Skocz do zawartości

GTA: San Andreas


RoZy

Polecane posty

SA jest zdecydowanie najlepszą częścią serii. Wielkie, piękne, klimatyczne miasto. Po prostu miasto marzeń. Brakuje mu tylko elementu z Gotika 1 i 2, czyli akcja przeciw bezdomnym :D Fantastyczny sposób jazdy, odczuwalna prędkość, RPG, siłownia, system headshot'ów, wysoki, jak na GTA, poziom trudności, wiele innych plusów oraz to, że chodzi na GeForce 4 MX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do minusów, jest sporo bugów, ale żaden z nich nie wpływa specjalnie na grywalność( tak mi się wydaje).

Moja ocena 98%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zastanawia to czy bede wracal do gry po przejsciu watku glownego. W VC lubilem czasami sobie pojezdzic bez celu, albo zaczac gre jeszcze raz. Zastanawia mnie, czy po ukonczeniu watku glownego bedzie miala gra jeszcze cos do zaoferowania.

Przy tak ogromnym obszarze gry wydaje mi się, że będziesz wracał i to na długie wieczory, chociaż jak kto lubi. Ja będę do niej wracał na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... Nie ma sprawy: zmniejsze ilość wykrzykników do 3, ok???

Dalej. Czemu ja mam sie uspokoić jeżeli to tamten użytkownik zaczął kłutnie, a ja... Więc nie rozumiem Twoich sentencji!!!

P.S. I proszę, NIE mów do mnie "słodziutki", ok!!!

GTA: San Andreas -10/10!!! !!! !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak... Nie ma sprawy: zmniejsze ilość wykrzykników do 3, ok???

Dalej. Czemu ja mam sie uspokoić jeżeli to tamten użytkownik zaczął kłutnie, a ja... Więc nie rozumiem Twoich sentencji!!!

P.S. I proszę, NIE mów do mnie "słodziutki", ok!!!

GTA: San Andreas -10/10!!! !!! !!!

Tak... Ty masz się uspokoić.... Dlaczego? A popatrz na to, co napisałeś:

Kurde!!!! Was coś chyba popieściło, naprawdę (Zielona Mila sie kłania:))!!!

Co Wy sobie kurde myślicie, że ja niby was obraziłem pisząc to??? No, naprawdę ruszcie tym co macie zamiast mózgu!!!!! To, że ktoś ma wersje kolekcjonerska, a ktos pirata to to mnie nic nie obchodzi!!!! Więc to Ty mnie obraziłeś, a nie ja innych!!!!! Uważaj co piszesz, bo możesz ź le na tym wyjść!!!! P.S I nie wywołuj kłutni!!!!!

P.P.S To SA zasługuje na 10/10 to MOJE zdanie więc nie ryj mi sie tu!!!!!

P.P.P.S 10/10 dla San Andreas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pogrubiłem to, do czego bym się bardzo chętnie przyczepił i wywalił Ci ostrzeżenie. W swoich postach jesteś mało grzeczny i jeszcze czepiasz się, że moderator zwrócił Ci uwagę. Może trochę pokory kolego, co? I od razu uprzedzam, że na takich stwierdzeniach, to Ty możesz źle wyjść.... Szczególnie jak się moja cierpliwość skończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu tak zachwalacie te misje a ja w sumie na misje poswiecilem narazie najmniej czasu! Ja sobie jezdze, zwiedzam miasto, jak moglem to robilem wojny gangow a misje wykonywalem od czasu do czasu! Narazie najlepsza jak dla mnie to zwrot akcji co Cesar pokazuje CJ cos, nie napisze co bo nie chce spoilerowac, Ci co przeszli to wiedza o co chodzi. GTA:SA jest zdecydowanie najlepsza gra serii, jest to pomost pomiedzy 3 a VC co grze na dobre wyszlo. I ogrom miasta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznaję TROCHĘ mnie poniosło, ale ja nikogo nie obraziłem jak mi Ty próbujesz wmówić...

Rozumiem więc, że jeśli napiszę Ci, żebyś wysilił to, co masz w głowie zamiast mózgu, to Cię nie obraże, tak?

