Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Bez ogródek - fanem Xa nie jestem, ale potrafię go docenić.

Albowiem wiedzcie jedno - X ma najwygodniejszy pad jaki trzymałem w rękach i chyba każdy kto nie ma małych rąk, niezależnie od tego czy ma PS3 czy X360 to powie - ten pad to mistrzostwo. Dziękuję. Dobranoc. To tyle na temat mojej opinii o Xboxie 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w monitorze wejścia HDMI to trzeba będzie kupić kabel VGA. ;) Ja gram na CRT na konsoli i grafika jest IMO cudowna. Na XO byla naprawdę dobra, tylko, że napisy niekiedy były niewyraźne. Ale jak wczoraj zobaczyłem Uncharted1 na CRT to szczeny szukałem pod łóżkiem. Więc nie jest tak źle. ;) Ale imo warto zaiwestować w monitor 22/24 FullHD. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wreszcie udało mi się podłączyć internet do Xboxa. :) Teraz mogę się cieszyć grą online i ściąganiem dem. Mam tylko jedno pytanie, czy to że jak narazie nie wpisałem danych dotyczących mojego adresu zamieszkania coś zmieni? Ofc nieprawdziwych jak coś. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo raczej nie zamierzam. Przynajmniej nie muszę się bawić we wpisywanie adresu do myjni samochodowej w Waszyngtonie. ;] Dzięki za info. Jak coś to mogę mieć jeszcze jakieś pytania w przyszłości. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem bardzo ciekawy co M$ powie na E3 o xbox Live! w Polsce. Jak sądzicie są jakieś szanse na to, że wprowadzą go na wakacje ? Myślę, że oznajmią łaskawie pojawienie się Live na święta, ale to już będzie szczyt chamstwa ze strony M$. Z niecierpliwością czekam na wasze opinie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzą że natal wyjdzie na całym świecie ( w tym w polsce, konkretnie nas przecież nie wymienią) Live jak nie ma tak nie będzie. Pisałem już kiedyś że na ogólnoświatowych targach Microsoft nie będzie zaprzątać uwagi graczy z poważnych rynków jakimś "polskim lajfem" ocb, pomyślał by amerykanin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Posiadamy w domu komputer ( ja ) i laptop ( siostra ) z jednym routerem , umieszczonym w pokoju siostry . Ja posiadam TP LINK TL-WN721N , który wpinam przez USB do komputera i posiadam internet na komputerku ;) . Mam pytanko : Czy jeśli kupiłbym konsolkę , to gdybym wpiął odbiornik do xboxa , to miałbym internet ? Jeśli nie , to jaki mam inny sposób na podłączenie do internetu ? Oczywiście odpada przeniesienie konsoli do siostry .... ;)

Pozdrawiam

~EzioPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby działało.

W zasadzie to jestem pewien że nie zadziała, bo gdyby można było użyć dowolnego adaptera, to nikt nie kupiłby tego od M$. Kup sobie kawał skrętki, włącz udar w wiertarce i pociągnij kabel do konsoli;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo mam już ostatnie mega głupie pytanie. Już za tydzień kupuje Xboxa 360 elite. Chodziłem po róznych sklepach i postanowiłem kupić w euro agd z grą forza motorsport 3 i halo 3 odst. I czemu ten zestaw co ja kupuje jest tańszy od zestawu z głupią grą pure i lego batman. Czy czegoś nie ma w tym zestawie co jak kupuje? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...