Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Czym się różni Tommy V. od Tommy A.? Tym, że Mr. V ma około 35 lat, a Mr. A ma około 80 lat (jeżeli liczyć czasy 80 :] ) i na dodatek leży w grobie, a czym się różni CJ? Tym, że jest murzynem i jest młodszy :]. Zresztą tych postaci nie można porównywać jak gry. Mafia i GTA to inne w ogóle gry i jak dla mnie nie można ich porównywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E ludzie puk puk tu nie topic Mafia

To tutaj nie mozna porównac gta i mafi a w topicu o mafii mozna ??

Mafia i GTA to inne w ogóle gry i jak dla mnie nie można ich porównywać.

Nie wiem czy takie inne. Skoro forma gry jest mniejwiecej taka sama to nei widze powodu czemu nie porównywać. SA i Driw3r'a też nie mozna ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "archaiczna" wypowiedź z innego forum

8O 8O 8O

Niedawno wróciłem od kumpla - przez jakąś godzinkę grałem w GTA San Andreas na PS2. Kiedy to na kompa wyjdzie ?. Grafika o niebo lepsza niż w Vice City, a ile Oni to bajerów i dodatków dodali np. możliwosć gry w kasynie, zebranie sobie bandy z ludzi z ulicy czy ... samoloty 8) . W Vice City był wodolot Dodo czy jakoś tak. Tu jest chyba 5 typów samolotów od Cessny do Learjeto podobnego latadła. Oczywiscie można chować podwozie 8O No i lądowanie nawet mi wyszło. Przypadkiem (nie znam tych padów do PS2) nacisnąłem chyba trójkat i......TAK spadochron :D ze schowanym spadochronem można spadać na dwa sposoby - wolny i szybki. A potem tylko trzeba go otworzyć i bezpiecznie wylądować :) Kumpel powiedział, że trzeba było nawet licencje pilota robić, żeby móc latać aerokraftami :)

Maciek

Ląduje się łatwo i przyjemnie. Wkurzyłem się tylko jak zobaczyłem numery pasów startowych :? numery pasów powinny być w przedziale od 01 do 36 , natomiast w GTA SA widziałem (jak się nie mylę) 54 :?

Pozdrawiam,

Maciek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać krótko, warto czekać jak na jakieś objawienie :twisted: .Mój braciak przeszedł San Andreas już dwa razy(jest szczęśliwym posiadaczem PS2). Teraz ma coś 99% ukończenia. I ciągle gra - a to o czymś świadczy. I o ile poprzenie części były grami świetnymi (GTA3,GTA:VC), to SA jest jak tamte dwie razem i jeszcze dużo, dużo więcej. Sam miód wylewa się z telewizora. A wersja na pieca będzie mieć poprawioną grafe (wieksze rozdziałki, lepsze tekstury). That's all homie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie caly temat i wszystkie opinie o tej grze i nasuneło mi się pare uwag.

Rozpoczeły sie dyskuje na temat tego czy gra będzie dobra czy nie, czy bedzie grą roku 205 na PC. Moim zdaniem gra napewno zdobędzie tytuł gry roku i będzie nawet jeszcze lepsza niż na PS2. Specjalnie dla tej gry kupiłem sobie konsole, wydałem na wszystko ponad 1000 zł i nie ząłuję. To najlepsza gra w ją ką gralem w calym moim zyciu, a w gry gram od roku 1985. Daje mnóstwo zabawy i radości smile_prosty.gif oraz powoduje, że chce się jej poświęcać cały wolny czas.

smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikczemny stolcu : zdarzyło Ci się kiedyś żeby gra na PS2 nie chodziła ? Albo chociarz się zacinała ? Spróbuj kupić troche RAM-u do PS2 ? Da się - nie. Więc gry na konsole tak są tworzone że i tak będą chodzić ! A np. DRIV3R na PS2 chodzi pięknie a na kompie (wieeelu ludzi) już gorzej więc nie mów że jak chodzi na PS2 to na kompie też bo to są dwie osobne rzeczy ! A co do GTA:SA też myśle że to będzie świetna gra napewno będzie jedwabiście dopracowana i nie przeżyje takiego zawiedzenia jak przy DRIV3R-e na któego czekałem pół roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może jakiego kompa trzeba będzie mieć żeby GTA:SA ładnie chodziło ?

Pare stron wczesniej w tym topicu zostały podany wymagania sprzetowe do SA :]

To tutaj nie mozna porównac gta i mafi a w topicu o mafii mozna ??

