Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Czachahaha

Battlefield Bad Company 2: odblokowanie M1

Polecane posty

Witam drodzy forumowicze:)

Dziś pisze z zapytaniem czy jest możliwy jakiś sposób aby odblokować broń M1 GRAND. Wiem że trzeba by było mieć zarejestrowaną inną grę z serii Battlefield ale ja takiej nie mam więc szukam innego sposobu. Bron bardzo mnie się podoba (miałem okazje postrzelać w singlu) Bardzo chciałbym postrzelać z tej broni w multi a wiem że taka okazja trafia się jedynie szczęśliwcom którzy zabiją weterana.

Proszę o odpowiedz i pozdrawiam:)

Jak byk pisze na stronie veterana jak się wejdzie w Battlefield Heroes :)

Wejdź w zakładkę BH i tam znajdziesz info.

Zrobiłem tak jak powiedziałeś :) tylko battlefield heroes mi tez doda do tych medali?? bo zacząłem troszkę grac i po angielsku wynika z tego ze powinno mi się odblokować a tu nic gram w to już od godziny..;/

to teraz, z tego co pamietam musisz wejsc na jakas stronke zeby ci dali tego garanda. wydaje mi sie, ze link do stronki wyswietla sie co jakis czas na tym pasku na dole.

Chyba jeszcze nie bo nie odczytało mi ze gram w BH a przecież gram ale jestem wyrozumiały i pogram sobie jeszcze jutro i poczekam bo serwery pewnie zamulone:D

Chyba "Koops" ma rację poczytaj pasek z informacjami na dole ekranu oczywiście po zalogowaniu do multi.

No tak tylko już na tej stronie byłem a na pasku nic konkretnego nie jest napisane..;/ A myslicie że battlefield heroes mi pzyjmie do gier??? co prawda mam tam inny logon niz w BC2 ale to chyba nic nie robi złego bo na ten sam adres mam zarejestrowane gry:D

Moje gry z serii BF to BF2 wraz z dodatkiem Special Forces oraz BF: Heroes. Z tego co wiem, Hirołsi nie są liczeni do punktów weterana, jednak w moim przypadku wystarczyło tylko się zalogować, i już miałem 2 punkty weterana.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.