Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latas

Rozwiązany: Problem z MyBB na 000webhost

Polecane posty

W życiu każdego informatyka przychodzi czas, że musi założyć swoje pierwsze forum. Oczywiście nie na jakimś lamerskim phorum.pl czy fora.pl bo tam potrafi każdy. :D Teraz serio: jako host wybrałem stronę 000webhost. Pomimo braku doświadczenia zainstalowałem skrypt MyBB v 1.4.13 i spolszczenie do niego(oczywiście po małych trudach). Przyszedł czas na zmianę skórki(bo to co uważałem za wygląd domyślny było okropne). Gdy już zainstalowałem nową skórkę to zmieniły się tylko niektóre ikonki. Strona mniej więcej wygląda teraz tak:

forump.th.jpg

Szukałem oczywiście problemu na internecie i udało mi się znaleźć posta z rozwiązaniem "jak sie okazalo problemem byloz uzycie bazy ze starego forum po utworzeni nowej wszystko dziala", ale muszę się przyznać, że tak naprawdę nie wiem NIC o tworzeniu forum i nie zrozumiałem co mam zrobić żeby to naprawić. Możecie mi wytłumaczyć co robię źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka możliwość bo przy instalowaniu skórki muszę zaznaczać by ignorowało kompatybilność wersji.

A oto link http://mods.mybboard.net/view/afresh-black

Problem rozwiązany, ale dalej nie wiem co robiłem źle. Usunąłem tamtą stronę, stworzyłem nową wraz z identycznym jak poprzednio MySQL, uploadowałem te same pliki co poprzednio i zaczęło działać. Niestety na razie forum się nie nacieszę bo przez jakiś czas mogę na nie wchodzić tylko ja(sprawdzają czy nie ma nielegalnych treści).

Tak czy siak - temat można już zamknąć(przynajmniej dopóki znowu czegoś nie spartolę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...