Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Forum Mafiosum - temat do dyskusji i zgłoszeń

Polecane posty

OK w takim razie ja jestem quarianką o imieniu Mya'Ettaras, klasa: inżynier. Na statku chcę pełnić funkcję głównego inżyniera.

Twarz nieznana ze względu na kombinezon ochronny, którego nigdy nie zdejmuje. Spokojna, miła i stanowcza, każdy liczy się z jej zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyszło, bo niektórzy nie załapali i zadają tylko po jednym pytaniu. Ciężko dziewczynę winić za te lekkie zaplątanie, ale cóż, nadal zasada obowiązuje: jedno fałszywe, drugie prawdziwe.

Te, które zostały udzielone można traktować dwuznacznie. W ramach rekompensaty w następnym poście nieco wam ułatwię i dam dwie prawdziwe poszlaki powiązane ze sobą.

Przepraszam za zamieszanie, lecz błądzić rzecz ludzką :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się nie odzywałem ani w temacie z obecną rundą FM ani tutaj w dyskusyjnym - po pierwsze jestem przeziębiony ale mniejsza o to, a po drugie co ważniejsze - przepraszam, że cisza z mojej strony, lecz... odpadam z zabawy - myślałem, że to jeszcze będzie coś fajnego (no bo sam przyznałem i pogratulowałem pomysłu bielikowi) - naprawdę, ciekawie jest) ale... nie, ja się już nie nadaję, przykro mi - możecie zrobić z moją postacią co zechcecie i tak nie zajrzę do tematu z zabawą, nie mam czasu nawet i na to. Przepraszam raz jeszcze Wszystkich pozostałych uczestników, życzę miłej zabawy do samego końca bo na pewno będziecie mieli ciekawie. To tyle.

------------------------------------------

P.S. - Pozdrawiam z tego miejsca także Resztę forumowiczów uczestniczących z całym dziale "Zagadki&Zabawy" - miłego spędzania czasu i miłej zabawy życzę Wszystkim. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sesja nie jest zła choć np. zastanawiało mnie czy czasem z czterema mordercami zwykli obywatele nie będą mieli przerąbane (jak się okazało, na razie jakoś rozgrywka się toczy ;p), po prostu decyduję tutaj czynniki, nad którymi nie masz kontroli czym przejmować się zbytnio nie należy ^_^ A skoro tutaj wpadłem to jeszcze odniosę się do samej przygody i tej dawki żółci jaka rzuciła moja postać pod kierunkiem m.in Punishmenta. Otóż powiem Ci co było nie tak - zastosowałeś prawdopodobnie najgłupszy argument, w kontekście zasad zabawy, jak to możliwe. Nie sugerowałeś się poszlakami ani pytaniami, stwierdziłeś, że "Deadstar był zarażony to i pilot też", kiedy a) skąd wiadomo, że Deadstar był zarażony, b) żadna poszlaka do tej pory nie wskazywała na mnie. Pytania w sumie, jeśli mnie pamięć nie myli, też nie a znów jeśli o nie zahaczyłem to chciałbym zwrócić uwagę, że Isabela dwa razy odpowiedziała na pytanie dot. zachęcania do grania na sesji RPG, za każdym razem inaczej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się bronić. Zasugerowałem się stwierdzeniem Brylanta, który znajduję się w spoilerze w temacie.

Z miejsca założyłem, a nikt nie oponował, że Deadstar jest niewinny.

Jak również wypowiedzią Brylanta z poprzedniej rundy.

Na razie Deadstar odpada i daje nam wskazówkę.

Czyli uważa ze Deadstar był jednym z morderców. Zresztą dało to się wyczytać z pierwszego postu Deadstara, było on trochę dziwny. Nie wiedząc czy mam słuszność w swoich przemyśleniach, zadałem dwa pytania dotyczące tylko i wyłącznie Black Shadowa.(sorry jeszcze raz, bo ktoś mówi ze złamałem tym regulamin). I tak niewiele one dały. Tak samo jak dwa pytania o RPG na forum. Morderca raz zachęca, a raz nie. Bądź tu mądry i dowiedz się co jest prawdą. Więc w większość odpowiedzi na pytania niewierze. A głos oddałem za agresywne odpowiedź pilota, po tym jak zacząłem go podejrzewać.

@Down

Tak będzie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin nie jest ostateczny, osobiście wolę poczekać na zakończenie twojej. Więc powiedzmy ze startuję 2 dni po jej zakończeniu. Nie mam zamiaru robić ponownego zamieszania.wink_prosty2.gif

@Down

Czyli mi się coś poplątało.confused_prosty2.gif Sorry ostatnio ciężko mi idzie. Czyli mój tok rozumowanie jest zły i może, a nawet na pewno BS jest niewinny. Oczywiście cofam wszystko co powiedziałem, i przepraszam Black Shadow mam nadzieje ze nie żywisz urazy.confused_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał się bronić. Zasugerowałem się stwierdzeniem Brylanta, który znajduję się w spoilerze w temacie.

Z miejsca założyłem, a nikt nie oponował, że Deadstar jest niewinny.

Nie pisałem zatem, że Deadstar jest winny. Opisywałem jedynie swój tok rozumowania, który wskazywał na konsensus w sprawie niewinności Deadstara, konieczny do wysnucia dalszych wniosków.

Na razie Deadstar odpada i daje nam wskazówkę.

Czyli uważa ze Deadstar był jednym z morderców. [...] Tak samo jak dwa pytania o RPG na forum. Morderca raz zachęca, a raz nie. Bądź tu mądry i dowiedz się co jest prawdą.

