Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saders

Rozwiązany: Gothic 3 - buntownicy sami mnie atakują

Polecane posty

Mam taki problem.

Jak to w grach RPG lubię sobie zrobić dużo zadań pobocznych itp zanim się złapię za główny wątek. Tak też i w ten sposób zacząłem grać w Gothica. Wybrałem pracę dla orków i spokojnie niszczyłem obozy buntowników (obozy Reddock, Okara, Nemora). Odwiedziłem również pustynię i zrobiłem tam parę misji dla assasynów. W końcu zabrałem się za poważniejsze misje i teleportowałem się do Vengardu, docieram do króla i tu następuje zonk. Otóż Rhobar wyzywa mnie od skur******* (nie pada to słowo, ale wiem że tak myśli) i atakuje mnie. Czytałem, że tak jest jak się za dużo obozów buntowników zniszczy w krainie. Czy tak jest naprawdę? I jeśli tak to czy da się to jakoś odkręcić? A jeśli nie to gdzie mam się udać by kontynuować historię?

Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odkręcić.

Analogicznie masz jak wyzwolisz 3 miasta spod panowania zielonoskórych. Pamiętam jaki zawód to dla mnie był jak tyle tych miast mnie od razu atakowało.

Po prostu dokończ grę po stronie orków/assassinów i zacznij na nowo, tym razem po stronie rebeliantów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie da się. Ale wczytaj zapis sprzed udania się do Vengardu i nie idź tam narazie.

Teraz jeśli masz dwa kamienie teleportacyjne (dwa różne) to znajdź Lee (gdzieś w Nordmarze, ale nie pamiętam który klan) daj mu jeden kamień i razem pójdźcie zabić króla. Myślę że nadal będziesz mógł przejść grę, ale droga Innosa odpada. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...