Więc już postaram pisać grzeczne posty(ale prawdę mówiąc WSZYSTKI jakie napisałem były grzeczne!!!)

Grzeczne? Ze stwierdzeniem "nie ryj mi się tu"?

P.S. Nie mam zamiaru sę z Tobą kłucić!!!:)

Ja tez się nie "kłucę" jesli już to "kłócę". Colidor.

GTA: SA 10/10 i już!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Colidor (jesli źle napisałem to przepraszam) wiem (po Pana poprawce), że "kłucić" to źle, a "kłócić" to dobrze... Dziękuję Panu za wyprowadzenie mnie z błędu w jakim byłem. Dalej. To, że napisałem "ruszcie tym co macie zamiast mózgu" to ja bardzo przepraszam, ale nie miałem na celu urażenie kogoś, a jeśli juz tak sie stało to sorry:)!!! Przyznaję, że może ten poprzedni post nie był zbyt grzeczny, ale reszta jekie pisałem to byłu grzeczne... I pracuję nad tym, więc proszę sie o to nie martwić:)!!!

By nie było potem żalów - jak napiszesz jeszcze jednego posta niezwiązanego z tematem ro dostaniesz ostrzeżanie. Chcesz sobie pogadać a Colim to na PW a nie zaśmiecasz wątek - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że trzeba wybulić 259 zł (mniej wiecej bo w roznych sklepach jest troszke drozej a i tez taniej). Na wersję normalną trzeba poczekac a i ta tania ma nie byc..ceny sa OK ale na amerykanski rynek ;) czytaliscie juz pewnie na temat tej petycji do wydawcy..ciekawe czy to cos da..

a tak wogole to chcialbym sie przywitac bo pisze pierwszy raz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW. GTA San Andreas, dla mnie cudo (to moja ocena). Przeszedłem ją dzisiaj na 100 % . Dostaje się za to samolot wojskowy Hydra oraz czołg Rhino. W naszym domku, ale po ztagowaniu 100 tagów dostaje się AK47, Tec 9, koktajl Mołotowa oraz Sawn-off Shotgun. Są dostępne inne nagrody za inne zasługi. Mi to pasuje, zamiast wydawać kasę, mieć bronie za darmo. Żeby ukończyć tą grę potrzeba wiele wysiłku oraz pomysłowości. Chociaż czasami gra podpowiada np. ostatnia misja, moment jak rozwalić ścianę do Crack Palace. Mimo tego MISJE są esencją rozgrywki. Moja ulubiona to Just Business, po prostu powala ten moment wprost z Terminatora (kto przeszedł wie o czym mówię). Lecz kiedy wszystkie przeszedłem poczułem jakąś pustkę. Są również mije Asset, Stadium oraz Sub-mission (Vigilante, Paramedic itp) itd. Jest mnóstwo wozów, samolotów, helikopterów oraz troche łodzi. Zwiększono liczbę miejsc do których można wchodzić, a w Home Invasion jest ich jeszcze więcej. Nie można równieź zapomnieć o kilkakrotnie większym terenie, oraz o Gang Wars. Czasami jest naprawdę trudno. Robiłem tak, że zwerbowałem 3 ziomków, pakuję ich do Greenwooda i jedą na teretorium wrogiego gangu. Sam wywołuję woję gangów i wtedy pakuję się do auta. Rozjeżdżam wrogów, a ziomkowie zabijają ich za pomocą drive-by. Szkoły bardzo się przydają. Dają w nagrodzie super wozy, Hotknife oraz poprawiają umiejętności.

