Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Fakt, tutaj się nawet Creative Team postarał no i wrestlerzy oczywiście. Mam nadzieję, że po zwalniają Hogana i Flaira. Oni przecież nic nie robią tylko ciągną kasę, a do tego ratingi się nawet nie podniosły, a przez pewien czas miały tendencję zniżkową... Chociaż znając życie, następne odcinki będą gorsze.

Słyszeliście, że Bryan Danielson będzie na Dragon Gate ^_^, ale ciekawe czy DG USA czy DG JPN. USA jest troszkę gorsze ale też fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flair niech zostanie, świetnie się sprawuje jako mentor Fortune, a jego komedie z Jayem Lethalem są boskie. Straaaaaaaaaaasznie mnie denerwuje jobbowanie Desmonda "Jobbe" (niech dadzą mu taki nowy ringname). Stracił Chelsea i został wyrzucony z Fortune. Ciekawe jak potoczy się jego historia. Dalej, mogliby już zmienic Roba jako posiadacza pasa, bo jako champ, pzynajmniej mi, już się przejadł, ponieważ jego mic-skillsy są biedne, no i własnie przez to nie może liczyc na długi reign. Może znowu heel-turn Andersona...Andersona pasa na PPV po Victory Road? Wtedy mogłaby uformowac się stajnia pod przywódcem Paula Heymana, na czele której stanąłby Rob, a w miejce Desmonda do Fortune dochodzi Anderson, który wyrasta na przywódce i mamy feud 2 stajni? Trochę optymistyczne, raczej nierealne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale Hogana mogli by wywalić. Urakabarameel zgadzam się z twoim postem.

Właśnie gdyby był taki feud, to Anderson zdobyć pas od Van Dama :D

A propo speechy, to Kane miał nie dawno całkiem niezły speech, gratulacje CT i na jakieś 90% będzie Taker vs Kane casket match na SS. Obejrzę z ciekawości, bo lubiłem feud Kane - Taker w 1998 czy tam 1997 on poprostu urywał dupę, szkoda, że wtedy nie było Stoperanu ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i będzie Heelturn, ale na pewno nie założy maski, to jest zbyt piękne by było prawdziwe.

Ja to bym chciał trochę hardcoru w WWE, teraz to już praktycznie głupiej krwi nie pokazują.

Tak jak zwolnili Danielsona, bo zaczął go dusić krawatem. Oni tylko wiedzieli, że Barrett przyjdzie, bo chcieli, żeby wyglądało prawdziwie i zaczęli robić obojętnie co... Chociaż, ćwiczyli na tappingu FCW, ale poczekają aż ucichnie i Danielson spowrotem w WWE. Mam nadzieję, że będzie Heelem. :) Chciałbym jeszcze, aby Cena znów był heelem, ale tak się nie stanie ponieważ Vincuś "loffcia cash" i chce jeszcze więcej. Przecież i tak ma dużo, to mógłby sobie na to pozwolić, ale cóż... (Sam Cena nawet coś gadał, że nie może się w pełni wykazać w teraźniejszym gimmicku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, Hellturn i założenie maski przez Kane byłoby bardzo fajne, no ale cóż nie wszystko jest możliwe, jeszcze przy Vince, szkoda gadać ( w zasadzie pisać ). Odnośnie krwi wypadki się zdarzają, na przykład jak ostatnio Goldust rozwalił sobie ucho podczas walki z Regalem, tak samo Chavo Guerrero podczas walki z Christianem. Ale liczmy na to, że będzie Hellturn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to trochę oglądam i się uśmiecham pod nosem, patrząc, jakie to jest, hmm, "udawane"? Monologi, rozmowy, walki...Ale to jeszcze przeboleć można. Ale jak Swager(poprawcie jakby co) przyniósł trofea z całego życie, by pokazać BS-owi, jaki to on dobry, to w 10 minut po wejściu Big'a zostały szczątki. Głupi był Swager czy tylko udawał i to było ukartowane? Narażałby wszystko na zniszczenie? I mam jeszcze jeden zarzut odnośnie zasad. Komizm, widoczny np. w walce Mysterio vs. CM Punk( i jego kolesie). Widząc, jak wchodzą se na scenę(oj, miał być ring) i wtrącają się do walki przychodzą mi na myśl brzydkie słowa. Według mnie, jak są zasady, to się ich trzyma, a jak się je łamie, to się łamie karierę. Szczególnie w sporcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kane i założenie maski?