Zacytowałeś moją wypowiedź wyjmując ją z kontekstu. Napisałem, że Deadstar, będąc pewnym kandydatem do niewinności swoją śmiercią utrudnił nam zadanie. Gdyby Deadstar żył w tej rundzie, nikt nie brałby go pod uwagę, co znacząco zwęziloby krąg podejrzanych(o dwóch, gdyż ofiara morderców też się nie liczy). Poza tym oba pytania dotyczące RPG na forum są zadane w innej formie i stwierdzenie, że granie na RPG daje profity może nie być równoznaczne z zachęcaniem do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać do sesji Punishmenta (wybacz, że dopiero teraz).

Asari o imieniu L'uova. Klasa - adept. Milcząca, inteligentna i niebieska. Niewiele osób słyszało jej głos, ale ci, którym było to dane, są zgodni co do tego, że był to najpiękniejszy dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszeli.

Reszta mnie mało obchodzi. Dla mnie w sesji liczy się fabuła, nie postaci :P Ważne, żeby się nie odzywała, a poza tym, może robić co chce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać do sesji Punishmenta, także przepraszam, trochę się zamotałem i... tak wyszło.

Człowiek : Josh Vince. Klasa - strażnik. Od dziecka interesowała go technologia, czekał co przyniesie przyszłość. Czytał SF, aż w końcu było mu dane doświadczyć spotkania trzeciego stopnia, które diametralnie zmieniło jego życie. Był wojakiem, nie dawał za wygraną, w końcu został przyjęty do kosmicznej... Więcej faktów zwykłym obywatelom nie ujawniamy. Potrafi rozstrzygać spory u członków załogi. Dobry kumpel.

Jeszcze raz przepraszam, że tak późno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista (nabór do sesji już zamknięty ) uczestników sesji:

1. Deadstar - Kroganin Mex - Szturmowiec

2. Czytelnik21 - Asari L'uova - adept

3. Deadroth - Salarianin Terahee Tasel - Szpieg, naukowiec

4. Isabela19 - quarianka Mya'Ettaras - inżynier

5. Asasyn101 - Człowiek: Josh Vince - Strażnik

6. Sermaciej - Człowiek Garen Marton - żołnierz, 2 pilot statku (Witcher był pierwszy)

7. Crunchips - Turianin Max Krynog - Biotyk, Widmo

8. Witcher95 - Geth Samael - Szpieg, 1 pilot

9. Darthmetalus - Bezimienny Kroganin, Szturmowiec

Panowie będziecie grać w dziewiątkę. Czekajcie na PW przypominające o sesji. Spodziewajcie się go pod koniec września (choć i tak czekam na zakończenie sesji Bielika. Nie lubię robić zamieszania.) Jestem zadowolony z waszego wyborubiggrin_prosty.gif, cieszy mnie fakt ze ktoś wybrał: Getha, Asari i quarianke

@Down

Z początku trochę się martwiłem, ze będzie zatrzęsienie właśnie krogan i ludzi. Ale widzę ze uczestnicy popisali się kreatywnością, przy wyborze postaci.tongue_prosty.gif

@Crunchips

Rasa zmieniona, status widmo nadany. Imię zostaję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punishment - liczba graczy musi być parzysta, musisz więc znaleźć jeszcze kogoś. W zasadach niby pisze, że jest wskazane, a to nie oznacza "musi być", ale to i tak by nie miało sensu. Spróbuj sobie wyobrazić model takiej sesji. Pierwszego dnia ginie jedna osoba, potem po dwie dziennie. Ostatniego dnia sesji zostają dwie osoby. Co wtedy? Osoba A zagłosuje na osobę B i na odwrót. Co zrobisz w takiej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

W takiej sytuacji prowadzący zwykle po prostu ładnie opisuje zdziwienie ostatniej ofiary oraz radość mordercy. :)

@sesja Bielika

Możemy zadawać pytania w każdym wpisie? Myślałem, że obowiązuje schemat: 2 pytania do Isabeli (1 dzień) - wskazanie mordercy (2 dzień)

I pytanie do tłumu, kto z sesjowiczów jest emo? Bo ja kojarzę tylko jedną osobę, a pytania miały dotyczyć chyba większej ilości osób. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punishment - liczba graczy musi być parzysta, musisz więc znaleźć jeszcze kogoś. W zasadach niby pisze, że jest wskazane, a to nie oznacza "musi być", ale to i tak by nie miało sensu. Spróbuj sobie wyobrazić model takiej sesji.

Potwierdzam, że da się grać z nieparzystą liczbą osób. Na mafii zjazdowej w przypadku, kiedy zostaje morderca i zwykły cywil wygrywa oczywiście ten pierwszy. W głosowaniu jest stalemate a w nocy obywatela absolutnie nic nie chroni :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie jestem kreatywny, ale w ME1 uwielbiałem Wrexa, był moim najlepszym człowiekiem, brałem go na każdą misję z Tali, był to mój najlepszy skład i tak zabolało mnie gdy

Ashley zabiła Wrexa :(, tak się na nią za to wkurzyłem, że ją poświęciłem i uratowałem Alenke czy jak mu tam :P, Shepard jeszcze sporo ładniejszych kobiet spotka :trollface:

Zastanawia mnie dla czego chyba nikt nie wziął klasy żołnierza, bo przypominam, że szturmowiec to trochę żołnierz i trochę biotyk ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Sermaciej wziął.biggrin_prosty.gif

@Czytelnik

DoxtraduS i Black Shadow mają rację. Chociaż aby rozwiązać to kwestie do końca. Mogę poszukać jeszcze jednego zawodnika (Najwyżej jak nikt się nie zgłosi, wstawię bota który zginie pierwszy. Wtedy w ostatniej rundzie zostanie trójka uczestników.)wink_prosty.gif

Ostatnie wolne miejsce do sesji w klimatach Mass Effect szczegóły na poprzednich stronach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...