Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Granie online jest o tyle bezpieczniejsze, że w przypadku np. uszkodzenia dysku nie stracisz konta i osiągnięć bo będą zachowane w usłudze xbox live. Do XBL możesz się spokojnie podłączyć już teraz, Microsoft nic z tym nie robi i pozwala spokojni grać online (nieoficjalnie oczywiście), pod warunkiem, że zarejestrujesz się na GB/US itd.

Ja się zarejestowałem, a w czasie gry w Gears of War nie mogę się zalogować, bo "wykrywają to". :(

Ja jednak się zdecydowałem na Xbox 360, bo ma tańsze gry niż PS3 i będzie Natal. Konsolę kupię przed Bożym Narodzeniem, albo Gwiazdor "mi przyniesie".:D

Głównie przez Natala... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze mozna instalowac gry na twardym dysku konsoli. Czy po podlaczeniu jej do komputera lub wlozeniu pendriva bedzie mozna nagrywac gry? Czy niezbedny jest do tego dysk konsoli? Czy dlugie granie na plycie bedzie decydowalo o awaryjnosci konsoli? Czy sa jakies wady gry z plyta w napedzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest zainstalowana na dysku to płyta się nie niszczy i konsola ciszej chodzi, warto mieć dysk chociaż 60Gb, bo 20Gb to stanowczo za mało. Jak się włoży pendrive i go sformatujesz z menu konsoli to można na nim instalować gry i zapisywać savy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, może trochę głupie się wydawać, ale na serio nie wiem.

Czy jeśli podpięłoby się internet do konsoli z komputera (Poprzez switch) to wtedy miałbym na konsoli internet za darmo czy musiałbym nadal zapłacić ten abonament, by moc korzystać z internetu na xboxie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Arab

Internet w x0 jest ZA DARMO, ale usługa gry multi z innymi jest płatna ;) Niestety Twój sposób nie zadziała na "płatność".

@ kurczakt

Jeśli jest to pad USB to powinien działać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz, o ile iksboks nie jest zamknięty w jakiejś ciasnej szafie, czyli ma dopływ powietrza. Oczywiście na starszych wersjach sesje po 8 godzin nie są zalecane(dla gracza też nie), ale to jest taki urządzonko co może się przegrzać przy włączaniu, a po 8 godzinach ciągłego grania działać.

@alexiej - Działają tylko te które mają zezwolenie M$, a jest ich mało, więc ten na 99,9% nie zadziała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero teraz kupujesz nówkę to nie masz o co się martwić. :)

Chociaż pamiętaj że to Xbox i nie wiadomo co mu może odwalić ;) Choć nie powinno być już problemów, a swojego kupiłem w luty zeszłego roku i na razie tylko raz był w serwisie za względu na napęd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swojego mam od ... stycznia lub lutego, ale żadnych problemów z nim nie mam. Jest to spowodowane głównie tym, że za jednym razem gram na nim po 2-3 godziny, czasem po 4 h i nawet jak sie zdarzy ze jest 6 godzin to wogole nie jest przegrzany, a jest chłodny ;p Nic tu nie kłamie, na serio mówie jest chłodny i w ogóle ciepła nie czuć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R

Gra ktoś z was na Xie podpiętym do monitora CRT przez VGA na kablach Microsoftu? Jak grafika? Mam taki monitor 21' DELL a na telewizor narazie nie chcę wydawać kasy.

I jeszcze jedno pytanko, używa ktoś z was tego fotela multimedialnego do X'a? dobra sprawa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R
Jakość jakaś fenomenalna nie będzie, ale grać się da ;)

Pewnie w szczególności przez to, że nie ma HD?

Muszę przyznać że Twoje słowa: "ale grać się da" trochę mnie załamały, nie przypuszczałem że będzie aż tak kiepsko na monitorze. W takim razie mam dylemat czy w ogóle kupować X'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, temat o monitorach był wałkowany tylokrotnie, że aż zbiera mi się na wymioty. Nie wiem jaką rozdzielczość ma ten monitor (ma 21", rozdzielczość będzie wysoka), ale jeżeli obraz komputerowy wyświetla poprawnie i ładnie to obraz na xboxie będzie równie ładny i dobry. I żadne "ale grać się da" nie wchodzi tutaj w grę - deko uboższe HD Ready się kłania, albo nawet pełne. Dla jeszcze lepszego obrazu polecam kabel VGA od BigBen'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę źle napisałem, bo grać można na nim i jakoś źle nie jest, ale na jakieś superhiperduper HD nie masz co liczyć. Jeśli już to lepiej np. zainwestować w monitor z tunerem, bo na monitorze LCD jest o wiele lepiej a masz dodatkowo TV.

Wiem bo sam tak mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...