Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Elven Blade--> To co Ty wypisales to wszyscy zacieci fani GTA San Andreas wiedzieli juz od pazdziernika-listopada :wink:

Wszystkim co chca wiedziec czego sie spodziewac po San Andreas polecam strony:

www.gta.pl

www.gtareview.com

www.gtapoland.prv.pl

www.gtastreet.com

Elven i reszta--> Osiol prosil przeciez zeby nie podawac szczegolow dotyczacych San Anreas, no chlopaki :wink:

Z ostatnich nowinek podam, uwaga, uwaga, wymagania GTA San Andreas na peceta!

Wymagania minimalne

System: Windows 98/2000/ME/XP

Procesor: Pentium PIII 800 MHz Processor / AMD Athlon

Karta graficzna: NVIDIA GeForce™ / ATI Radeon™ 7000 lub lepszy

CD-ROM: 4X lub szybszy

RAM: 256 MB RAM

Wymagania rekomendowane

System: Windows XP

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz / Athlon 2200

Karta graficzna: Geforce FX 5700 / Radeon 9600 lub lepszy

CD-ROM: CDRom 52x / DVD Rom 16x

RAM: 512 MB RAM

Wymagania podane przez Take 2 sa tylko przypuszczalne i nie nalezy traktowac ich powaznie, czyt. sa z deczka przesadzone.

News pochodzi w GTA Review

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elven i reszta--> Osiol prosil przeciez zeby nie podawac szczegolow dotyczacych San Anreas, no chlopaki :wink:

Dzięki przyjacielu ;) za zwrócenie im uwagi :).

A co do wymagań, właśnie obejrzałem GTAsite.pl i tam także podali identyczne wymagania. Cóż do premiery gry mój komp i tak będzie miał upgrade :) (zmieniona płyta główna będzie i lebszy procek ;) ). A tak, to spełniam jak narazie wymagania minimalne :). Trzeba czekać oj...trzeba czekać :). Już nawet mnie proroczne sny z San Andreas biorą :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przyjacielu Wink za zwrócenie im uwagi Smile

Zaden problem, polecam sie na przyszlosc :wink:

Co do wymagan San Andreas to moj komp tez co najwyzej spelnia wymagania minimalne akurat na styk :wink:

Do premiery jeszcze duzo czasu, wiec zapewne mozemy liczyc na nieznaczne (a moze i calkiem duze?) dopieszczenie silnika na ktorym nowa odslona GTA bedzie smigac.

Ehh kiedy bede mial zaszczyt rozpedzic scigacza NRG-500 na kretych uliczkach San Fierro, no kiedy... :wink:

BTW. Na GTA Review (www.gtareview.com) wyczytalem pare dni temu, jakoby nowa odslona GTA dziala sie w Tokio. Niestety na gre bedziemy musieli poczekac conajmniej do 2007 roku, gdyz w zalozeniu powstaje na konsole nowej generacji :(

Ponizej cytuje tresc newsa:

Spekulacje nt. kolejnych części Grand Theft Auto nigdy się nie kończą i powoli stają się legendą. Czasem samo plotkowanie sprawia ogromną przyjemność. Ciekawą rzecz wywnioskował Wu Zi Mu - 182 z GTAForums. W pierwszej cutscence w San Andreas na lonisku gdy CJ podnosi bagaże widać tablice z rozkładem lotów (tą samą tablice widać również na trailerze, screen poniżej). Co jest w tym takiego niezwykłego ? A no to, że przedstawia miasta wykreowane przez Rockstar Games. Mimo poznanych już miast znajduje się Tokyo. Jednak to nie wszystko, obok każdego miasta znajdują się skrótowe oznaczenia odlotów. Oto pewna teoria:

Liberty - "LG" = Liberty Game Three (3 część GTA)

Vice - "VC" = Vice City (wiadomo)

Carcer - "MH" = Manhunt (Carcer City - miasto w grze Manhunt)

Tokyo - "NG" = Może to oznaczać: Next Game, Next GTA lub Next - Generation (Consoles)

Jordan z PlanetGTA również sugeruje różne powody dla któych GTA: Tokoy miało by być kolejną częścią z serii. Jednym z nich jest ogromna ilość świateł, neonów, telebimów jaka znajduje się w Tokyo. Padają różne cienie, migające kolory. Mogło by to wspaniale wyglądać na konsolach następnej generacji. A co wy o tym myślicie? Moim zdaniem USA została jak narazie zbyt wyeksportowana więc należy liczyć na Europe lub Azje. Kto wie czy w następnym GTA nie będziemy pracować dla Yakuzy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zostaje przy swojej teorii. Nie wierzę, że następna część będzie się toczyć w Tokyo. Powiadali akcja dziać się będzie w Europie. A powiedzcie mi czy we włoszech mogła by się rozkręcać akcja? Nie, w Niemczech? także nie? W Polsce? (Oczywiście! :lol: ), niestety także nie, Francja? Wątpie, Rosja, Litwa, Rumunia, Czechy, Hiszpania, nie, nie, nie. Zostaje tylko jeden kraj, który według mnie będzie najprawdopodobniej zrobiony w następnej części. Anglia! Pamiętacie GTA London? Oczywiście, że tak. W GTA 1 Liberty City, San Andreas i Vice City zostały przenesione w trójwymiar, więc co pozostaje? No właśnie został jeszcze London! Kiedy powstało Vice City, zacząłem właśnie podejrzewać, że przeniosą także San Andreas i tak było. Więc ludzie moja teoria może nie być błędna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy we włoszech mogła by się rozkręcać akcja? Nie, w Niemczech? także nie? W Polsce? (Oczywiście! Laughing ), niestety także nie, Francja? Wątpie, Rosja, Litwa, Rumunia, Czechy, Hiszpania, nie, nie, nie...

