Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Falcon to rodzaj płyty głównej montowanej w Xboksie, który był produkowany w 2008 roku, ma zasilacz 175W. Wersje Xboksów z Falconem są tańsze od Jasperów czyli płyt głównych montowanych od połowy 2009 i mających zasilacz 150W. :) Jasper jest oczywiście lepszy od Falcona. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka, za post pod postem, ale mam już konsolę :D W poniedziałek muszę kupić kabelek by go podłączyć pod TV. Nie wiem tylko jaka wersja, Premium czy Core. Data: 2006.04.16 Jeszcze jedno pytanie. Jak sprawdzić czy konsola jest NTSC czy PAL?

Jest jeszcze taki kabelek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki nie było. Mój TV nie ma wejścia na chincze, a rodziców ma :P Kostkę kupię i kabelek i powinno być git.

Suteq, z Twojego wcześniejszego posta wyczytałem, że pendrive można używać jako dysku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHCP. Jeśli Livebox to ma, to ustaw Xowi, żeby pobierał IP automatycznie.

Jeśli Livebox ma wyłączone dhcp, to wpisz w Xboxie IP: 192.168.1.3, brama 192.168.1.1(ew. 10.0.0.3 i 10.0.0.1), maska 255.255.255.0, powinno działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy ten poradnik Ci coś pomoże? :)KLIK

Dokładnie to zdanie :)

Osoby stosujące na routerze statyczne DHCP i przypisujące każdemu podłączonemu urządzeniu IP po adresie fizycznym (tzw. adres MAC) muszą dodać na listę obsługiwanych sprzętów w panelu administracyjnym routera MAC konsoli. Znajdziesz go w ustawieniach sieciowych: System -> Network Settings -> Additional Settings -> Advanced Settings (podany tam ciąg cyfr i liter to adres MAC Twojej konsoli).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...