Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

plusz27

Gwiezdne Wrota? - Polak też potrafi xD

Polecane posty

Gość Luukaszz

Ja też mocno trzymam kciuki po sprawdzenie poziomów, mogę powiedzieć że może nie masz talentu do grafiki ale masz bujną wyobraźnie i to na razie wystarczy. A co do innych spraw masz prawdziwy talent. Zapamiętam Twoje nazwisko w przyszłości na pewno je jeszcze usłyszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku chcialbym umiec to co ty... Marzenie...

Nie poddawaj sie tylko, jakby co moge byc pierwszym beta-testerem xD

A tak wogole to co tu tak malo postów?! Powinno byc juz z 50 stron co najmniej! Na CdAction.pl o jakichs STALKerach, Call of Duty, Crysisach, a nie o tym... żenada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :dry: . Jak na razie to działa tylko parę rzeczy, a cała masa jest w trakcie realizacji. To "demo" to bardziej reklamówka możliwości gry (i to niepełna ). Ale zamieściłem na stronie bo byłem ciekaw jakie będzie zainteresowanie.

Wyskoczyło nawet niezłe... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłem się ze strony "darkcult c++" - wpiszesz w google to wyskoczy :cool: . poza tym mam dość pokaźną bibliotekę w domu, od czasów podstawówki kupowałem różne książki o programowaniu, symfonie, czarne księgi c++, visual basic, turbo pascale itp., itd.

Jednak jak mój przedmówca zauważył, w końcu dojdziesz do momentu w którym będziesz musiał sam zacząć eksperymentować .....

Znajomość angielskiego jest ważna (szczególnie technicznego), ponieważ dokumentacje do silników grafiki są pisane w tym języku.

@Krasnolud fajna gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka, artykuły pisane przyjemnym dla czytania stylem. Eksperymentuję już od dawna ale z PHP ;p Szczytem eksperymentowania (coś w stylu, ciekawe czy umiem to zrobić...) było rozrośniecie się skryptu rejestracji do gry przeglądarkowej :) (nawet troche skomplikowanej ;p grało w nią jakieś 20 osob ;DD). Muszę w końcu pobrać jakiś darmowy silnik 3D i podziałać coś, od zawsze mnie to kręci ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

Też parę razy chciałem zrobić grę, ale raczej mi się nie uda, do niedawna nie wiedziałem co to skrypt albo AL, wiec mam marne szanse ale życzę powodzenia tym którzy się zdecydują i spróbują coś samodzielnie strwożyć. Tylko tak dalej a Blizzard stoi otworem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie jeśli się skontaktujesz z twórcami albo moderami, pod warunkiem, że to docelowo będzie darmowe. W końcu jakoś nikt nie każe płacić za addon do GModa pomimo, że Stargate Addon to praktycznie wierna replika nie tylko Wrót, ale i sposobu działania wielu urządzeń, w tym tarcz, dron, Wraith Harvesterów etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...