Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mikista10

Strona WWW.

Recommended Posts

Jeśli nie masz pojęcia co to html i css to od razu o tym zapomnij ;P

Zrób tak:

1. zakładasz konto na unl.pl

2. ściągasz jakiegoś cms-a np php fusion Link do paczki

3. I postępujesz według instukcji podanej dla danego cms-a

4. ewentualnie możesz sobie wrzucić jakieś themy mody itp

Nic trudnego a całkiem przyzwoitą strone można zrobić

Link to comment
Share on other sites

Chcesz stronę szybko i bezboleśnie, wejdź na dbv.pl. Może tam szybko stworzyć stronę opartą na CMS-ie Php-Fusion (wiem, że nie wiesz o czym mówię :D). Jeśli jesteś umiejętnym użytkownikiem komputera i internetu, to spokojnie dasz sobie radę z dostosowywaniem strony do swoich potrzeb. Możesz wejść także na kurshtml.boo.pl. HTML to język, dzięki któremu możesz formatować tekst, wklejać zdjęcia, robić tabele etc. na swojej stronie. Mam nadzieję, że sobie poradzisz. Ja tak zaczynałem.

Jeśli chcesz, możesz też pisać swoje pytania i wątpliwości do mnie na GG. Odpiszę.

Link to comment
Share on other sites

Możesz także pokombinować z domeną na przykład na wp.pl . Tutaj LINK ( według mnie ) najprostszy opis html-a podstwawowe informację, gotowe linki, a także fajny poradnik . Możesz także skorzystać z fajnego programu pajączek !

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem, czego szukasz:

Szukasz mozliwości stworzenia strony bez znajomości HTML/CSS/niczego: wbij na webs.com. Stworzenie strony zajmuje ok. 5 min. Treści można updatować. A co do samej strony- wybierasz szablon graficzny i do przodu... Zresztą sam zajrzyj.

Link to comment
Share on other sites

Poprzedni wypowiadający się być może nie dość jasno napisali. Skoro nie chcesz się uczyć HTMLa, ani czegokolwiek innego nie musisz. Możesz zarejestrować się w hostingu, który oferuje CMSy (kilka linków masz powyżej, a poza tym wujek Google to twój przyjaciel i z chęcią ci pomoże ;) ). Po rejestracji wystarczy kilka kliknięć żeby zdefiniować jak strona ma wyglądać, kilka więcej żeby zrobić podstrony i potem wklejenie tekstu na każdą z tych stron. Prosto, szybko i za darmo. Co więcej, jeśli będziesz chciał dodać sobie forum w przyszłości, to zwykle też nie ma problemu, niektóre hostingi dają opcję dodania z automatu, a nawet jeśli akurat wybrany przez ciebie takiej opcji nie ma to wchodzisz na fora.pl lub inne tym podobne, tworzysz forum i linkujesz ze swojej uprzednio założonej strony. Wreszcie możesz też poprosić o pomoc kumpla, który nieco się orientuje i będzie gotów pomóc za paczkę gum.

Prościej już się niestety nie da, przynajmniej dopóki nie wykombinują systemu rozpoznawania komend głosowych na sensownym poziomie. Wtedy powiesz komputerowi "Załóż mi stronę! Za darmo!" i będzie :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...