Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Mam dwie sprawy/problemy.

1.Akumulatroki do padów.Mam Xboxa elite z czarnym padem.I czy białe (te tańsze) akumulatorki do padów będą mi pasować?

2.Kiedy gram w ME 2 ,często mam widoczne ząbkowate krawędzie.Więc czy to wina gry czy wyświetlacza (akurat w moim wypadku monitora?W innych grach czy to Pctowcyh czy Xboxowych też wdac ząbki ale nie tak bardzo jak właśnie w ME 2 na Xboxie 360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dopłać do x360 - ps2 nie jest już standardem. Fakt, że się nadal sprzedaje, ale wpakować kasę w starą technologię to troszkę głupio. PS3 jest zdecydowanie za drogi.

x360 w wersji "Arcade" można nabyć już za 700zł ;)

Ale Arcade jest bardziej awaryjna, nie posiada dysku twardego (płyty szybciej się zużywają, ponieważ nie możemy zapisać gry na twardzielu), występuję RROD, a podobno w Elite został wyeliminowany.

PS3 w dobrej okazji można nabyć za 1000zł np. w MM kiedyś było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja Xbox'a 360 według Microsoftu eliminuje do końca problem z "RRoD". Z tymi porysowanymi płytami również mam rację, ze względu na to iż jest to główna wada konsoli. A instalując ją na dysku twardym (którego arcade nie posiada) możemy w jakimś stopniu pomóc swoim dyskom, wpływając na jej mniejsze zużycie. Może z tytułami na wyłączność na PS3 lekko przesadziłem, choć to już jest kwestia gustu. Niektórzy wolą shottery takie jak Halo, a drudzy slashery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że elite = arcade z dyskiem o innym kolorze obudowy. M$ mówiąc o najnowszej wersji konsoli miał na myśli procesy technologiczne w jakich zostały wykonane GPU & CPU. Co do dysku, to powtarzam po raz kolejny, że właściwie gó*no prawda. Moje płyty są jak lustra, nawet ME (20 h) & GTA 4 (+60).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa te zużywanie płyt to niezły kit. Kiedyś był nawet mit, że X360 rysował płyty. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale raczej tyle co nic ;P Swoją drogą mam kumpla, który kupił Fifę 10 na PS3 i przez jakieś pół roku nie wyjmował jej z napędu (no może 2-3 razy wprost do pudełka). Efekt? Płyta cały czas wygląda jak nowa. Dodam, że grał praktycznie codziennie, średnio po 2-3 godziny. Co prawda mowa tu o PS3, ale pozwala to na obalenie mitu o zużywaniu się płyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Check

Zgadzam się z Kagexem.M$ chodziło o nową płytę główną tzw. Jasper,która zawiera m.in. nowe radiatory nowe pasty termoprzewodzące,żre mniej prądu niż poprzednie płyty główne, a poza tym (za jakieś 125 zł chyba) kupisz sobie dysk 20 GB(headseta też,ale za jaką cenę to nie wiem...)

A rysowanie płyty to mit(choć czasami czy często widać taką mocną rysę,która jest ustawiona "fabrycznie" tzn. od narodzin egzemplarza gry,ale nie należy się tą ryską przejmować bo ona sprawia,że te SIDIKlony i inne Nera odczytują tą płytę jako uszkodzoną.A wszystko po to,żeby nie kopiowano zawartości płyty na inną czy tam na dysk).

Więc Elite to nic innego,jak Arcade,tylko że pad,konsola i chyba pilot są czarne + mają ten headset i dysk 120 GB + hity z pokroju ME2,GTA4 + 2 dodatki(The Ballad of Gay Tony i The Lost And Damned).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeneQr - pierwszy xbox był chyba najmniej awaryjną konsolą w historii, mógł ci spaść zw schodów i działać dalej. Tylko X0 miał początkowo problemy ze względu na próbę wypuszczenia jak najszybciej tej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dives no w sumie masz racje z tym Xbox-em bo wiem że był najszybciej z obecnej generacji na rynku, i to najprawdopodobniej wywołało spore problemy. A to że pierwszy Xbox był taki wytrzymały to zasługa tego że ukazał się chyba dosyć późno na pewno później niż PS2 :wink:

Achh chciałbym móc otworzyć pudło z czrniusieńką (mój ulubiony kolor :wink: ) konsolką i zacząć pykać w Fable II :smile:

@Suteq a czy to jakaś różnica że pamięć jest teraz na płycie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie mam od paru dni xboxa i zastanawiam sie nad jednym, dlaczego swieci sie jedno z czterech swiatelek na konsoli i padzie? Chodzi o to ze pad jest podlaczony? Fable 2 wymiata, juz nie moge sie doczekac F3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli na padzie masz 4 światełka, oznaczają one na którym porcie jest podłączony dany pad, a na konsoli ile padów jest podłączony. Masz podłączonego 1, więc tu i tu świeci się jedna lampka, podłączysz drugiego, na konsoli będą 2 lampki, a na drugim padzie zaświeci się lampka na miejscu nr2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jako iż za miesiąc lub dwa będę miał Xboxa 360. Mam 2 pytania: Czy do grania jest potrzebny dysk twardy i, czy można go dokupić? Czy konsolę można podłączyć do monitora CRT (w wakacje, będzie pewnie wymieniany)?

Od razu zaznaczam, że nie wiem jako to będzie wersja, bo będzie leciała paczka do mnie z USA. Sorka, za takie pytania, ale jestem laikiem w sprawach konsolowych ;)

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...