Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

A która z postaci ze wszystkich części GTA (naszych bohaterów) najbardziej pasowała wam do klimatu gry? Moim zdaniem najbardziej nasz koleżka Niko z IV i bohater jedynki (zonk), a najmniej to kolo z GTA III i Vice City (chociaż jego długie monologii typu "maybe" powalały na łopatki :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było zdanie Rydera na temat naszej nowej fryzury w jednej z pierwszej misji w San Andreas, w której najpierw musieliśmy się obciąć i coś zjeść.

W ogóle Ryber to był super gość. :P

jestem na 100% pewny ze to tekst cj'a

po misji z okradaniem armii

link

http://pl.youtube.com/results?search_query=robbing+uncle+sam

przewijamy do 8:20

znam te gre na pamięć, koment po nowej fryzurze byl inny

Dokładnie. Misja w armii, konkretnie powrót ;P Tekst mnie rozwalił ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która z postaci ze wszystkich części GTA (naszych bohaterów) najbardziej pasowała wam do klimatu gry? Moim zdaniem najbardziej nasz koleżka Niko z IV i bohater jedynki (zonk), a najmniej to kolo z GTA III i Vice City (chociaż jego długie monologii typu "maybe" powalały na łopatki :)).

oczywiscie ze Claude z "trojeczki" :D kojarzy sie troche z Hitmanem - taki cichy (w sensie ze bez gadania i sprzeciwu robi to co mu kaza) zabojca. ale moze tez dlatego ze to moja ulubiona czesc poki co (za IV wezme sie, jak bede mial porzadny komp i gdy wyjdzie jakis "pacz" poprawiajacy plynnosc) :) ale jak by na to spojrzec bardziej obiektywnym okiem, to kazdy pasuje do "swojej" czesci :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która z postaci ze wszystkich części GTA (naszych bohaterów) najbardziej pasowała wam do klimatu gry? Moim zdaniem najbardziej nasz koleżka Niko z IV i bohater jedynki (zonk), a najmniej to kolo z GTA III i Vice City (chociaż jego długie monologii typu "maybe" powalały na łopatki :)).

Myślę że Tommy Vercetti ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która z postaci ze wszystkich części GTA (naszych bohaterów) najbardziej pasowała wam do klimatu gry? Moim zdaniem najbardziej nasz koleżka Niko z IV i bohater jedynki (zonk), a najmniej to kolo z GTA III i Vice City (chociaż jego długie monologii typu "maybe" powalały na łopatki :)).

Według mnie najbardziej do serii pasował CJ chociaż Niko też pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też najbardziej pasował CJ. Chociaż klimat był inny. W GTA SA można było się częściej pośmiać. więcej rzeczy było do zrobienia. A w IV ?

Żeby w całym LC były 4 sklepy z ubraniami, czego 2 takie same i jeden z używaną rosyjską odzieżą ?!

Misje w SA są również ciekawsze. Bardziej różnorodne

(nie typu jedź do punktu A i zabij all, jak to w zdecydowanej większości ma miejsce w 4)

Mimo tego obie części lubię tak samo. W SA można dużo i więcej, za to w 4 jest mega realizm.

Edytowano przez Owiec_xD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze San Andreas nie ma multiplayera. Po drugie poczekaj z pół roku to w GTA4 też się tłumy pojawią. ;)

Wklep w Googlach 'san andreas multiplayer client' i masz ;) Bardzo fajnie walczy się z grupką znajoych o terytoria (jak w single mode). Wyścigi samochodami też dają radę. Drażniło mnie natomiast w DeathMach jak n00by/lamy/cioty (nie wiem która z podanych wersji jest aktualna) zamiast ganiać po mieście z gunami i strzelać do siebie nawzajem, brali samochód i 'wjeżdżali' na ciebie czekając na fraga. (W GTA SA jak jesteś przygnieciony to hp spada - wiadoma rzecz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GTA San Andreas na PC i na PlayStation 2, i powiem szczerze, że bardziej spodobała mi się wersja na PC...

Przede wszystkim, nienawidzę celowania analogiem.