Ludzie to jest nie możliwe. Bo przecież po co miałby ją zdejować a po pewnym czasie znowu zakładać. A na dodatek strzeliliście feud i walke z UNDERTAKEREM w hellturn.

A wogóle po co to pisać jak i tak piszecie że to sie nie stanie przecież to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrestling jest teatrem ale zawodnicy muszą naprawdę ciężko pracować aby wyszło im tak wspaniałe widowisko. Według mnie wrestlingu w ogóle nie powinno się porównywać do MMA ( KSW to organizacja MMA a organizacji wrestlingu też jest sporo więc wrestling to bardzo ogólne pojęcie) ponieważ MMA to prawdziwa walka. Wielki szacun dla wrestlerów za tą pracę na rzecz wielkiego widowiska ale to wszystko to jedno wielkie przedstawienie . Uważam że wrestlerzy są to jednak sportowcy bo też się namęczyć muszą żeby wyćwiczyć to wszystko ,choć większość to "sztucznie pędzone" góry mięśni (np. Batista) którzy tak jak nasz słynny Pudzian w MMA po 1 rundzie ny nie mogli dalej uciągnąć, czego nie można powiedzieć o takim np. reyu mysterio który jest po prostu wygimnastykowany a wrestling to jego praca. W MMA cios czy kopnięcie naprawdę boli a tam jedyne co może boleć to ból od rzutu na mate (wiążą się z tym leki przeciwbólowe przez które wrestlerzy często cierpią na schorzenia serca). Polecam film "The Wrestler" tam jest wszystko wytłumaczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten film. Niby wszystko, ale jako niezależne organizacje w USA czyli Indys, takie jak np. ROH, CZW.

Przeważnie storyliny i to co mają powiedzieć wrestlerzy układa Creative Team, a tu po prostu sobie nawzajem mówią, co będą robić.

Ciekawostka, wrestlerzy w filmie są prawdziwi :)

Oprócz Mickeya Rourke, Bo The Ram już nie żyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieraz zdarzały się wypadki i nieraz śmiertelne więc nie jest to "udawane" do końca.

Wspomnę tu o śmiertelnym wypadku przy spuszczaniu liny z Owenem Hartem w gimmicku Blue Blazer na jakiejś gali In your house nie pamiętam nazwy. Lina się urwała i spadł z 20 metrów, niestety, reanimacja już mu nie pomogła... Do tej pory płaczę, jak sobie to wspomnę.

O Eddie'm Guerrero i Chrisie Benoit'cie już nie będę pisał, ponieważ każdy kto się tym interesuje, powinien o nich wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://attitude.pl/co-to-jest-wrestling.html

Tutaj macie dokładny opis co to jest wrestling, może nie piszmy już o tym w tym temacie.

W czwartek TNA zrobiło naprawdę dobry IMPACT!, historia wciąga jak mało która, aż chce się oglądnąć następny odcinek. Jeśli 'they' nie będą stajnią ECW to będę naprawdę zaskoczony, ale jeśli będzie to ta wielka nowość, która na stałe zmieni oblicze TNA to naprawdę będzie mi trochę szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: BĘDZIE? Już są -.-

Po drugie: gdzie ty widzisz coś dobrego w stwierdzeniu "Rey World Heavyweight Champion"? Toż to jedno z najgorszych rozwiązań. Jak już ktoś chyba tu pisał, tak samo głupio by było dać Khaliemu Cruiseweight Championa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Najbardziej nie lubię osób, które uważają, że wrestling to teatrzyk dla małych dzieci i wszystko jest tam udawane. Mogę dać przykład swojego taty, który też się z tego śmieje, ale zazwyczaj ogląda przechodząc z pokoju do pokoju i akurat są momenty gdzie okładają się pięściami. I niestety to wygląda nie prawdziwie i już ma pogląd wyrobiony na temat wrestlingu.

