Skocz do zawartości

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Ładowanie w nieskończoność


Warmanon

Polecane posty

Otóż mam pewien problem z Wiedźminem. Mój komputer teoretycznie był ciut pod wymaganiami, więc ściągnąłem demo. Działało dość dobrze. Z normalnym nie jest tak dobrze... Gdy przechodzę prolog Obrzeża Wizimy ładują się w nieskończoność i załadować nie chcą. Dodam, że w demie wszystko było w porządku. Mój komp:

Intel Celeron 2.26 GhZ, 1GB ram, Radeon 9550 128Mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj patche nic nie pomogą . Masz za słaby komputer ( miałem identyczny też na nim zainstalowałem ale lagi i co chwilę się wyłączała gra ) co prawda można włączyć ale jest to bez sensu ! Zmniejsz wymagania na minimalne !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na Twoim komputerze podczas walki z większą grupą przeciwników (czy Bestią z bodajże I Aktu) gra będzie się ostro zacinać. Z własnego doświadczenia wiem, że ta karta graficzna miewa problemy z Wiedźminem.

Możesz spróbować zdefragmentować dysk, to skraca czas ładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Ja mam trochę inny problem. Mój komputer (notebook), ma: 3gb ramu i kartę graficzną (chpiset) z pamięcią 256mb. Teoretycznie powinno działać, ale po prostu wyskakuje okno, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań. Czy da się coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...