Podsmowując : według mnie GTA SA to CUDO acz z paroma buraczkami, które nie uprzykrzają zbytnio życia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow...wiesz może niektórzy sami chcieli się pomęczyć ze zdobyciem 100% i sami chcieli się dowiedzieć co dostaną za zdobycie tego procentu. Cóż nie przeczytałem do końca Twojego postu i mam nadzieje, że to co przeczytałem to nie wszystko co dostane. Poza tym pomyśl sobie, że niektórzy czekają na tą grę jeszcze do 18 lipca i także pewnie nie czytali żadnych poradników, solucji itp. Po prostu nie dowiedzieli się co dostanie się za 100%. A ty przychodzisz i sobie tu piszesz od tak sobie! Trochę mnie to zdenerowało. A poza tym od kiedy masz GTA San Andreas? Wciągu 9 dni 100% przejścia? To Ty tylko w to grałeś całe dnie i noce bez odpoczynku i bez snu? Czy może skołowałeś jakiś poradnik i nie sam a z własnie z nim zdobyłeś to 100%? A może save się ściągneło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow...wiesz może niektórzy sami chcieli się pomęczyć ze zdobyciem 100% i sami chcieli się dowiedzieć co dostaną za zdobycie tego procentu. Cóż nie przeczytałem do końca Twojego postu i mam nadzieje, że to co przeczytałem to nie wszystko co dostane. Poza tym pomyśl sobie, że niektórzy czekają na tą grę jeszcze do 18 lipca i także pewnie nie czytali żadnych poradników, solucji itp. Po prostu nie dowiedzieli się co dostanie się za 100%. A ty przychodzisz i sobie tu piszesz od tak sobie! Trochę mnie to zdenerowało. A poza tym od kiedy masz GTA San Andreas? Wciągu 9 dni 100% przejścia? To Ty tylko w to grałeś całe dnie i noce bez odpoczynku i bez snu? Czy może skołowałeś jakiś poradnik i nie sam a z własnie z nim zdobyłeś to 100%? A może save się ściągneło?

wybacz, troche się zapędziłem. ale można przejść GTA SA w 9 dni, skoro główny wątek mozna przejśc w 8 godzin (przeszedłem go w 10 h). jeszcze raz sorka: powinienem napisać SPOILER. :oops: a teraz możecie mnie wyśmiać za to: kiedy miałem już prawie wszystko zrobione, oprócz tagów, ostryg i kowadeł ściągnąłem trainer z opcją która daje 100% ukonczenia gry :oops: ale wcześniej skorzystałem z poradnika na http://www.gta-sanandreas.com/. co prawda jest po angielsku ale w tym języku dobrze się orientuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy miałem już prawie wszystko zrobione, oprócz tagów, ostryg i kowadeł ściągnąłem trainer z opcją która daje 100% ukonczenia gry :oops: ...

No jedno wielkie lol ;-) Przecież rzeczy o których mówisz to conajmiej kilkanascie rzecywistych dni gry - zwlaszca, że w GTA SA jest więcej tego typu rzeczy.

A tak wogle to wciąż Ci nie wierze. Wydaje mi sie ze po prostu ukonczyles w te 9 dni główny wątek, a reszta to bajeczki dla naiwnych. Dla Twojej informaci - w 8 godzin ukonczyla gre osoba, która wcześniej kilkrutnie przechodziła ją na Ps2. Jest więc bardzo prawdopodobne że te rewalacje jakoby Tobie udadało się przejsc tę grę te w 10 godzin są po prostu wyssane z palca... Nawet jeśli korzystales z poradników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informaci - w 8 godzin ukonczyla gre osoba, która wcześniej kilkrutnie przechodziła ją na Ps2.

Dokładnie! A mi się nie chce wierzyć, że gracz z pierwszą stycznością z tą grą przechodzi główny wątek w 10 godzin. Ja mam GTA Sa Andreas od 10 dni i jeszcze nie skończyłem głównego wątku, a w stats pisze, żę gram już około 30 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec dyskusjii i sprostowanie: ukończyłem główny wątek(nieważne w ile) i ściągnąłem trainer, który dał 100%, zadowolony :( ?? nie chce się licytować(może to zrobiłem), po prostu dzielę się wrażeniami z gry.

tak na marginesie. ledwo co wyszła gra, a już pojawiło się kilkanaście modów np. Hot Coffe albo 10x Draw Distance... żródło http://www.gtagaming.com/pafiledb.php?acti...egory&id=52

