Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Ja mam takie pytanko troche noobowskie :D troche moze nie zwiazane z tematem. Mianowicie porysowal mi sie cod6 w napedzie najprawdopodobniej wypadl czy cos (czy to wogole mozliwe?) i teraz mi nie chodzi. Sprawdzalem na konsoli u kolegi- to samo. Nie posiadam paragonu ani faktury po zakupie i troche nie wiem jak mam sie zabrac za reklamacje bez tych potrzebnych rzeczy. Pomozecie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie inne konto, więc będziesz musiał je robić od nowa.

:nonono:

Wystarczy, że podłączysz Xboxa do internetu i klikniesz "Dołącz do usługi Xbox Live" w Xboxie. Ja tak miałem, gwarantuję skuteczność w 100%. Wszystkie achievementy zostaną, bo to będzie to samo konto, tylko z Livem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ile są region free.

Ja niedługo zakupuję nową elitkę za 889zł nówkę. ^^ I mam pytanie bo dzięki Tranfer Kitowi ponoć można przeżucić całą zawartość z jednego dysku od XO na drugi. I teraz jak to zrobić? Drugie pytanie to czy to prawda, że Tranfer Kit przysługuje od MS za darmo do każdego zakupionego dysku? Czyli, mam dysk dzwonię do MS i oni muszą mi przysłać tego Tranfer Kita? Z góry dzięki za odpowiedzi. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda. Jeden transfer kit dla każdej konsoli. Podłączasz go z tyłu konsoli, przyczepiasz dysk i wkładasz do konsoli płytkę.

Z tym dzwonieniem nie wiem jak jest (wydawało mi się, że można dzwonić w tej sprawie tylko w USA i Kanadzie), ja formularzy wydrukowałem i wysłałem pod wskazany adres, w Anglii niestety.

PO CHWILI:

I tak o to spytacie, więc TUTAJ daję gotowy formularz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu podłączam? A konkretnie gdzie? ;> Do usb z tyłu czy jak? Wsadzam płytkę i co dalej? Sam się robi? ;>

Co do tego dzwonienia, gdyby to działało w PL to bym zadzwonił, a jak nie to 50zł w plecy za TK. Może ktoś ma pożyczyć? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, planuję w ciągu kilku dni kupić Xboxa. Wybrałem Arcade bo jest teraz w euro za 699zł , a jeśli będę potrzebował więcej pamięci to kupię jeszcze dysk na allegro za około 60 zł. Mam kilka pytań odnośnie Xboxa ponieważ nie znam się na tym zbytnio. :icon_question:

1. Czy Arcade różni się czymś od Premium poza tymi 60 gb? Jakieś inne istotne parametry czy cos?

2. Czy na dość dużym telewizorze (Sony 37 cali) grafika będzie się różnić od tej na mniejszych ekranach? Chodzi mi o to czy np nie będzie gorsza przez to że będzie widać więcej szczegółów a tym samym niedoróbek.

3. Czy Xbox odtwarza filmy na DVD, płyty z muzyką, zdjęciami?

4. Do czego najbardziej się przydaje to dodatkowe 60gb lub 120 gb?

5. Czy M$ banuje na podstawie wykrycia nieoryginalnej gry czy przerobionej konsoli? Tzn czy na przerobionej konsoli będe mógł grać bez problemów w oryginalną grę przez neta?

6. Co według was warto dokupić od razu po kupieniu xboxa? jakieś dodatkowe rzeczy typu kable

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę, z góry dzięki :icon_smile:

Ad. 5 - w każdym razie my wystawiamy ostrzeżenia za takie pytania - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszła aktualizacja, dzięki której X360 w końcu będzie naprawdę obsługiwać pendrivy. Co prawda istnieje limit, że mamy tylko 16GB(z tego co pamiętam), a jeżeli nasze urządzenie ma większą pojemność to "nadmiar" po prostu nie będzie wykrywany or something like that. No, ale teraz już nie będzie problemów z przenoszeniem savów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy kabel rj45 Ethernet będzie pasował do Xboxa? Nie chcę wydawać 300zł za jakiś odbiornik WiFi.

2.Ten kabel ma być krosowany czy jakiś inny?

3.Jakie jest prawdopodobieństwo, że zostanę zbanowany za posiadanie LIVE w innym kraju oraz czy potem po wprowadzeniu LIVE do Polski uzyskam możliwość zmiany regionu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krosowany nie był przypadkiem potrzebny przy podłączeniu X360 bezpośrednio do PC?

Skoro już w temacie to prosiłbym o pomoc. Chciałem podłączyć mojego PC z X'em. Bezpośrednie połączenie w ogóle nie działa(może to właśnie wina kabla). Przez router mam taką sytuację, że łączy się z siecią i próbuje wykryć komputer lecz na liście żadnego nie ma. Mam tylko napis "Brak komputerów PC na liście". Jakie jest rozwiązanie tej sytuacji? Mam WMP11 i ustawione udostępnianie mediów jest włączone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...