Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrNomad

Rozwiązany: Steam i jedna gra oraz kilka kompów

Polecane posty

Mam jedno pytanie

Czy po kupieniu i zainstalowaniu gry korzystającej z serwisu Steam na jednym komputerze (np. L4D, Portal) mogę ją zainstalować na drugim kompie i grać tam przez Steam? :ohmy:

Zależy mi na tym bo w domu nie mam stałego łącza i gry ze Steam'u kupuję na kompa mojego wujka i stamtąd chciałbym je przenieść do domu.

Proszę o szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest gdzieś opcja kopiowania instalatora (zapomniałem gdzie dokładnie), ale żeby uruchomić grę steamową MUSISZ być podłączony do internetu podczas grania. Przypuszczam więc że takie przenoszenie nic ci nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość przeniesienia plików gry z jednego komputera na drugi lecz gra nie uruchomi się, do tego potrzebujemy połączenia z internetem wtedy wystarczy sprawdzić spójność plików gry, naprawić je i zaktualizować grę. Będzie działać a naprawa online wraz z aktualizacją trwa kilka minut. Szkoda, że nie masz możliwości choć chwilowego połączenia się z internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest gdzieś opcja kopiowania instalatora (zapomniałem gdzie dokładnie), ale żeby uruchomić grę steamową MUSISZ być podłączony do internetu podczas grania. Przypuszczam więc że takie przenoszenie nic ci nie pomoże.

nieprawda. Musisz być podłączony podczas instalacji i uptade. Podczas samej gry możesz grać w trybie offline.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...