Hmmm moze i masz racje myslac ze kazda odslona GTA dwuwymiarowego bedzie przeniesiona w trzeci wymiar, jednak do niektorych miejsc ktore podales nie moge sie zgodzic. Wydaje mi sie ze akcja nowej odslony GTA z powodzeniem moglaby sie rozgrywac w takim kraju jak Wlochy, Francja lub Rosja. Jako ze gra od poczatku serii nie ma byc realistyczna moznaby stworzyc, tutaj dla przykladu posluze sie Moskwa, miasto bezprawia, rzadzone przez skorumpowanych politykow i grubych oligarchow ( :wink: ). Miasto, ktore jest siedziba rosyjskiej mafii i wielu innych gangow. Moim zdaniem w tak stereotypowo wykreowanym miescie mozna by stworzyc fantastyczna rozgrywke. To tylko jeden przyklad, dla Wloch i Francji nie chce mi sie bardziej wysilac :wink: . Moze kiedy indziej cos skrobne, a narazie mowie Wam wszystkim DOBRANOC :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

Hmmm... Tokyo może być bardzo interesującym miejscem akcji. Pomyślmy:

Japońce lubią walki wręcz i bronią białą = chodzona bijatyka :D ; W Tokyo jest cholerny ścisk = krwawa łaźnia :twisted: do tego niezłe furki, słynna japońska mafia, gejsze itp. i wyjdzie całkiem ciekawa giera oczywiście o ile nie domalują postaciom mangowych oczu do pasa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elven i reszta--> Osiol prosil przeciez zeby nie podawac szczegolow dotyczacych San Anreas, no chlopaki :wink:

Dzięki przyjacielu ;) za zwrócenie im uwagi :).

Ja również nie życzę sobie tu spoilerów :wink: Jak jakiś znajdę będę p[ost kasował (a jak jescze mnie rozeźli bo MI zabawę popsuje to zafasuję ostrzeżonko) Spoilery podawać w formie cytatu z czcionką w kolorze białym - kto chce przeczyta, reszta pominie (przykłady w dziale o CDA>spoilery i w offtopie >łamigłowki i technika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toreno

ja wam coś innego powiem

okazało się że te wymagania nie są oficjalne, nie podał ich rockstar

podał je take2, który jest .... sklepem internetowym w rpa! ten sklep nie ma nic wspólnego z take 2 games!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mi sie zdaję, że Tokio to nie taki głupi pomysł. Fajnie to M4TEUS2 przedstawił i to całkiem prawdopodobna opcja jest. Zresztą gdziekolwiek by nie działa sie akcja, panowie od GTA potrafią taki świetny klimacik zbudować, ze to koniec :D Heh, coś czuje, że z wiadomych względów ten z SA podpasuje mi najbardziej^^

A co do GTA inda Europe to też by całkiem nieźle to wyglądąło. Zobaczcie, akcja tego filmu "Taxi" o ile sie nie myle miała miejsce w Paryżu i bardzo fajnie wyszło. Do tego jakby jeszcze dali np. taką wieże Eiffel'a albo inne charakterystyczne miejsce, to przecież byłoby mistrzowsko. A..no i samochody byłyby bardziej swojskie :wink:

Właściwie takich wymagań sie spodziewałem. Jeśli są one prawdziwe to gierki pojdzie mi raczej bez problemów. Dodam jeszcze tylko RAM'u troszku i bedzie dobrze^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabotyn

-

bohater będzie rozwijał umiejętności przy ich częstym używaniu.

Po 40 godzianch spędzonych z tą grą bedziesz mistzrem kierownicy, motycyklu, łodzi motorowej itd. Ba, gdy bedziesz wymiatał ostro z karabainu maszynowego, pistletu tudzież shotgun'u, twoje skills w operowaniu bronią palną również wzrastają. Normalnie RPG.

-Możliwa będzie wojna gangów.

I to jaka. Jeśli twój wskaźnik respect jest wysoki, to werbujesz trzech ziomów ze swojego gangu, pakujesz ich do samochodu i jedziesz w kierunku wrogo usposobionej "dzielni". Akcje takie jak w filmie "Chłopaczki z sąsiedztwa" są czeste i gęste. CJ rules!