Zanim zdążę namierzyć przeciwnika, to on mnie już uśmierca. :angry:

Poza tym, grafika wydaje mi się lepsza w wersji na PC.

Bardzo podoba mi się fabuła tej odsłony serii.

Ale powiem tak szczerze, że najbardziej podobało mi się GTA III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś dla mnie sprawdzić we Frapsie ile ma 'klatków' w Vice City?

Ja mam procka AMD ATHLON 62 X2 dual core 5200+ 2GB RAM'u i grafile GeForce 9600GT i Fraps pokazuje mi 30 klatek na sekundę...to w Crysisie na medium mam 40...dziwne to ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GTA San Andreas na PC i na PlayStation 2, i powiem szczerze, że bardziej spodobała mi się wersja na PC...

Przede wszystkim, nienawidzę celowania analogiem.

Zanim zdążę namierzyć przeciwnika, to on mnie już uśmierca. :angry:

Poza tym, grafika wydaje mi się lepsza w wersji na PC.

Bardzo podoba mi się fabuła tej odsłony serii.

Ale powiem tak szczerze, że najbardziej podobało mi się GTA III.

Ja również uważam, że celowanie analogiem jest baaaardzo nie fajne. Popieram, że GTA III jest najlepsze !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą zainstalowałem moda :) Snow Andreas. Fajnie się jeździ, ale co godzinę reset kompa, tak się zawiesza. I będę musiał sejwa starego wrzucić, bo w jednej i tej samej misji też wiesza, ale ctrl+alt+del pomaga. Owszem, grę wyłączam, ale nie trzeba resetować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą zainstalowałem moda :) Snow Andreas. Fajnie się jeździ, ale co godzinę reset kompa, tak się zawiesza. I będę musiał sejwa starego wrzucić, bo w jednej i tej samej misji też wiesza, ale ctrl+alt+del pomaga. Owszem, grę wyłączam, ale nie trzeba resetować.

Chłopie jak ci kompa muli i sypie to po co ryzykujesz że się spieprz*? Jak ci co godzine siada to nie graj z modem( a nuż wirus), po co ryzykować???!!!

Edytowano przez estcil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam San Andreas od 2 lat (z dużą przerwą) i przeszedłem je 32 razy. Gra prosta i zarąbista, najbardziej podobały mi się misje wykonywane za pomocą samolotu i Vigilate za pomocą Huntera, a także misje od The Truth'a. Szkoda, że w GTA 4 nei ma samolotów, bo gdybyd były to latanie było by przyjemniejsze niż w SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda-bardzo fajne jest multi (SAMP ). Grałem,gram i będę cały czas grał. Najlepsze jest oczywiście to,że z kumplami robisz rozwałkę na całe miasto. W 4 się wchodziło do samochodu,jeden prowadził,a trzech strzelało-ale była jazda. Singl też mocny,kilka razy nawet z nudów, go przeszedłem. Nie ma co,San Andreas jest fajną gierką,ale i tak nie dorówna IV :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się GTA San Andreas bardzo podoba.Jeszcze nie mam,ale grałem duzo u kumpla i jestem zachwycony tą grą nadal.A co do najbardziej pasującego bohatera z GTA to wybiorę Nika.Szkoda ze chodzi w dresie...

I mi sie wnim niepodoba jego fryzura. <_< Ale 4 jest moim zdaniem najlepsza i tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W San Andreas pogrywam do dnia dzisiejszego. ;))

Bardzo rozbudowana i niesamowicie grywalna. :) Ścieżka dźwiękowa zawsze w serii GTA stała na wysokim poziomie. Głosu też użyczali gwiazdy, a nie jacyś chłopcy z podwórka. :P

Niewątpliwie jest to świetna produkcja. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas było przełomem to prawda. Ale zacząłem od niej czuć coś z... Simsów. Ta zmiana fryzury, jedzenie, tatuaże. Rozumiem, ze twórcy musieli co nowatorskiego wymyślić ale... Pewnie niesmak pozostaje. Ogólnie bardzo fajna gierka.

Edytowano przez superluksio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...