Przecież zawodnicy poświęcają dużo zdrowia i niestety niektórych rzeczy nie da się udać.

Kilka przykładów:

Kopniak Ortona w głowę na prezesie WWE

Batista Bomb np. gdy został wykonany na Cenie na schody. Mata ringu co prawda sprężynuje, ale nie na tyle żeby przyjąć całą się uderzenia plecami.

Kill Switch - to znaczy jeżeli wyjdzie, tzn. jeżeli zawodnik trafi bezpośrednio czołem o matę.

Wrzucenie Ceny do reflektora przez Big Show`a na Backlash

Uderzenia kijem kendo wykonane na Shaemusie na Extreme Rules.

Na razie tyle jak coś to będę dopisywał kolejne :happy:

I jak mówię nie można krytykować w czambuł tego, że to wszystko jest udawane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oglądania walk: czy w Polsce jest dostępny jakiś kanał który nie ma takiego poślizgu jak extreme sports channel i nie emituje reklam co 10min. Oglądanie walk na YouTubie to nie to samo co w tv.

Zła wieść. Nowym mistrzem WWE będzie Sheamus.

Dobra wieść.Nowym mistrzem wagi ciężkiej będzie Ray Mysterio.

Dla mnie to obie te wiadomości są złe z całej czwórki właśnie Sheamusa nie chciałem widzieć z pasem WWE. Szkoda że Undertaker został kontuzjowany i nie mógł walczyć o tytuł. Co do Ray'a to trochę zabawne że on a nie jakiś "olbrzym" zdobył ten pas(ale podobało mi się to co zrobił CM Punk'owi na over the limit :smile: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy widzieliście nowy plakat WWE Summerslam?

200px-SummerSlam_(2010).jpg

Co o nim sądzicie - mi on gra [ w szczególności po badziewnym Money in the Bank ].

Sheamus mistrzem - spoko. Lubie każdego [nawet Miza i CM punka] aby tylko nie był nim John Cena.

Rey Mysterio nowym mistrzem WHC? Pas cięższy od niego.

[słyszałem pewne pogłoski że ma wrócić pas cruserweight do WWE - ktoś coś wie? ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Summerslam obejrzę raczej tylko Casket Match.

Doskias jeśli uważasz, że tamto było bolesne to obejrzyj urywki walki z Tournament Of Death 2 "sick" Nick Mondo vs. Zanding adres.

Co sądzicie o wczorajszym Impactie? Dość ciekawą walkę zrobili MCMG i Ink Inc. oraz Brian Kendrick z Desmondem Wolfem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskias jeśli uważasz, że tamto było bolesne to obejrzyj urywki walki z Tournament Of Death 2 "sick" Nick Mondo vs. Zanding

Chyba nie bardzo uważnie czytałeś w jakim kontekście pisałem o tych wydarzeniach.

Nie dla porównywania WWE z innymi organizacjami tylko dla osób, które wiedzą najlepiej i twierdzą, że oni się tam głaskają i nic sobie nie robią.

Poza tym nie ogladam innych federacji, ponieważ nie mam tak szybkiego netu, żeby ściągać gale, a WWE jest teraz szeroko dostępne w TV i mnie to wystarczy.

A ja wolę, żeby nie było takiego total hardcoru, bo chciałbym oglądać tych zawodników jak najdłużej, a nie żeby się w jednym tygodniu tak pobili, a potem kilka miesięcy leczyć kontuzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@negatyv

Impact w porządku. Ostatnie były lepsze. Szkoda, że Heyman raczej nie dołączy do TNA, więc feud TNA vs ECW Originals na pewno na tym straci, no i Heyman na pewno podniósłby poziom feudów. Liczę jednak, że dojdzie z TNA do porozumienia. Najbardziej jednak mnie ciekawi kiedy to wszystko się rozwinie i w jaki sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...