Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melf

Titan Quest - CD-Key do gry

Polecane posty

Dobry.

Nie mam klucza do gry, bo jak zwykle zabraklo. Wyslano mnie do pomocy technicznej cdprojektu, a tam chca w formularzu kodu rejestracji elektronicznej. Niby skad mam go wytrzepac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kod rejestracji elektronicznej powinien być na końcu instrukcji obsługi gry, jeżeli kupiłeś Titan Questa w wersji pudełkowej. Ale. że to CdProjekt jest, więc czasami ten kod jest też umieszczany na oddzielnej karteczce, która jest w pudełku z grą. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gre z CDA, wiec nie ma zadnego kodu. Jak zwykle kody byly przez tydzien ze stronki www.cdprojekt.pl/codes/titan, a pozniej sie martw czlowieku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do singla, ale na co mi single... wtedy bym sobie wzial cokolwiek, chocby z torenta. Chce zagrac z ziomkiem w co-opa, dowiedzialem sie wczoraj ze jest taka mozliwosc w tej grze. Znaczy teoretycznie gra daje takie mozliwosci, bo w praktyce widac jak jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Wisza mi torenty i wszystko inne, chce wkoncu zagrac!

SKAD WZIAC KLUCZ DO GRY ZA KTORA ZAPLACILEM?

Jak to jest, ze pismo ma naklad 100 tyś, niby ludzie graja, a nikt nie wie jak uzyskac klucz, by gre wlaczyc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie gdybyś czytał regulamin to wiedział byś, że wzmianki o torrentach nie są akceptowane na tym forum. A jeśli nie potrafisz kulturalnie załatwić problemu to jak mam traktować Cię poważnie. Twój poprzedni post został skasowany ponieważ w żadnym stopniu nie odnosił się do tematu.

EOT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji w jakiej sie znalazlem torenty mogly byc jedynym mozliwym wyjsciem! Cenzurowac w takiej sytuacji wzmianki on nich to czysta hipokryzja. Oszust nie poleci oszusta. Co wiecej, jest to jedna z nielicznych opcji, ktora daje szanse na powodzenie.

Tak wiec:

- kod z.. internetu nie pomaga,

- admini CDA nie maja kodow i nie racza mi pomoc,

- cdprojekt nie wydaje ich automatycznie, jak to mialo byc zapewnione,

- wszyscy mnie olali.

Pozostaje mi oszukiwac cdprojekt wysylajac lewe zgloszenie lub sciagac jakies cracki. Dzieki CDA za gierke!

Zapomnialbym... odnosil sie do tematu po spamie tyldy, jednak jak ktos odpierdziela kit wie co, to niech sie nie dziwi, ze to skomentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Do tego jak chcesz napisac do pomocy technicznej, chca od ciebie kodu rejestracji elektronicznej. Taki maja tylko pudelkowcy... Co mam wiec zrobic? Kupic kod na allegro, by zagrac w gre kupiona z CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem z nudów zobaczyć tego Titan Questa. Na szczęście klucz do singla jest. Chociaż jak już usłyszałem o tym całym co-opie... No, nic. Przynajmniej tym razem nie tylko ja jestem poszkodowany!

Hmm... A może by tak jakaś petycja do CDP od redaktorów i/lub graczy? Jakby do nich napisać (mam na myśli ludzi, nie automaty mailujące - tu przydaliby się redaktorzy, bo mają lepsze kontakty z CDP) to pewnie coś by zdziałali z tym problemem.

Offtop: Taka reakcja na słowo na T mnie zadziwia (strach je napisać teraz), skoro w ostatnim CDA jest jak najbardziej pozytywna mowa o tym wynalazku (patrz fragment o serialu TV, który można pobrać za darmo tylko z T właśnie). BTW a Steam to nie jeden wielki klient T przypadkiem? <--- PYTANIE RETORYCZNE

Tyle, że w tym wypadku chodziło o ściągniecie gry z sieci a to jest na tym forum nie mile widziane, a czasopismo a forum to dwa zupełnie inne światy [Cragir]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy swoj? W czasopismie byl tylko 1 dla kazdego, ktory do grania w sieci sie nie nadaje

Tyle, że w tym wypadku chodziło o ściągniecie gry z sieci a to jest na tym forum nie mile widziane, a czasopismo a forum to dwa zupełnie inne światy.

Chodzilo wylacznie o wziecie CD-KEYa, ktory to powinno mi dac CDA, by uruchomic gre lub oszukac formularze cdprojektu. Co wiecej, wszystko przez CDA, gdzie kupilem wybrakowany towar, wiec to nie mnie powinno sie ganic!

Klucz nadal by sie przydal, gdyz znajomy wyjechal na przeszlo miesiac, a jak wroci moznaby zagrac. Jakby ktos mial pomysl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...