagadek. (w końcu niko nadmienił, że nie dodawał zmian)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Voo zaznaczyl niko tak jak mu mowilem...

Szczerze mówiąc bardzo zastanawiająca była Twoja postawa, przez wypieranie się tak mocno że mordercą nie jesteś głównie to zaważyło na tym głosie ;)

Ale przynajmniej umarłem jako ostatni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Morfoneuszu, ale z tej gry mam tylko układanie tej minifabuły, zagadki i zapchaną skrzynkę ^^ (oprócz ustawowych PW wpadło sporo prób rozgryzienia mordercy). Wszystkie te trzy rzeczy zachowam dla siebie. No i... czy mi się zdaje, czy mamy już komplet? :D

EDIT: A co do propozycji by wskazówki pojawiały się po każdym morderstwie - myślałem o tym, ale to dużo więcej roboty i dla prowadzącego i dla mordercy. Z godzinę główkowałem jak wykombinować zagadkę wystarczająco wredną by nie obciążyła niko z miejsca (obie role wylosowałem, rzutem kostką :D) i wpatrywałem się w inne profile aby znaleźć fałszywe tropy. Wtedy właśnie rzucił mi się ranking orzekla... reszty możecie się domyślić :D

Swoją drogą już po fakcie pomyślałem że można było jeszcze dodać jakieś zdanie o reprezentacji polski z zakreślonym markerem godłem. To podwójnie oskarżałoby fałszywie orzelka, ale też wskazywało, że jest on kluczem do zagadki. No cóż... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kombinowania? Eee tam... ;) To przecież tylko raz na dzień jest. No to może... Poszlaki co drugie zabójstwo? Albo raz na jakiś czas? Eee... więcej niż raz? Po prostu wydaje mi się, że przy większej liczbie graczy odnalezienie mordercy będzie tylko kwetią czasu... chyba, że zagadka będzie NAPRAWDĘ na miarę Sherlocka Holmesa. Z resztą - nie będę się upierał jak głupi, to przecież Twój pomysł i Twoja gra.

Przy okazji, drogi moderatorze: nie wiem, czy już o to nie pytałem, ale co dzieje się wtedy gdy w nocy policjant i morderca wytypują siebie nawzajem? Stoczone zotaje epickie starcie Jokera i Batmana? D'Artagnana i Rocheforta? Neo i Smitha? Optimusa i Megatrona? Sarevoka i... eee... jego brata? :D Remis chyba nie wchodzi w grę, prawda? Czy może jednak...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś wróciłem po 2 tygodniowym wyjeździe, patrzę, a tu nowa zabawa. Przeczytałem wszystko i przyznam zaciekawiła mnie i zabawa i formuła. Tak więc jeśli znajdzie się jeszcze jedno miejsce do obecnej tury, to się piszę. A jeśli nie - szkoda. Poczekam do następnego razu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oto lista zgłoszonych - pierwsza dwunastka szczęśliwców ;) :

Morfoneusz

Veldrash

pikaz512

brylant

orzelek18

JamesVoo

Goloman

Filo93

Shiva

niko22

Shaker

Rorschach

Aktualnie pracuję nad zagadką, zaraz też wyślę info do wylosowanych osób i w sumie możemy już dziś wieczorem zaczynać, bo jak to mówią - Show must go on ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Show must go on ;)
A ja będę wredny... [wredny mode on] Żeby to jeszcze The Legends szło takim tempem... [wredny mode off]

Znowu się spóźniłem. Mundial + fajerwerki żołądkowe po spaghetti nie jest najlepszą metodą na bycie punktualnym :P Wyróbcie się szybko z wyeliminowaniem mordercy, bo mnie wygląd zabawy bardzo zachęca. Generalnie gratulacje dla niko22, że dotrwał, bo ja zagłosowałbym na niego z jednej prostej przyczyny... 22:2=11 :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kiedy się zacznie, obym nie został wyeliminowany na początku, czychałem na tą zabawę a tu by była taka niespodzianka. Ciekawe kto będzie kim. HMMMMMMM? No nareszcie się zaczeło, i nie zostałem wyeliminowany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...