Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Fallout 2, Skynet nie chce używać żadnej broni

Polecane posty

Jak w opisie. Gram w tą gierkę już naprawdę wiele lat i nigdy, powtarzam NIGDY nie udało mi się zmusić/skłonić/cokolwiek robota Skynet do używania jakiejkolwiek broni. Po uruchomieniu (z najlepszym, cybernetycznym mózgiem) wkładam mu do ekwipunku różne karabiny (w tym także takie, jakie noszą inni przedstawiciele jego modelu z którymi musimy walczyć) i każę mu je używać - bez skutku. Ciągle w rubryce 'broń' jest <brak>. W trakcie walki nie wyjmuje żadnej broni.

Kiedyś czytałem, że trzeba zamontować mu broń przed uruchomieniem. Wszystko pięknie, ale nie da się tego zrobić. Gdy próbuję 'użyć' na nim broni, to wyskakuje komunikat 'to do niczego nie prowadzi'. Gdy próbowałem mu 'podrzucić' broń za pomocą kradzieży, to... po prostu nie dało się tego zrobić.

Więc co mam zrobić żeby ten durny robot w końcu wyjął jakąkolwiek broń, jaką mu dam? Dodam że wszystkie opcje dialogowe też wypróbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno w nią nie grałem, ale z tego co pamiętam, u mnie Skynet po uruchomieniu z najlepszym mózgiem i pogadaniu z nim na temat obsługiwanych broni nie miał żadnych problemów z używaniem Assault Rifle (jeśli nie mam sklerozy była to jedyna broń w jaką można było wyposażyć robota).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cholernie dziwne. U mnie Skynet jak nic używał Snajperki, Gaussa, strzelby i innych broni mających animację karabinu. I to używał bardzo sprawnie.

Kiedyś czytałem, że trzeba zamontować mu broń przed uruchomieniem.

Bullcrap. Nigdy tego nie robiłem. Wkładałem mu przez barter, potem klikałem use best weapon czy jak się ten przycisk nazywał. Jak nie tak, to steal->danie broni, po czym również use best weapon. Jak nie pomaga, zajrzeć do ustawień si (tam gdzie jest uciekanie, leczenie itd.), ustawić żeby brał broń ranged i znów use best weapon. Coś musi w końcu zadziałać. Jak to nic nie pomoże to i tak zostaw mu broń, może po prostu sam ją wyciągnie na początku walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. Próbowałem wszystkiego, o czym wspomniałeś na długo przed założeniem tego tematu. Z poczekaniem aż wyjmie broń w czasie walki włącznie. Ostatnio zginął, bo dzieci Wrightów rzucały w niego kamieniami, a on stał jak kołek.

Zaczynam dochodzic do wniosku, że to chyba jakiś bug polskiej wersji językowej, bo miałem dwa egzemplarze tej wersji (jeden z klasyki, drugi z sagi) i w obu ten sam problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...