-Można grać w billarda.

Nawet w stare oldscholowe gierki na autoamatch, w pokera, jednorękiego bandyte i w wiele innych gierek.

-Ilość zdrowia nie określa już liczba a mały czerwony pasek.

Zeby go podładowac, trza posilać się z fast-foodach... Naprawdę

-Nie wiem czy to wszystko nie było już wcześniej znane. .

Było znane, tyle że w GTA:SA zaimpletowano wszytskie gatunki gier.

-Testowana tam wersja była z Konsol.

No ba, PS2 rules! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ps2 to czesto spotykam sie z uwagami , "zainwestuj w dobry pad i czeaj na premiere" a ja teraz po tylu latach nie potrafie sobie wyobraźic grania w GTA bez swobodnego widoku we wszystki strony i myszki, no poprostu nie mógł bym mógł grac ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kabotyn
Co do ps2 to czesto spotykam sie z uwagami , "zainwestuj w dobry pad i czeaj na premiere" a ja teraz po tylu latach nie potrafie sobie wyobraźic grania w GTA bez swobodnego widoku we wszystki strony i myszki, no poprostu nie mógł bym mógł grac ! :D

Jeśli chodzi o kamere na konsoli, to tą można dowolnie regulować- w góre w dół, w lewo i prawo- tyle, że znaczniej wolniej niż myszką... Mam nadzieje, ze wersja PeCetowa bedzie chodziła mniej więcej na poziomie jednej ramki, no i nie uraczyma nas chamsko dorysowującyh się obiektów.

BTW- Ludzie, weźcie zróbcie coś z tym forum. Jest ono najgorzej funkcjonujące jakie kiedykolwiek widziałem- wolno się wgrywa, często wylogowuje się login, i jest generalnie starsznie mułowate... Ja nie wiem, wy chyba macie założoną ta strone na serwerze znajdującym się na Marsie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, uprzejmie radzilbym zajrzec 2-3 strony wstecz, a dowiesz sie co wielu forumowiczow sadzi o San Andreas. Jesli jeszcze nie wiesz co masz o tej grze myslec radze w nia zagrac.

San Andreas jest gra wyjatkowa, gdyz oferuje GIGANTYCZNY obszar do zwiedzenia (3 wielkieeee miasta + liczne tereny podmiejskie, a nawet obszary pustynne), wspaniala fabule, ciekawa intryge, oraz klimaty (gangsta, niggaz, lata 90, low-ridery, rap). W San Andreas otrzymujemy olbrzymie mozliwosci na zarabianie $$$, oraz na sposob bytowania (tatuaze, podrywanie lasek, wojny gangow, chodzenie na silke, oraz do barow i DZIESIATKI innych mozliwosci, ktorych nie wymienie ze wzgledu na spoilery). Podsumowujac, jest to jeden z kandydatow do gry roku 2005. Moge sie poszczycic ze dzisiaj znow mialem okazje pograc w San Andreas (cale 3,5 godziny spedzone glownie w Los Santos i San Fierro).

Yo nigga! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? ja troche przemyslałem i doszłem do wniosku ze do SA mam tyko 2 wymagania (troche polskawo to zdanie zabrzmało) miaowicie :

:arrow: KLIMA - zreszą juz sie martfic nie musz

:arrow: Trudnosc- VC przechodziły dzieci z przdszkola i mam nadzieje ze to bedzie wyzwanie, jak np gta3(dla mnie niesamowicie trudna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda w VC poziom trudności był dobijający, tylko niektóre misje były ciut trudniejsze a reszta szkoda mowic.

Każda gra musi mieć przynajmnie jeden fragment, w którym będziemy siedziec przynajmniej 1 dzień :] bo wtedy jak przejdziemy to pół miasta bedzie wiedzieć że w koncu udało sie nam przejśc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh gierka jest swietna, ukonczylem na PS2 i jak nie macie czarnuli to kupcie wersje PC port pewnie jak zwykle bedzie gorszy ale chociaz zobaczycie namiastke tej swietnej gry. A najlepszy jest klimat, ktory np. w VC mi srednio odpowiadal, te metroseksualne ciotki w obcislych koszulach po prostu nie przemowily do mnie tak jak wspanialy klimat czarnej, westcoastowej gangsterki lat 90-tych. A do ziomusia tam post nade mna chyba z NWA w sygnaturce: Compton respecta, źą!;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E ludzie puk puk tu nie topic Mafia :D:D:D

I Tommy Angelo i Vercetti są cool goście, a że jedni wolą tego a drudzy tego to juz ich sprawa i sie ich nie przekona.

I nie prawda ze sie różnią koszulą :P różnią się teksturą :P

EDIT:

Ale jakoś tak głupio gadać w topicu San Andreas o Tommym a drugim Tommym :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...