Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Hejka takie pytanie czysto teoretyczne - czy ma ktoś z Was kartę pamięci do x360? Kupiłem dziś nowy dysk 60gb i zapomniałem, że mam sejwy na starym wgrane a nie mam karty ;)

W takich wypadkach zamawia się Data Migration Kit (formularz jest gdzieś w czeluściach strony M$), którym kopiujesz save'y z jednego dysku na drugi. Jest darmowy, jedyny kosz to wysłanie listu do Anglii.

A to prawda że jak się nie zarejestruję konsoli to wtedy nie uzyska się gwarancji ?

Nie, gwarancja obowiązuje automatycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić wersję Xboxa? Dziś może, będzie dzwoniła babcia i powiem jej to może jakoś sprawdzi.

Jak ma oryginalne pudełko, to najlepiej aby z pudełka odczytała, jest tam informacja. Jeśli to nowy to powinien być albo Elite albo Arcade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała konsola, biała tacka, brak dysku (górna część konsoli, taka "szufladka" to dysk), zasilacz ma napięcie 203W. Ciężko odróżnić od Arcade z wyglądu, trzeba zerkać na zasilacz i naklejki z tyłu konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę z takim pytaniem. Słyszałem ostatnio gdzieś, że ma wyjść nowa wersja Xboxa. Przymierzam się do zakupu tej konsoli w dość niedługim czasie. Chciałem więc zapytać, czy to prawda, że planowana jest nowa wersja, bo chcę się upewnić, czy poczekać czy mogę spokojnie kupić Elite. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie są to tylko niepotwierdzone plotki, jeśli to prawda to pewnie coś będzie wiadomo po najbliższym E3. Na twoim miejscu kupił bym sobie Elitkę już teraz, nie mam co czekać żeby mieć dostać to samo w nowym opakowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę z takim pytaniem. Słyszałem ostatnio gdzieś, że ma wyjść nowa wersja Xboxa. Przymierzam się do zakupu tej konsoli w dość niedługim czasie. Chciałem więc zapytać, czy to prawda, że planowana jest nowa wersja, bo chcę się upewnić, czy poczekać czy mogę spokojnie kupić Elite.

No niby tą nową konsolą ma być slim. Ja też nie wiem czy czekać, ale chyba poczekam i kupię jak będzie live w Polsce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę z takim pytaniem. Słyszałem ostatnio gdzieś, że ma wyjść nowa wersja Xboxa. Przymierzam się do zakupu tej konsoli w dość niedługim czasie. Chciałem więc zapytać, czy to prawda, że planowana jest nowa wersja, bo chcę się upewnić, czy poczekać czy mogę spokojnie kupić Elite.

No niby tą nową konsolą ma być slim. Ja też nie wiem czy czekać, ale chyba poczekam i kupię jak będzie live w Polsce. :)

Ojć to możesz się nie doczekać bo kto wie co znów MS wymyślił dla polskich graczy na Live :wink::dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...