Edit: w jednej rzeczy skłamałem, nie przeszedem głównego wątku w 10 godzin tylko w 19 h. teraz patrzę i skasowało mi wszyskie sejvy... :(

Edit 2: Moje dokumenty miały zły element docelowy, sejvy są i są bezpieczne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: w jednej rzeczy skłamałem, nie przeszedem głównego wątku w 10 godzin tylko w 19 h. teraz patrzę i skasowało mi wszyskie sejvy... :(

Dalej wydaje mi się ze mijasz się z prawdą. Sam grałem dość szybko, niemal bez pobocznych misji, a gra zajęła prawie 40 h. Podeslil mi SWOJEGO save to Ci uwierze - mail masz obok posta.

Edit:

Fragment statstów z save przysłanego mi przez Black Shadow:

MISC

Progress made

66.31%

Playing time

19:25

Days passed in game

84

Safehouse visits

146

Times cheated

147

Vehicle Resprays

5

Times visited the gym

5

Aha... spoko ;-) Przejsc gre w 19 h z czitami... Moze zakończ juz lepiej ten temat?

Ktoś jeszcze chce się podzielić jakimś "rekordowym" wynikiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest SUPER!!!! Więc chciałem tylko wyrazić swoja opinie, a Ty mi tu mowisz, że to nie jest na temat??? Cóż, to prawda: tamten post był nie związany z tematem...

Według mnie Gran Theft Auto: San Andreas jest najlepszą cześcią serii GTA. Ma najlepszą fabułę z wszystkich części, nie ma wielu bugów, jak niektórzy piszą, a to że jest tam zapózne wczytywanie tekstur, to nie zmiena faktu iż zasługuje na 10/10 + znaczek jakości!!! Nawet GTA3 i GTA: Vice City miało ten bug, a dostało 10/10... A to nie przeszkadzało w grze!!!! Dlatego uważam, że zasługuje na 10/10 + znaczek jakości!!!

P.S. To, że gra w niektórych konfiguracjach nie chciała sie uruchomić to oznacza to, że ma sie złą konfiguracją lub zbyt małe wymaganie do tej gry...

P.P.S. Mi gra uruchamia się bez problemu i chodzi też bardzo dobrzę więc mam prawo uważać, że 10/10 jest ocena finałową i jaknajbardziej zgodna z potencjałem owej gry!!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zdarzyło sie komuś jakieś ciekawe, fajne sytuacje ?? moja jest taka, że podczas "kradzieży" wszedłem do takiego domku (byłem przyzwyczajony do śpiącego/cych lokatorów) i patrzę : 4 ziomków jest w pokoju i na dodatek uzbrojeni. no to w nogi... następnym razem zabiłem ich wszystkich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze chce się podzielić jakimś "rekordowym" wynikiem?

Ja się podzielę, ale takim naprawdę rekordowym - udało mi się wytańczyć 10120 punktów, to chyba całkiem nieźle. Miał ktoś więcej?

A o wersji PC chcę tylko tyle powiedzieć, że nie za bardzo wyobrażam sobie przejście misji samolotowych grająć tylko za pomocą klawiatury i myszy. Całe szczęscie ze mam w domu dobry joystick. Bez niego za nic nie mogłem sobie poradzić choćby z ukończeniem szkoły latania, a przecież jest to konieczne do pchnięcia fabuły dalej. No ale z joystickiem na tyle dobrze ukończyłem, że mogę sobie teraz pośmigać apachem.

Ogólnie rozczarowałem się, że wersja PC w zasadzie niczym oprócz grafiki i sterowania nie różni się od wersji na PS2. Wersję na konsole przeszedłem na 100 % i teraz męczę wersję PC w poszukiwaniu jakichś różnic czy nowości. Jak do tej pory nic nie znalazłem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o wersji PC chcę tylko tyle powiedzieć, że nie za bardzo wyobrażam sobie przejście misji samolotowych grająć tylko za pomocą klawiatury i myszy.

O to moje texty kiedy pierwszy raz miałem styczność z samolotem:

Godz. 23:45 Sobota

-No !#%^#@@! Te sterowanie jest #%^%%@#! Nigdy się tym nie nauczę latać!

