Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

Sesja Maliniorza była bardzo dobra. Mimo, że szybko zginąłem to czytałem i śledziłem bieg wydarzeń. Dowody były tak skonstruowane, że wogóle nie podejrzewałem Arturano. Trza było trochę poszukać, dopiero wtedy wychodziło. Bardzo dobra sesja. :) Już nie mogę doczekać się następnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliniorz zorganizował świetną sesyjkę. Naprawdę czytając jego kolejny odpis byłem cały spięty i modliłem się abym to nie był ja. Niestety nie przetrwałem do końca :P. Dowody były dobrze opracowane i należało trochę pogłówkować aby je odgadnąć.

@Arturano Nie obrażam się. Kto wie, może będę miał okazję się zemścić ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem pewien czy to arturano. Wiedziałem natomiast, że jeśli to nie on, to na pewno czytelnik, ha ale udało mi się, przedstawiłem dobre dowody(jak z tym piekłem czy miodem). Rutkowski to przymnie taki mały pikuś :cool:... Sooko dawał też dobre dowody, naprawdę nie wiedziałem, ze na mnie jakieś są (pewnie, gdyby to nie arturano został zabity, a Sooko wziął się za mnie, to zostałbym uśmiercony)

Ale ciekawi mnie... KTO BYŁ POLICJANTEM???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant - Dostaje wiadomość od prowadzącego sesję, że jest policjantem. Każdego dnia może raz spytać się mistrza gry, czy dany użytkownik jest mordercą. Mistrz gry odpowiada "tak", lub "nie". Z tą wiedzą policjant wie, kogo chronić w dochodzeniu podczas szukania mordercy. Zwykli obywatele mogą zabić również policjanta. Ten nie przyznaje się zwykle że nim jest, ponieważ drugiego dnia morderca eliminuje go przeważnie z gry. : )

Tak BTW - Mógłbyś jakoś uatrakcyjnić swój profil? Masz bardzo mało rzeczy na ewentualną poszlakę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sesja była... niezła, jak na debiut. Natomiast życzyłbym sobie jakiegoś głębszego zaplecza fabularnego, bo tak w zasadzie tylko osadziłeś akcję w pewnym miejscu i czasie i nic z tym nie robiłeś. Oczywiście tak też można, ale wydaje mi się, że sesje, w których coś się dzieje, bohaterowie coś robią i są pewne wydarzenia są znacznie ciekawsze. :wink: Ale nie każdy ma talent do pisania. Natomiast w końcu uwziąłem się na niewinnego darthmetalusa, pomimo, że na Arturano były dowody znacznie wyraźniejsze... To zły znak. Zazwyczaj człowiek stara się szukać dowodów na tych, którzy pozornie są "czyści". A kiedy okazuje się, że mordercą był ten, kogo się podejrzewało... czar pryska.

@DoxtraduS - My som orki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxstradus, a em kiedy się sesyja zaczyna ? Bo miałem w planach remont mojego profilu, gdyż ten, który mam mi się średnio podoba. Jutro będę miał czas na zrobienie tego jeszcze, bo dziś mi się już nie chce ;) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytelnik - Ano pewnie tak. Z resztą już po drugim poście nie chciało mi się dalej pisać, chciałem ją jak najszybciej zakończyć, więc o jakieś głębszej fabule nie było mowy. Usadzenie akcji w historii jest też trudniejsze, niż w jakieś fantastycznej krainie. Tutaj trzeba się w miarę trzymać reali, więc nawet poszlaki musiały jakoś pasować :/

@policjant- Policjantem był fergiX, lecz nawet nie pisał :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@podbiel - powrócą najprędzej jak ja się osobiście za nie wezmę. A to niestety nieprędko nastąpi... Ale mimo wszystko mogę obiecać, że kiedyś sesję zrobię. To na pewno, tylko nie wiem kiedy. Pewnie bliżej wakacji, a najwcześniej po egzaminach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przerobiłem swój profil. Patrzcie ile mam na końcu linków do zdjęć orków :D...

Jak będzie następna sesja to właśnie orkiem chcem być, ale jeszcze nie teraz. No nieźle z 11 osób, które zostały odrazy wyeliminować policjanta to naprawdę głupio z naszej strony :dry:

Sorry Cię fergiX :confused:...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxstradus, a em kiedy się sesyja zaczyna ? Bo miałem w planach remont mojego profilu, gdyż ten, który mam mi się średnio podoba. Jutro będę miał czas na zrobienie tego jeszcze, bo dziś mi się już nie chce ;) ?

Rób, z sesją startujemy w środę. Bałem się wprowadzać jakąś większą fabułę, a tu widzę, że nawet warto się o takie coś pokusić. : ) I FergiX, ja ciebie nie chciałem zabijać, mówiłem im, żeby nie podejmowaki zbyt pochopnych decyzji. Ale co tam. Grunt, że grało się dobrze. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej - tak samo sprawa ma się z policjantem - nie musisz wysyłać PW w czasie, gdy dookoła Ciebie panuje mrok i jest ciemno, tylko w dowolnym momencie :wink:

@Informacja do sesjowiczów i DoxtraduSa - prawdopodobnie jutro nie będę mógł oddać głosu z powodu natłoku pracy, ale to tylko jeden taki dzień, w czwartek już będzie normalnie. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa-daa-daa-daa-daam! Nabór do sesji zakończony. Nazwa: Wyprawa. Liczba uczestników - 11. Liczba morderców - 1. Liczba policjantów - 1. Szacowany czas rozpoczęcia: środa - 22 luty, okolice godziny 17.00. Organizator - DoxtraduS.

Lista graczy pozostałych przy życiu:

1. FergiX - nekromanta

2. Sermaciej - krasnolud

3. Sooko - krasnolud

4. Darthmetalus - wilkołak

5. Czytelnik21 - ork

6. Thefiend2 - elf

7. Pikaz512 - wampir

8. Kiro12 - elf

9. Pankamilek - człowiek

10. Arturano - ork

11. Podbiel - orki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podoba się wam taka forma gry? Planuję teksty właśnie takiej długości, ale jeśli wolicie, to mogą być krótsze.

Ponieważ mówiliście, że w środę będziecie mieli mało czasu, postanowiłem zacząć ją kilka godzin wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...