Ale tutaj trzeba porownywac na korzysc GTA, a w topicu o Mafii na korzysc Mafii :wink: (joke)

Co do moich zyczen dot. SA to chciałbym zeby był jakis w miare normalny save. Fakt robienia save'u po misji niby dodaje adrenalinki, bo do konca nie mozna byc pewnym swego, ale nieraz naprawde mozna sie poirytowac jak gra sie w tą samą misje ktorys tam raz i za kazdym razem z dojazdem i załatwianiem innych, łatwych, ale czasochłonnych rzeczy.

Przypuszczam jednak ze sprawa zapisu gry bedzie rozwiązana tak samo jak we wczesniejszych czesciach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklad z działaniem gry na PS2 miał mi posłużyć tylko do tego zeby udowodnić, że mimo iz gra ma ogromny obszar to wcale aż tak dużo ramu to nie zeżre bo i tak do pamieci jest ladowane tylko to co akurat potrzebne i z wyprzedeniem, a nie caly obszar dostepny w grze. Jesli tego nie zauwazyłeś lub nie zrozumiałeś to już twój problem. Nie było moim celem ocenianie i porównywanie działania gier na różnych platformach, to ty to zrobileś...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA:SA będzie "zapewne" świetną grą . dlaczego "zapewne" :?:

ja i mój kumpel czekamy na nią z utęsknieniem . wiecie: gangi ,babki, gadżety, ludzie, tereny, jednym słowem GTA. lecz mój wspomniany kumpel ma na temat tej gry jakąś obsesje bo jak mu powiedziałem (żartowałem ale był ubaw :P ) że nie wyjdzie na PC to on mi wyjechał że kupuje PS2 (on NIE żartował :? ). Ale nie do tego zmierzam . JEŻELI PRZYPADKOWO może się w tą grę wdać "syndrom spider-mana 2" to co :?: Musimy być i na to przygotowani (nie bijcie :x )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wymagania SA:

Wymagania minimalne

System: Windows 98/2000/ME/XP

Procesor: Pentium PIII 1000 MHz Processor / AMD Athlon

Karta graficzna: NVIDIA GeForce™ / ATI Radeon™ 7000 lub lepszy

Dvd-Rom:x4 lub lepszy

RAM: 256 MB RAM

Wymagania rekomendowane

System: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz / Athlon 2200

Karta graficzna: Geforce FX 5700 / Radeon 9600 lub lepszy

CD-ROM:DVD Rom 16x

RAM: 512 MB RAM

Aha pisałem tylko szybkość dvd-romów bo gra wyjdzie tylko pod czytnikiem dvd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem :lol: Ale jak przeczytałem wasze wypowiedzi, to tak sie podjarałem i do razu zacząłem zbierać fundusze na tą SA.

Co do kolejnych części Gta to ja proponował bym któreś z polskiech miast :D ... Dlaczego ano dlatego że w Polsce jest podobnie jak w tej grze... no może poza tym ze nie wszyscy noszą broń przy sobie ale jest czasami niebezpiecznie. Wyobrażcie sobie gre w której pomykacie po jakimś blokowisku w jakimś durzym mieście i nagle napada was grupa blokersów i masz do wyboru dwie drogi albo uciekac na komisariat albo bić sie samemu:

Rozw 1 na komisariacie nie zawsze ci mogą pomóc, może być tak ze każą ci wyjśc z komisariatu tam gdzie czekją oprawcy albo może wyjśc z tobą policjant którego pobiją i nic to nie da.

Rozw 2 Jeżeli bedziesz sie bił to jezeli złamiesz komuś ręke albo nogę to on pozywa cie do sądu mimo tego że to on cie zaatakował to ty idziesz do więzienia.

To tylko moje fantazję ale był by fajny klimacik :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ta polska premiera? 6.06?

Przyglądając sie wymaganiom musze powiedzieć, że nawet niskie.

Wzrosł tylko popyt na megaherce i DvD.

Co do zalecanych to całkiem niezłe walnęli :) szczególnie na procka i DVD (po co im 16x?)

