Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Racja, źle policzyłem ;)

Teoretycznie powinno zadziałać, a teraz jak się próbujesz połączyć to nadal masz ten komunikat?

Jeśli tak to moje pomysły się już skończyły, na stronie Xboxa nic nie ma, chyba pozostaje Ci telefon do M$, chyba że ktoś inny na coś wpadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Twoją ostatnią(chyba) deską ratunku jest próba kontaktu z TP, ale po nich można spodziewać się tego, że też nie będą wiedzieć o co chodzi. Szukałem po necie różnych sposobów aby to uruchomić i nic innego nie znalazłem, niestety, nie potrafię już pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na początku wyskakuje że nie można ppobrac adresu ip z live boxa. I mówią żeby zrestartować go i odczekać 30 s ale to nic nie daje. Potem daje tak, krok wykonany znów test, a potem że ruter lub modem nie przypisuje automatycznie ip i tam mówieą by rącznie skonfigurować czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż w moim mieście znajomy sprzedaje Xboxa 360. Oczywiście kupiłbym wtedy nie przez allegro, pytam czy się opłaca bo slyszałęm ze xboxa premium z karta 20 gb się nie opłaca. To prawda? Drugie pytanie czy na takim tv dałoby się grać- na większy telewizor nie mam za bardzo miejsca ;/ - http://cokupic.pl/produkt/Samsung-CW-25M064N

1. Opisz statystyki, a nie rób reklamę.

2.Nie pisz dwóch takich samych rzeczy w dwóch różnych miejscach. -D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...