Godzina 0:30

-Muszę jeszcze trochę potrenować lądowanie bo coś nie wychodzi ;).

Cóż wpierw też myślałem, że sterowanie jest zwalone, ale jakoś się przyzwyczaiłem i umiem latać :]...dobra lądowanie nie wychodzi zbytnio ale co tam, wolę wyskakiwać :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Osle podobnie jest u mnie,z tym ze ja nie latam jeszcze tymi "prawdziwymi samolotami" tylko tymi zabawkami od Zero...ale przez to sterowanie to sie jakiejs choroby mozna nabawic :evil: Przestalem grac (na chwile) bo juz nie wytrzymuje...pomoze mi ktos opanowac zasady tego sterowania,bo...

A co do smiesznych sytuacji,to nie tyle co mi sie ona przytrafila co mojemu kumplowi (ale widzialem ja na wlasne oczeta) otoz...jedzie sobie spokojnie ulica jak przystalo,az tu nagle takie huki i trzesenie,ze mysli : jakies czolgi przyjechaly? Odwraca sie,a tu okazuje sie,ze z nieba spadl samolot :D i wpadl na samochody,to spowodowalo te huki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kilka sytuacjii:

1. Wykonywałem misję Jizzy i jestem pod tą autostradą. Nagle huk, patrzę na górę, widać wybuchy a obok na podjeżdzie walnął wrak samolotu, bodajże był to Rustler.

2. Ściga mnie wojsko, podbiegam piechotą pod górkę a po bokach mam czołg oraz ciężarówkę. Inteligentni kierowcy powpadali do jeziora.

3. W czasie tego samego pościgu ukradłem rower i zacząłem robić wheelie. Puściłem strzałkę do dołu i patrzę, a mój koleś dalej jedzie jak nigdy nic na jednym, tylnym kole.

4. Na podwórku CJ zrobiłem ładna masakrę. Było kilka rozwalonych helikopterów, jeden wpadł do tego miejsca gdzie jest kosz. Chowam się obok niego, przylatuje kolejny i puszcza na linie SWAT-owca, ten staje na ogonie zniszczonego heli. Puściłem rakietę w ten helikopter i on spadł wprost na SWAT-owca.

5. W asfalcie natknąłem się na wirujące śmigło,tzw. słycjać było dżwięk latającego helikoptera. serio...

6. Wpakowałem kilka kulek z Silence Pistol w głowę policjanta w samochodzie policyjnym a ten nic. Siedzi, co prawda krew się lała. Dopiero po paru sekundach wypadł z auta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kilka sytuacjii:

1. Wykonywałem misję Jizzy i jestem pod tą autostradą. Nagle huk, patrzę na górę, widać wybuchy a obok na podjeżdzie walnął wrak samolotu, bodajże był to Rustler.

2. Ściga mnie wojsko, podbiegam piechotą pod górkę a po bokach mam czołg oraz ciężarówkę. Inteligentni kierowcy powpadali do jeziora.

3. W czasie tego samego pościgu ukradłem rower i zacząłem robić wheelie. Puściłem strzałkę do dołu i patrzę, a mój koleś dalej jedzie jak nigdy nic na jednym, tylnym kole.

4. Na podwórku CJ zrobiłem ładna masakrę. Było kilka rozwalonych helikopterów, jeden wpadł do tego miejsca gdzie jest kosz. Chowam się obok niego, przylatuje kolejny i puszcza na linie SWAT-owca, ten staje na ogonie zniszczonego heli. Puściłem rakietę w ten helikopter i on spadł wprost na SWAT-owca.

5. W asfalcie natknąłem się na wirujące śmigło,tzw. słycjać było dżwięk latającego helikoptera. serio...

6. Wpakowałem kilka kulek z Silence Pistol w głowę policjanta w samochodzie policyjnym a ten nic. Siedzi, co prawda krew się lała. Dopiero po paru sekundach wypadł z auta.

To masz dużo takich błędów :D mi sie zadziej zdarzają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...