Zobaczymy jak to będzie i ciesze sie ze będzie na DVD to przynajmniej część nie ma nagrywarki DVD to sobie nie pogra a w oryginalne będą grać tylko uczciwi ludzie :)

Chociaz coraz więcej osób ma DVD-RW ale zawsze jakis tam procent mniej sobie nie pogra :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście posiadam już DVD-roma (16x) więc GTA San Andreas będe mi spokojnie działać na moim czytniku ;). Atlon 1600+ jak się dowiedziałem powinien wystarczyć, ale te 3.6GB :shock: , rany niech ten głupi dysk 200GB zacznie mi działać, bo będe musiał się pożegnać z połową gier z dysku :(. A tak na marginesie, gierke już zamówiłem pewnym sklepie, który to już przyjmował zamówienia w lutym chyba :) (no przyjmuje wciąż) i jak narazie pozostało nam jeszcze 46 dni! :D Mam nadzieje, że paczkę dostanę zaraz po premierze (czyli 10 czerwca Paweł_J a nie 6), bo normalnie już nie wyrobie :]. Ale wpierw z nauką się uporam by czekać na grę bez stresów :). Och już tyle mam planów co pierwsze zrobie w grze :twisted: . Między innymi, to spasze się tam jak najbardziej się da, potem ukradnę rowerek (damkę najlepiej) i zacznę uciekać przed policją/wojskiem :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mogli to podajcie (Osioł -> jaki to sklep?) adres bo chyba tez sobie zamówie.

W koncu nowy sprzęcik nabyłem (monster :twisted: 1GB ram, 200GB HDD - Osioł jakbys zgadł :), DVD-RW DL, 6600GT resztą sie nie bede chwalił bo w kompleksy powpadacie :P) wiec będe sie zagrywał.

Chyba sobie zamówie bo taką chętkę mam nawet nie wiecie.

Tylko jak najtaniej bo szkoda mi kasy troche.

Tak wiec jak mozecie to podajcie jakis najtańszy sklep bo ja sie w tym niezbyt dobrze orientuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zacząłem zbierać kasę ale nie wiem czy ude mi sie uzbierać odpowiedniąsumę do premiery jeżeli tak to zamówię ją z internetu a jezeli nie to kupie normalnie w sklepie!!

To jest adres prosto do strony z SA w sklepie ULTIMA wg mnie jest to najlepszy sklep w sieci!!:

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?ba=rem&id=2581

EDIT: Jest juz jest oficjalna strona SA na PC oto adres:

http://www.rockstargames.com/sanandreas/pc/

a i są tam w końcu potwierdzone wymagania na pc!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA : SA, jeżeli doda coś więcej niż w VC, zasługuje na gre 2005 roku. VC było tak genialne ( 10 w CDA ;) ), że grałem w nie 4 razy z rzędu, za każdym razem przechodząc z inną bronią ( np. m16, potem uziak, następnie pistolet, finish na baseball'u ). Za każdym razem grało mi sie równie przyjemnie. SA, o ile sie nie mylę, doda kilka smaczków np. rowerek, fat & stick :) itd. Zapowiada się naprawdę wspaniała gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA : SA, jeżeli doda coś więcej niż w VC, zasługuje na gre 2005 roku. VC było tak genialne ( 10 w CDA ;) ), że grałem w nie 4 razy z rzędu, za każdym razem przechodząc z inną bronią ( np. m16, potem uziak, następnie pistolet, finish na baseball'u ). Za każdym razem grało mi sie równie przyjemnie. SA, o ile sie nie mylę, doda kilka smaczków np. rowerek, fat & stick :) itd. Zapowiada się naprawdę wspaniała gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz "jeżeli doda coś więcej"...

Przeciez wiadomo, że już dodalo i to całkiem sporo. I nie mam tutaj na myśli jakichś takich małych bajerków jak rowery, samoloty czy możliwość chodzenia na randki. Przede wszystkim ta gra posiada fabułę z prawdziwego zdarzenia pozwalającą na pełne wczucie się w świat gry i utozsamienie sie z głównym bohaterem. Także postacie występujące w grze są dużo bardziej wyraziste niż w poprzednich częściach. Poza tym GTA SA daje dużo większa przyjemność z samej rozgrywki, samo poznawanie gry trwa dużo dłużej, przez co jest jeszcze więcej dobrej zabawy niż w Vice Ciy.

Jak dla mnie to murowany tytuł gry roku 2005 na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem sobie fajny filmik z www.gta.imro.pl/index.php?page=download&katid=4&gameid=4&fileid=8

Pokazuje on możliwości SA takie o których nie czytałem w żadnych recenzjach po jego obejrzeniu jeszcze bardziej nie moge sie doczekać premiery!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...