Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Apostoł

Need For Speed Undercover - gra używa tylko 1 rdzeń procesora

Polecane posty

Podczas minimalizowania Nfs-a, menedzer zadan pokazuje uzycie (w 100%) tylko jednego rdzenia procesora (mam procesor Intel Core 2CPUs po 3Ghz). Drugi rdzen prawie wogole nie pracuje :huh: . Jeszcze dodam, ze komputer bardzo sie nagrzewa. Czy wszystko w porzadku z moim kompem, czy to wina gry??? Da sie cos z tym zrobic?

PS. czasem podczas grania w nfs-a undercover gra sie przycina na kilka sekund (bardzo mnie to denerwuje), o co chodzi?

post-84877-1276344843_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: twój procek w grze używa dwa rdzenie proca. Gdy masz włączoną grę i się przełączysz na menadżer zadań to on ci pokazuje użycie jednego rdzenia, a jak znów się weźmiesz przełączysz na grę to masz wykorzystanie dwóch rdzeni, jeśli nie wierzysz to sprawdż programem,który ci pokazuje zużycie proca podczas grania. Sprawdziłem osobiście. Ja mam czterordzenia i u mnie jest tak samo. Nawet w grze która obsługuje cztery rdzenie tak samo będziesz miał. Gdy się przełączysz to system przeznacza(dziwne określenie, wiem) na grę tylko jeden rdzeń(i tak gdy jesteś na pulpicie to w danej chwili nie grasz) bo po co więcej jak reszte możesz przeznaczyć na co innego. A więc w gra ci wykorzystuje dwa rdzenie. Sam sprawdź jak nie wierzysz. Sorki, że tak długo ale ciężko to tak w zdaniu wytłumaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...