Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

Nie można spolszczyć, chyba że wyjdzie stosowna łatka na XLive(w co wątpię), to nie blaszak aby się bawić w modyfikację ;)

Tak, mi zawsze buczy, to w klockach normalne, nie masz się czym przejmować, one do cichych nigdy nie należały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro, możesz otrzymać sam Kod do XLive za 117,90 na rok. Nie wiem jak działa taki kod, ale chyba się go po prostu wpisuje. :wink: Napisz na PW to ci podeślę linka.

Co do pytań o Silvera. Na wiki jest doskonały artykuł opisujący XLive. O tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Suteq, zaskoczyłeś mnie tym. Kabel HDMI o jakości nie ustępującej tym z logo M$ czy Sony można bez problemu kupić za 30 złotych. To po prostu jeszcze jeden z produktów na których można nałożyć marżę w wyskości 100% wartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, można kupić i za 15zł tylko jego jakość jest żałosna, bo to no name. Wolę wydać 80zł na kabel markowy Big Bena na przykład i mieć pewność, że będzie działał długo i nie zaskoczy mnie brzydkim obrazem czy zniekształceniami, które na kablu za 15-30zł się zdarzają. :wink: Ja wolę dmuchać na zimne, a wy wedle własnego uznania. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem pomęczyć się z moim kablem i spróbować się 'Livnąć'. Problem wypadł bardzo szybko. Pytanie nr.

1. Czy jest jakiś kabel przedłużający kabel od Xbox Live? Odległość od jedynego routera w moim domu wynosi w linii prostej 2 m. A może dałoby się podłączyć jakieś urządzenie, które odbierałoby 'fale' routera. Jakie macie propozycje?

Jakimś cudem podłączyłem, i zostałem zmuszony do aktualizacji. Teraz, zamiast dawnych 'kart' mam takie kwadraty i możliwość tworzenia 'awatara'.

2. Czy dałoby się wrócić do poprzedniego interfejsu? Nie chcę mi się ponownie tłumaczyć domownikom. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1 - Nada się każdy kabel sieciowy - prosty i scrossowany, znajdziesz w każdym markecie.

ad2 - Nie sądzę żeby dało się zrobić downgrade z NXE do starego menu :| Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że uważam je za dużo wygodniejsze od poprzedniego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś przez internet? Też wydawało mi się że zdrapka jest wykorzystana, ale była zeskanowana w marnej jakości i dopiero po długich a ciężkich udało mi się ją wpisać. Poza tym, jest chyba wyraźna różnica między "błędną" a "wykorzystaną"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie kupic w tym miesiacu Xboxa 360 Elite lub jakas limitowana edycje i teraz mam kilka pytan:

1. Czy oplaca sie kupowac konsole jezeli nie mam internetu ( update itp. )?

2. Lepiej kupic sobie konsole w MM czy raczej na gram.pl?

3. Czy taki TV mi wystarczy http://www.komputronik.pl/index.php/produc...g_LE32B450.html ??

4. Czy w porownaniu cenowo badziej oplaca sie kupic ps3?

Przepraszam za takie pytania i ze nie szukalem odpowiedzi w innych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Opłaca i to bardzo - jak kupisz to odkryjesz jej zalety ;)

2) Ja swoją kupowałem tu KLIK mam od nich 3 a i sklep polecam bo są bardzo słowni i mili ;)

3) Na 100%

4) Zależy. Skoro nie masz neta, to nie masz co się bawić z xboxlive - taniej Ci wyjdzie x360 niż ps3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...